FANDOM


{{Navbox |name = Erbaa Yavuz Selim İlköğretim Okulu |title = Yavuz Selim İlköğretim Okulu |image = |group1= Okul idaresi |list1 = Müdür: Tekin ÖZGÜL • Müdür yrd. Fatih KARAMAN . İdiris KAYA |group2= Memurlar ve hizmetliler |list2= Memur: [[]] . Hizmetli: Mitat KÖKNERBedir AYKUTSaliha KAPLAN |group3= Türkce öğretmenleri |list3 = Mustafa DEĞERLİ . Bülent ÇAKICI |group4=Sosyal Bilgiler öğretmenleri |list4 = Özlem ÇİĞDEM |group5= Matematik öğretmenleri |list5 = [[Fadime AKGÜN ] |group6= Fen ve Teknoloji Öğretmenleri |list6 = Zeynep KOCA . Resul TEMİZ |group7= İngilizce öğretmenleri |list7 = Necla COŞKUN . |group8= Görsel Sanatlar öğretmenleri |list8 =Özkan TURHAN |group9=Müzik öğretmenleri |list9 = [] |group10= Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri |list10 =Rabia OLGUN |group11= Beden Eğitimi öğretmenleri |list11 =[] |group12= Teknoloji Tasarım öğretmenleri |list12 = [] |group13= Rehberlik öğretmenleri |list13 = Şerife ÖZEL ||group19= Projeler |list19= |group20= Spor çalışmaları |list20= |group21=Kültürel çalışmalar |list21= |group22=Okulun başarıları |list22=Erbaa Yavuz Selim İlköğretim Okulu sbs başarısı - |group23=1. Sınıflar |list23= 1A Zehra ÇAKICI . 1B İbrahim ÖNDER . 1C Şerife KESKİN |group24=2. Sınıflar |list24=2A Nazif Keklik . 2B Şerife Barbaros . 2C Serpil Türkşanlı . 2D Döne Mandal |group25=3. Sınıflar |list25=3A Nazende Atik . 3B Mehmet Şamil Kılıç . 3C Alev Güler . 3D Yusuf Arık |group26=4. Sınıflar |list26=4A Sevinç Ardıç Keklik . 4B Nazmiye Yüce . 4C Arif Soner Dinçer . 4D Hüseyin Akbayır |group27=5. Sınıflar |list27= 5A Cevdet Gedikoğlu . 5B Şahziye Dönertaş . 5C Leyla Aktuğ . 5D Sevil Akman |group28=Okulun yerleşimi |lisr28= X Lisesi Konferans salonu ,X Lisesinde badminton sahaları . X Lisesi Voleybol sahaları . X Lisesi Basket sahaları . X Lisesi Müdür odası . X Lisesi öğretmenler odası |group29=Spor branşları ve başarıları |list29==x |group30=AB projeleri |list30=x |group31=info |list31=X Lisesi brifingi . X Lisesi Tarihçesi . X Lisesi Eski idarecileri . X Lisesi sağlık taramaları . [[]] }} Kategori:X Lisesi

Okulun yazılacak kısımları


Okul bilgileri ana şablonu

Tarihçe

Öğretmenler

Sınıflar

Ana sınıfı

1. Sınıflar

1.D sınıfı Sena İlayda Yılmaz

2. Sınıflar

3. Sınıflar

4. Sınıflar

5. Sınıflar

5/A sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/A sınıfı

5/B sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/B sınıfı

5/C sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/C sınıfı

5/D sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/D sınıfı

5/E sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/E sınıfı

5/F sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/F sınıfı

5/G sınıfı

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 5/G sınıfı

6. Sınıflar

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 6. sınıfları

7. Sınıflar

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 7. sınıfları

8. Sınıflar

Ana madde: Barbaros ilköğretim okulu 8. sınıfları

Spor


İç linkler

Dış linkler

  • Okulun web sitesi:


Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.