FANDOM


OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 1

SPOR MÜSABAKALARI 

GÜNLÜK PROGRAMLAR OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 2

18.06.2013

BASKETBOL – E

18 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

15:00 E Maç 1 Sırbistan - İtalya

17:15 E Maç 2 Makedonya - Mısır

19:30 E Maç 3 Türkiye - Cezayir

CİMNASTİK ARTİSTİK

18 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK)

SAAT ETKİNLİK YER

09.00 19.00 E-AC / B-AC Serbest Antrenman Mersin Cimnastik Salonu 

20.00 21.00

Teknik Toplantı

E-AG ve B-AC alet listelerinin teslimi için son 

tarih

MV International Zone 

19.06.2013

BASKETBOL – E

19 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

15:00 E Maç 4 İtalya - Tunus

17:15 E Maç 5 Cezayir - Makedonya

19:30 E Maç 6 Mısır - Türkiye

CİMNASTİK ARTİSTİK

19 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK)

SAAT ETKİNLİK YER

Tüm gün B-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

Tüm gün E-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

08.00 09.30 B-AC hakem kura çekimi YI-YII/ hakem eğitimi Mersin Cimnastik Salonu

09.30 B-AC - Yeni hareket listelerinin teslimi için son 

tarih 

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Kadın Teknik Delege (TD)

09.30 B-AC Alet kontrolleri Mersin Cimnastik Salonu

10.00 12.00 B-AC Resmi Podyum Antrenmanı

1.Seans

Mersin Cimnastik Salonu

13.00 Hakem Skor Sistemi Eğitimi Mersin Cimnastik Salonu

13.00 15.00 2.Seans Mersin Cimnastik Salonu

15.30 17.30 3.Seans Mersin Cimnastik SalonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 3

FUTBOL

19 Haziran 2013 Tevfik Sırrı Gür Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

18:00 E Maç 1 Fas-Bosna Hersek

21:45 E Maç 2 Türkiye-Arnavutluk

SU TOPU – E

19.06.2013 MACİT ÖZCAN YÜZME HAVUZU 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

16:00 E Maç 1 Yunanistan - Sırbistan

17:30 E Maç 2 İtalya - Fransa

19:00 E Maç 3 Hırvatistan - İspanya

20.06.2013

CİMNASTİK ARTİSTİK

20 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK) 

SAAT ETKİNLİK YER

Tüm gün B-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

Tüm gün E-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

08.00 09.00 E-AC hakem kura çekimi YI-YII / hakem eğitimi Mersin Cimnastik Salonu

09.00 E-AC - Yeni hareket listelerinin teslimi için son tarih 

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik 

Erkek Teknik Delege (TD)

09.00 E-AC Alet kontrollü Mersin Cimnastik Salonu

09.00 B-AC YI – Çıkış sırasının teslimi için son tarih 

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Bilgi Masası

09.30 12.00 E-AC Resmi Podyum Antrenmanı

1.Seans

Mersin Cimnastik Salonu

13.00 Hakem Skor Sistemi Eğitimi Mersin Cimnastik Salonu

13.00 15.30 2.Seans Mersin Cimnastik Salonu

15.45 18.15 3.Seans Mersin Cimnastik SalonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 4

21.06.2013

BASKETBOL – E

21 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

15:30 E Maç 7 Tunus - Sırbistan

17:45 E Maç 8 Mısır - Cezayir

20:00 E Maç 9 Türkiye - Makedonya

BOKS – E 

21 Haziran 2013 (BOKS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

07.00 09.00 E

Bütün 

Disiplinler GENEL TARTI Yenişehir Spor Salonu

09.30 10.00 Hakem & Jüri Sağlık Kontrolü Yenişehir Spor Salonu

13.00 14.00 Kura Yenişehir Spor Salonu

18.00 22.00 E Elemeler Maçlar Tarsus Spor Salonu

CİMNASTİK ARTİSTİK – K

21 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK) 

SAAT ETKİNLİK YER

Bütün gün B-AC programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

Bütün gün E-AC programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

09.30 E-AC YI - Çıkış sırasının teslimi için son tarih Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Bilgi Masası

09.00 B-AC Hakem Toplantısı Mersin Cimnastik Salonu

09.30 B-AC Alet kontrolleri Mersin Cimnastik Salonu

10.00 12.00 B-AC YI 1.Seans Mersin Cimnastik Salonu

13.00 15.00 2.Seans Mersin Cimnastik Salonu

15.30 17.30 3.Seans Mersin Cimnastik Salonu

FUTBOL

21 Haziran 2013 Tevfik Sırrı Gür Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

18:00 E Maç 5 İtalya-Makedonya

21:45 E Maç 6 Tunus-Libya

Tarsus Şehir Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

18:00 E Maç 7 Arnavutluk-Bosna Hersek

21:45 E Maç 8 Türkiye-FasOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 5

HALTER - E / K

21 Haziran 2013 (HALTER) 

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

10.00 12.00 E 56 kg Müsabaka Final

13.00 15.00 E 62 kg Müsabaka Final Erdemli Spor Salonu

16.00 18.00 K 48 kg Müsabaka Final

JUDO – E / K

21 Haziran 2013 (JUDO)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

12.00 E -60 kg, -66 kg Ön Eleme 

Mersin Üniversitesi 

Salon No: 1

12.00 K -48 kg, -52 kg, -57kg Ön Eleme

17.00 E -60 kg, -66 kg FİNAL 

17.00 K -48 kg, -52 kg, -57 kg FİNAL

18.00 19.00 E -73 kg, -81 kg, -90 kg Resmi Olmayan Tartı

18.00 19.00 K -63 kg, -70 kg Resmi Olmayan Tartı

19.00 20.00 E -73 kg, -81 kg, -90 kg Resmi Tartı

19.00 20.00 K -63 kg, -70 kg Resmi Tartı

KÜREK – E / K

21Haziran 2013 (KÜREK)

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

07.10 TARTI Adana Seyhan Gölü

08.30 K Büyük Kadınlar Tek Çifte (W1x) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

08.40 K Büyük Kadınlar Tek Çifte (W1x) 2.Eleme Adana Seyhan Gölü

08.50 E Büyük Erkekler Tek Çifte (M1x) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

09.00 E Büyük Erkekler Tek Çifte (M1x) 2.Eleme Adana Seyhan Gölü

09.10 E Büyük Erkekler Dümencisiz İki Tek (M2-) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

09.20 E Büyük Erkekler Dümencisiz İki Tek (M2-) 2.Eleme Adana Seyhan Gölü

09.30 E Büyük Erkekler İki Çifte (M2x) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

09.40 E Büyük Erkekler İki Çifte (M2x) 2.Eleme Adana Seyhan Gölü

09.50 K Hafif Kilo Kadınlar Tek Çifte (LW1x) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

10.00 K Hafif Kilo Kadınlar Tek Çifte (LW1x) 2.Eleme Adana Seyhan Gölü

10.10 E Hafif Kilo Büyük Erkekler Tek Çifte (LM1x) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

10.20 E Hafif Kilo Büyük Erkekler Tek Çifte (LM1x) 2.Eleme Adana Seyhan Gölü

10.30 E Hafif Kilo Büyük Erkekler İki Çifte (LM2x) 1.Eleme Adana Seyhan Gölü

10.40 E Hafif Kilo Büyük Erkekler İki Çifte (LM2x) 2.Eleme Adana Seyhan GölüOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 6

SU TOPU – E

21.06.2013 MACİT ÖZCAN YÜZME HAVUZU 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

16:00 E Maç 4 Yunanistan - Fransa

17:30 E Maç 5 Sırbistan - İtalya

19:00 E Maç 6 Türkiye - İspanya

TAEKWONDO – E / K 

21 Haziran 2013 (TAEKWONDO)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 12.00 K 57kg, 49kg Müsabaka Edip Buran Spor Salonu

09.00 12.00 E +80 kg Müsabaka Edip Buran Spor Salonu

12.00 14.00 Ara Edip Buran Spor Salonu

14.00 18.00 K 57kg, 49kg Yarı Finaller & FİNALLER Edip Buran Spor Salonu

14.00 18.00 E +80 kg Yarı Finaller & FİNALLER Edip Buran Spor Salonu

17.00 19.00 K 67kg TARTI Edip Buran Spor Salonu

17.00 19.00 E 58kg, 80kg TARTI Edip Buran Spor Salonu

VOLEYBOL – E

21 Haziran 2013 Toroslar (1000 Kişilik) 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

13:00 E Maç 1 Mısır – Fransa

15:30 E Maç 2 Tunus - Cezayir

18:00 E Maç 3 İtalya – Makedonya

YELKEN – E / K

21 Haziran 2013 (YELKEN)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK YER

12.00 E / K Yarış Mersin MarinaOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 7

YÜZME – K / E

21 Haziran 2013 / ELEMELER

YER: Olimpik Yüzme Havuzu

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK

09.30 K 50m Sırt Üstü ELEME

09.35 E 50m Sırt Üstü ELEME

09.40 K 100m Kurbağalama ELEME

09.50 E 100m Kurbağalama ELEME

10.00 K 200m Bireysel Karışık ELEME

10.15 E 200m Bireysel Karışık ELEME

10.30 K 400m Serbest ELEME

11.00 E 400m Serbest ELEME

11.30 K 4x100m Serbest Bayrak ELEME

18.02 K 50m Sırt Üstü FİNAL 

18.05 E 50m Sırt Üstü FİNAL

18.14 K 100m Kurbağalama FİNAL 

18.23 E 100m Kurbağalama FİNAL

18.32 K 200m Bireysel Karışık FİNAL

18.42 E 200m Bireysel Karışık FİNAL

18.52 K 400m Serbest FİNAL

19.05 E 400m Serbest FİNAL

19.18 K 4x100m Serbest Bayrak FİNAL

22.06.2013

BASKETBOL – E

22 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı Final)

15:00 E Maç 10 (5. - 6.lık maçı) Mısır – İtalya 

17:15 E Maç 11 Makedonya – Sırbistan 

19:30 E Maç 12 Türkiye – Tunus 

BOKS – E

22 Haziran 2013 (BOKS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

08.00 09.00 E İlgili Disiplinler Tartı Yenişehir Spor Salonu

14.00 17.30 E Elemeler Maç Tarsus Spor Salonu

19.00 22.00 E Elemeler Maç Tarsus Spor SalonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 8

CİMNASTİK ARTİSTİK – E

22 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK) 

SAAT ETKİNLİK YER

Bütün gün B-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

Bütün gün E-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

08.30 09.00 E-AC Hakem Toplantısı Mersin Cimnastik Salonu

09.00 E-AC Alet Kontrolleri Mersin Cimnastik Salonu

10.00 B-AC - YII Katılım onayının bildirilmesi için 

son tarih 

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Bilgi Masası

09.30 12.00 E-AC - 1.Seans Mersin Cimnastik Salonu

13.00 15.30 E-AC - 2.Seans Mersin Cimnastik Salonu

15.45 18.15 E-AC - 3.Seans Mersin Cimnastik Salonu

18.30 E-AC - YII Katılım onayının bildirilmesi için 

son tarih 

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Bilgi Masası

ESKRİM – E / K 

22 Haziran 2013 (ESKRİM)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 E Epe Maç CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

12.00 K Flore Maç CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

14.00 K Kılıç Maç CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

18.00 E Epe FİNALLER CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

K Flore FİNALLER CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

K Kılıç FİNALLER CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

GÜREŞ – E

22 Haziran 2013 (GÜREŞ)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00’ye 

Kadar E

GR 

60 kg, 74 kg, 96 

kg

Kayıt Onayı 

CNR Yenişehir Fuar Alanı 

C Holü

14.00 18.00 E

GR 55 kg, 66 kg, 

84 kg, 120 kg

Eleme Turları & 

Repesaj

16.30 17.30 E

GR 60 kg, 74 kg, 

96 kg Tıbbi Muayene

18.00 18.30 E

GR 60 kg, 74 kg, 

96 kg TARTI

18.30 20.30 E

GR 55 kg, 66 kg, 

84 kg, 120 kg

FİNALLEROCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 9

HALTER – E / K

22 Haziran 2013 (HALTER)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00 14.00 E 69 kg Müsabaka Final

15.00 17.00 K 53 kg Müsabaka Final Erdemli Spor Salonu

18.00 20.00 K 58 kg Müsabaka Final

HENTBOL – K

NOT: TRT (resmi yayıncı kuruluş), ev sahibi ülke olarak Hentbol müsabaka saatlerini belirlemiş 

bulunmaktadır. Bu nedenle kura çekimi sonrası Türkiye maçları ilgili saatlerde yapılacaktır. 

22.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

11:00 K Maç 1 Sırbistan-İtalya

13:00 K Maç 2 Hırvatistan-Makedonya

15:00 K Maç 3 Slovenya-Tunus

17:00 K Maç 4 Türkiye-Cezayir

JUDO – E / K

22Haziran 2013 (JUDO)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

12.00 E -73 kg, -81 kg, -90 kg Ön Eleme

Mersin Üniversitesi 

Salon No: 1

12.00 K -63 kg, -70 kg Ön Eleme

17.00 E -73 kg, -81 kg, -90 kg FİNAL

17.00 K -63 kg, -70 kg FİNAL

18.00 19.00 E -100 kg, +100 kg Resmi Olmayan Tartı

18.00 19.00 K -78 kg, +78 kg Resmi Olmayan Tartı

19.00 20.00 E -100 kg, +100 kg Resmi Tartı

19.00 20.00 K -78 kg, +78 kg Resmi Tartı

KÜREK – E / K

22 Haziran 2013 (KÜREK)

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

07.50 TARTI Adana Seyhan Gölü

09.00 K Büyük Kadınlar Tek Çifte (W1x) Repesaj Adana Seyhan Gölü

09.10 E Büyük Erkekler Tek Çifte (M1x) 1. Repesaj Adana Seyhan Gölü

09.20 E Büyük Erkekler Tek Çifte (M1x) 2. Repesaj Adana Seyhan Gölü

09.30 E Büyük Erkekler Dümencisiz İki Tek (M2-) Repesaj Adana Seyhan Gölü

09.40 E Büyük Erkekler İki Çifte (M2x) Repesaj Adana Seyhan Gölü

09.50 K Hafif Kilo Kadınlar Tek Çifte (LW1x) Repesaj Adana Seyhan Gölü

10.00 E Hafif Kilo Büyük Erkekler Tek Çifte (LM1x) 1. Repesaj Adana Seyhan Gölü

10.10 E Hafif Kilo Büyük Erkekler İki Tek Çifte (LM2x) 1. Repesaj Adana Seyhan Gölü

10.20 E Hafif Kilo Büyük Erkekler İki Çifte (LM2x) 2. Repesaj Adana Seyhan GölüOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 10

OKÇULUK – E / K

22 Haziran 2013 (OKÇULUK) SIRALAMA AND BİREYSEL ELEMELER

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 *RK

RM

Müsabaka 

Hedefleriyle

Isınma

Mersin Üniversitesi Sahası

09.45 RK

RM

70m 

72 ok Sıralama Turu Mersin Üniversitesi Sahası

15.00 RK

RE Bireysel

Müsabaka 

Hedefleriyle

Isınma

Mersin Üniversitesi Sahası

15.30 RK

RE Bireysel 1/24 Eleme 

Turu

Mersin Üniversitesi Sahası

16.00 RK

RE Bireysel 1/16 Eleme 

Turu

Mersin Üniversitesi Sahası

16.30 RK

RE Bireysel 1/8 Eleme Turu Mersin Üniversitesi Sahası

17.00 RK

RE Bireysel 1/4 Eleme Turu Mersin Üniversitesi Sahası

SU KAYAĞI – E / K

22 Haziran 2013 (SU KAYAĞI)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK TESİS

10.00 E Seri 1 Round 1 Mersin Atatürk Parkı

11.00 K Seri 1 Round 1 Mersin Atatürk Parkı

12.00 E Seri 2 Round 1 Mersin Atatürk Parkı

12.45 K Seri 2 Round 1 Mersin Atatürk Parkı

15.00 E Seri 1 Round 2 Mersin Atatürk Parkı

16.00 K Seri 1 Round 2 Mersin Atatürk Parkı

17.00 E Seri 2 Round 2 Mersin Atatürk Parkı

17.45 K Seri 2 Round 2 Mersin Atatürk Parkı

SU TOPU – E

22.06.2013 MACİT ÖZCAN YÜZME HAVUZU 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

16:00 E Maç 7 Yunanistan - İtalya

17:30 E Maç 8 Fransa - Sırbistan

19:00 E Maç 9 Türkiye - HırvatistanOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 11

TAEKWONDO – E / K

22 Haziran 2013 (TAEKWONDO)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 12.00 K 67kg Müsabaka Edip Buran Spor Salonu

09.00 12.00 E 58kg, 80kg Müsabaka Edip Buran Spor Salonu

12.00 14.00 Ara Edip Buran Spor Salonu

14.00 18.00 K 67kg Yarı Finaller & FİNALLER Edip Buran Spor Salonu

14.00 18.00 E 58kg, 80kg Yarı Finaller & FİNALLER Edip Buran Spor Salonu

17.00 19.00 K +67kg TARTI Edip Buran Spor Salonu

17.00 19.00 E 68kg TARTI Edip Buran Spor Salonu

VOLEYBOL – K

22 Haziran 2013 Toroslar (1000 Kişilik) 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

15:30 K Maç 1 Slovenya – Yunanistan

18:00 K Maç 2 Fransa – Hırvatistan

YELKEN – E / K

22 Haziran 2013 (YELKEN)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK YER

12.00 E / K Yarış Mersin Marina

YÜZME – E / K

22 Haziran 2013 / ELEMELER 

YER: Olimpik Yüzme Havuzu

09.30 E 50m Serbest ELEME

09.35 K 50m Serbest ELEME

09.40 E 200m Sırt Üstü ELEME

09.55 K 200m Sırt Üstü ELEME

10.10 E 100m Kelebek ELEME

10.20 K 100m Kelebek ELEME

10.30 E 4x100m Serbest Bayrak ELEME

18.02 E 50m Serbest FİNAL

18.05 K 50m Serbest FİNAL

18.13 E 200m Sırt Üstü FİNAL

18.23 K 200m Sırt Üstü FİNAL

18.33 E 100m Kelebek FİNAL

18.42 K 100m Kelebek FİNAL

18.51 E 4x100m Serbest Bayrak FİNALOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 12

23.06.2013

ATICILIK - HAVALI ATEŞLİ SİLAHLAR – E / K

23 Haziran 2013 

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.15 E Havalı Tabanca 10m Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

11.00 11.50 K Havalı Tabanca 10m Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

12.15 13.45 E Havalı Tabanca 10m FİNAL Erdemli Atış Poligonu

14.15 15.45 K Havalı Tabanca 10m FİNAL Erdemli Atış Poligonu

16.00 17.00 E Havalı Tüfek 10m Müsabaka Öncesi 

Antrenman

Erdemli Atış Poligonu

17.30 18.30 K Havalı Tüfek 10m Müsabaka Öncesi 

Antrenman

Erdemli Atış Poligonu

ATICILIK-PLAK ATIŞLARI – E / K

23 Haziran 2013 (PLAK ATIŞLARI)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 13.00 E Olimpik Trap Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

09.00 13.00 K Olimpik Trap Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

13.30 K Olimpik Trap FİNAL Erdemli Atış Poligonu

BEDENSEL ENGELLİ YÜZME – E / K

23 Haziran 2013 (BEDENSEL ENGELLİ YÜZME) 

SAAT KAT. DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.30 K 100m Serbest (S10) Eleme Olimpik Yüzme Havuzu

09.40 E 100m Serbest (S10) Eleme Olimpik Yüzme Havuzu

18.02 K 100m Serbest (S10) Final Olimpik Yüzme Havuzu

18.06 E 100m Serbest Final Olimpik Yüzme Havuzu

BOKS – E

23 Haziran 2013 (BOKS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

08.00 09.00 E İlgili Disiplinler Tartı Yenişehir Spor Salonu

14.00 18.00 E Çeyrek Final Maç Tarsus Spor Salonu

19.00 23.00 E Çeyrek Final Maç Tarsus Spor SalonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 13

CİMNASTİK ARTİSTİK – E / K

23 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK)

SAAT EVENT VENUE

Tüm Gün B-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

Tüm Gün E-AC Programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

KADIN BİREYSEL FİNALLER 

09.00 10.00 B-AC Hakem Toplantısı Mersin Cimnastik Salonu

09.30 B-AC Alet Kontrolleri Mersin Cimnastik Salonu

10.00 12.00 B-AC - 1.Seans Mersin Cimnastik Salonu

12.15 14.15 B-AC - 2.Seans Mersin Cimnastik Salonu

14.30 B-AC Hakem Toplantısı ve Y- III Kura Çekimi Mersin Cimnastik Salonu

16.00 B-AC - YIII Katılım onayının bildirilmesi için son tarih

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Bilgi Masası

ERKEK BİREYSEL FİNALLER

14.30 15.00 E-AC Hakem Toplantısı Mersin Cimnastik Salonu

15.00 E-AC Alet Kontrolleri Mersin Cimnastik Salonu

15.30 18.00 E-AC - 1.Seans Mersin Cimnastik Salonu

18.15 20.45 E-AC - 2.Seans Mersin Cimnastik Salonu

21.00 E-AC - YIII Katılım onayının bildirilmesi için son tarih

Mersin Cimnastik Salonu

Cimnastik Bilgi Masası

ESKRİM – E / K

23 Haziran 2013 (ESKRİM)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 K Epe Maç CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

12.00 E Flore Maç CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

14.00 E Kılıç Maç CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

18.00 K Epe FİNALLER CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

E Flore FİNALLER CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

E Kılıç FİNALLER CNR Yenişehir Fuar Alanı A Holü

FUTBOL

23 Haziran 2013 Tevfik Sırrı Gür Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

18:00 E Maç 9 Libya – İtalya

21:45 E Maç 10 Bosna Hersek – Türkiye

Tarsus Şehir Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

18:00 E Maç 11 Makedonya – Tunus

21:45 E Maç12 Fas-ArnavutlukOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 14

GÜREŞ – E

23 Haziran 2013 (GÜREŞ)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00’ye 

Kadar K

SS 48 kg, 51kg, 

55 kg, 63 kg; 72 

kg

Kayıt Onayı

CNR Mersin Yenişehir 

Fuar Alanı C Holü

14.00 18.00 E

GR 60 kg, 74 kg, 

96 kg

Eleme Turları & 

Repesaj

16.30 17.30 K

SS 48 kg, 51kg, 

55 kg, 63 kg; 72 

kg

Tıbbi Muayene

18.00 18.30 K

SS 48 kg, 51kg, 

55 kg, 63 kg; 72 

kg TARTI

18.30 20.30 E

GR 60 kg, 74 kg, 

96 kg FİNALLER 

HALTER – E / K

23 Haziran 2013 (HALTER)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00 14.00 E 77 kg Müsabaka Final Erdemli Spor Salonu 15.00 17.00 K 63 kg Müsabaka Final

HENTBOL – K

23.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

11:30 K Maç 5 Makedonya-Slovenya

13:30 K Maç 6 İspanya-Hırvatistan

15:30 K Maç 7 Karadağ-Türkiye

17:30 K Maç 8 Cezayir-Sırbistan

HENTBOL – E 

23 Haziran 2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

12:00 E Maç 1 Cezayir-Makedonya

14:00 E Maç 2 Türkiye-İtalya

16:00 E Maç 3 Tunus-Yunanistan 

18:00 E Maç 4 Slovenya-MısırOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 15

JUDO – E / K

23Haziran 2013 (JUDO)

HOUR CATEGORY DISCIPLINE EVENT VENUE

12.00 E -100 kg, +100 kg Ön Eleme

Mersin University 

Hall No:1

12.00 K -78 kg, +78 kg Ön Eleme

17.00 E -100 kg, +100 kg FİNAL

17.00 K -78 kg, +78 kg FİNAL

KÜREK – E / K

23 Haziran 2013 (KÜREK)

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

06.48 TARTI Adana Seyhan Gölü

08.24 K Büyük Kadınlar Tek Çifte (W1x) Final B Adana Seyhan Gölü

08.30 E Büyük Erkekler Tek Çifte (M1x) Final B Adana Seyhan Gölü

08.36 E Büyük Erkekler Dümencisiz İki Tek (M2-) Final B Adana Seyhan Gölü

08.42 E Büyük Erkekler İki Çifte (M2x) Final B Adana Seyhan Gölü

08.54 E Hafif Kilo Büyük Erkekler Tek Çifte (LM1x) Final B Adana Seyhan Gölü

09.00 E Hafif Kilo Büyük Erkekler İki Çifte (LM2x) Final B Adana Seyhan Gölü

09.15 K Büyük Kadınlar Tek Çifte (W1x) Final A Adana Seyhan Gölü

09.30 E Büyük Erkekler Tek Çifte (M1x) Final A Adana Seyhan Gölü

09.45 E Büyük Erkekler Dümencisiz İki Tek (M2-) Final A Adana Seyhan Gölü

10.00 E Büyük Erkekler İki Çifte (M2x) Final A Adana Seyhan Gölü

10.15 K Hafif Kilo Kadınlar Tek Çifte (LW1x) Final A Adana Seyhan Gölü

10.30 E Hafif Kilo Büyük Erkekler Tek Çifte (LM1x) Final A Adana Seyhan Gölü

10.45 E Büyük Erkekler İki Çifte (LM2x) Final A Adana Seyhan GölüOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 16

OKÇULUK – E / K

23 Haziran 2013 (OKÇULUK) TAKIM ELEMELERİ 

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 RK

RE Takım

Müsabaka 

Hedefleriyle

Isınma

Mersin Üniversitesi Sahası

09.45 RK

RE Takım 1/8 Eleme Mersin Üniversitesi Sahası

10.15

RK

RE Takım 1/4 Eleme

Mersin Üniversitesi Sahası

10.45 RK

RE Takım 1/2 Eleme Mersin Üniversitesi Sahası

TAKIM FİNALLERİ / ÖDÜL TÖRENLERİ

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

16.00 RK

RE Takım

Müsabaka 

Hedefleriyle

Isınma

Mersin Üniversitesi Sahası

16.30 RK Takım Bronz Madalya 

Müsabakası

Mersin Üniversitesi Sahası

17.00 RK Takım FİNAL Mersin Üniversitesi Sahası

17.30 RE Takım Bronz Madalya 

Müsabakası

Mersin Üniversitesi Sahası

18.00 RE Takım FİNAL Mersin Üniversitesi Sahası

SU KAYAĞI – E / K

23 Haziran 2013 (SU KAYAĞI)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK TESİS

10.00 E FİNAL Mersin Atatürk Parkı

11.00 K FİNAL Mersin Atatürk Parkı

SU TOPU – E

23.06.2013 MACİT ÖZCAN YÜZME HAVUZU 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı Final)

15:30 E Maç 10 Türkiye – Sırbistan 

17:15 E Maç 11 Yunanistan – İspanya 

19:00 E Maç 12 Hırvatistan – İtalya OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 17

TAEKWONDO – E / K

23Haziran 2013 (TAEKWONDO)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 12.00 K +67kg Müsabaka Edip Buran Spor Salonu

09.00 12.00 E 68kg Müsabaka Edip Buran Spor Salonu

12.00 14.00 Ara Edip Buran Spor Salonu

14.00 18.00 K +67kg Yarı Finaller & FİNALLER Edip Buran Spor Salonu

14.00 18.00 E 68kg Yarı Finaller & FİNALLER Edip Buran Spor Salonu

VOLEYBOL – E

23 Haziran 2013 Toroslar (1000 Kişilik) 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

13:30 E Maç 4 Tunus – Makedonya

16:00 E Maç 5 Türkiye – Mısır

18:30 E Maç 6 Cezayir – İtalya

YELKEN – E / K

23 Haziran 2013 (YELKEN)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK YER

12.00 E / K Yarış Mersin MarinaOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 18

YÜZME – E / K

23 Haziran 2013 / ELEMELER 

YER: Olimpik Yüzme Havuzu

09.30 K 100m Serbest Stil (S10) ELEME

09.40 E 100m Serbest Stil (S10) ELEME

09.50 K 100m Serbest Stil ELEME

10.00 E 100m Serbest Stil ELEME

10.10 K 200m Kurbağalama ELEME

10.35 E 200m Kurbağalama ELEME

10.50 K 400m Bireysel Karışık ELEME

11.20 E 400m Bireysel Karışık ELEME

11.50 K

800m Serbest Stil

(4 Tur )

ELEME

12.30 E

4x200m Relay

(3 Tur)

ELEME

18.02 K 100m Serbest Stil (S10) FİNAL

18.06 E 100m Serbest Stil (S10) FİNAL

18.15 K 100m Serbest Stil FİNAL

18.24 E 100m Serbest Stil FİNAL

18.33 K 200m Kurbağalama FİNAL

18.43 E 200m Kurbağalama FİNAL

18.50 K 400m Bireysel Karışık FİNAL

18.57 E 400m Bireysel Karışık FİNAL

19.08 K 800m Serbest Stil FİNAL

19.23 E 4x200m Bayrak FİNALOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 19

24.06.2013

ATICILIK - HAVALI ATEŞLİ SİLAHLAR – E / K 

24 Haziran 2013 

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.00 E Serbest Tabanca 50m Müsabaka Öncesi 

Antrenman Erdemli Atış Poligonu

09.00 10.15 E Havalı Tüfek 10m Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

11.00 11.50 K Havalı Tüfek 10m Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

12.30 14.00 E Havalı Tüfek 10m FİNAL Erdemli Atış Poligonu

14.30 16.00 K Havalı Tüfek 10m FİNAL Erdemli Atış Poligonu

ATICILIK-PLAK ATIŞLARI – E

24 Haziran 2013 (PLAK ATIŞLARI)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 12.00 E Olimpik Trap Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

13.00 E Olimpik Trap FİNAL Erdemli Atış Poligonu

BOKS – E

24 Haziran 2013 (BOKS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

08.00 09.00 E İlgili Disiplinler Tartı Yenişehir Spor Salonu

19.00 21.30 E Yarı Finaller Maç Tarsus Spor SalonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 20

CİMNASTİK ARTİSTİK – E / K

24 Haziran 2013 (ARTİSTİK CİMNASTİK) 

SAAT ETKİNLİK YER

Tüm gün E-AC programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

Tüm gün B-AC programlı antrenman Mersin Cimnastik Salonu

08.30 09.30 E-AC hakem toplantısı ve YIII için kura çekimi Mersin Cimnastik Salonu

09.30 10.30 B-AC hakem toplantısı Mersin Cimnastik Salonu

10.30 E-AC/B-AC Alet kontrolleri Mersin Cimnastik Salonu

BAYANLAR-ERKEKLER ALET FİNALLERİ EAC/BAC YIII

B-AC E-AC Mersin Cimnastik Salonu

11.00 11.30 Yer Mersin Cimnastik Salonu

11.30 12.00 Atlama Masası Kulplu Beygir Mersin Cimnastik Salonu

12.00 12.30 Kadın Paralel Halka Mersin Cimnastik Salonu

14.00 14.30 Denge Atlama Mersin Cimnastik Salonu

14.30 15.00 Yer Paralel Mersin Cimnastik Salonu

15.00 15.30 Barfiks Mersin Cimnastik Salonu

GÜREŞ – K

24Haziran 2013 (GÜREŞ)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00’ye 

Kadar E

SS 55kg, 66kg, 

84kg, 120 kg Kayıt Onayı

CNR Yenişehir Fuar Alanı 

C Holü

14.00 18.00

K SS 48kg, 51kg, 

55kg, 59kg, 63kg, 

72kg

Eleme Turları & 

Repesaj

16.30 17.30 E SS 55KG 66KG 84 

kg 120 kg Tıbbi Muayene

18.00 18.30

E SS 55KG 66KG 84 

kg 120 kg TARTI

18.30 20.30

K SS 48kg, 51kg, 

55kg, 59kg, 63kg, 

72kg

FİNALLER

HALTER – E / K

24Haziran 2013 (HALTER)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00 14.00 E 85 kg Müsabaka Final Erdemli Spor Salonu 15.00 17.00 K 69 kg Müsabaka FinalOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 21

HENTBOL – K

24.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

11:00 K Maç 9 Sırbistan-Karadağ

13:00 K Maç 10 İtalya-Cezayir

15:00 K Maç 11 Slovenya-İspanya

17:00 K Maç 12 Tunus-Makedonya

HENTBOL – E 

24 Haziran 2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

12:00 E Maç 5 Yunanistan-Slovenya

14:00 E Maç 6 Hırvatistan-Tunus

16:00 E Maç 7 Sırbistan-Türkiye

18:00 E Maç 8 İtalya-Cezayir 

OKÇULUK – E / K

24 Haziran 2013 (OKÇULUK)

BİREYSEL FİNALLERİ / ÖDÜL TÖRENLERİ

15.00 Antrenman 

Alanı Açılış

Mersin Üniversitesi Sahası

15.30 15.50 RK Bireysel Yarı Final Mersin Üniversitesi Sahası

16.00 16.20 RE Bireysel Yarı Final Mersin Üniversitesi Sahası

16.30 16.50 RK Bireysel Bronz Madalya 

Müsabakası

Mersin Üniversitesi Sahası

17.00 17.20 RK Bireysel FİNAL Mersin Üniversitesi Sahası

17.30 17.50 RE Bireysel Bronz Madalya 

Müsabakası

Mersin Üniversitesi Sahası

18.00 18.20 RE Bireysel FİNAL Mersin Üniversitesi Sahası

TENİS – E / K

24Haziran 2013 (TENİS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

18.00 K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi 

E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi 

VOLEYBOL – K

24 Haziran 2013 Toroslar (1000 Kişilik) 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

15:30 K Maç 3 İtalya – Hırvatistan

18:00 K Maç 4 Türkiye – SlovenyaOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 22

YÜZME – E / K

24 Haziran 2013 / ELEMELER 

YER: Olimpik Yüzme Havuzu

09.30 K 200m Serbest ELEME

09.45 E 200m Serbest ELEME

10.00 K 50m Kelebek ELEME

10.05 E 50m Kelebek ELEME

10.10 K 100m Sırt Üstü ELEME

10.20 E 100m Sırt Üstü ELEME

10.30 K

1500m Serbest 

(4 Tur)

ELEME

11.50 K

4x200m Serbest Bayrak

(3 Tur)

ELEME

18.02 K 200m Serbest FİNAL

18.07 E 200m Serbest FİNAL

18.17 K 50m Kelebek FİNAL

18.25 E 50m Kelebek FİNAL

18.33 K 100m Sırt Üstü FİNAL

18.42 E 100m Sırt Üstü FİNAL

18.51 K 1500m Serbest FİNAL

19.59 K 4x200m Serbest Bayrak FİNAL

25.06.2013

ATICILIK - HAVALI ATEŞLİ SİLAHLAR – E 

25 Haziran 2013 

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.00 K Tabanca 25m Yavaş Atış (Müsabaka 

Öncesi Antrenman) Erdemli Atış Poligonu

09.00 10.30 E Serbest Tabanca 50m Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

11.00 12.00 K Tabanca 25m Çabuk Atış (Müsabaka 

Öncesi Antrenman) Erdemli Atış Poligonu

12.00 13.30 E Serbest Tabanca 50m FİNAL Erdemli Atış PoligonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 23

BADMİNTON – E / K

25 Haziran 2013 (BADMİNTON) TESİS: Mersin Üniversitesi Salon No: 1

SAAT Kort 1 Kort 2 Kort 3

10.00 Kadın - Tekler 4. Tur Kadın – Tekler 4. Tur Erkek – Çiftler 1. Tur 

Takip eden Erkek - Çiftler 1. Tur Erkek – Çiftler 1. Tur Erkek – Çiftler 1. Tur

Takip eden Erkek - Çiftler 1. Tur Kadın – Çiftler 1. Tur Kadın – Çiftler 1. Tur 

Takip eden Kadın - Çiftler 1. Tur 

SAAT Kort 1 Kort 2 Kort 3

16.00 Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur

Takip eden Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur

Takip eden Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur

Takip eden Erkek – Tekler 1. Tur Erkek – Tekler 1. Tur Kadın – Tekler 1. Tur

Takip eden Kadın – Tekler 1. Tur Kadın – Tekler 1. Tur Kadın – Tekler 1. Tur

Takip eden Kadın – Tekler 1. Tur Kadın Tekler – 1. Tur Kadın – Tekler 1. Tur

Takip eden Kadın – Tekler 1. Tur 

BASKETBOL – E

25 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

17:15 E Maç 13 (3. - 4.lük maçı) Makedonya – Tunus 

19:30 E Maç 14 FİNAL Sırbistan – Türkiye 

BİSİKLET – E / K

25 Haziran 2013 (BİSİKLET)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN YER

16.30 E Zamana Karşı Adnan Menderes Bulvarı

BOCCE – E / K

25 Haziran 2013 (BOCCE)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.30 E Volo Altın Nokta Atışı 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

09.00 10.30 K Raffa Çiftler 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 K Volo Altın Nokta Atışı 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 E Raffa Çiftler 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

13.00 14.30 E Volo Altın Nokta Atışı 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

13.00 14.30 K Petank Çiftler 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 K Volo Altın Nokta Atışı 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 E Petank Çiftler 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 K Raffa Çiftler 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E Petank Çiftler 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

19.00 20.30 E Raffa Çiftler 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

19.00 20.30 K Petank Çiftler 2.Tur Toroslar Bocce SahasıOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 24

BOKS – E

25 Haziran 2013 (BOKS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

08.00 09.00 E İlgili Disiplinler Tartı Yenişehir Spor Salonu

19.00 21.30 E Yarı Finaller Maç Tarsus Spor Salonu

FUTBOL

25 Haziran 2013 Tevfik Sırrı Gür Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı Final)

18:00 E Maç 13 Arnavutluk – Makedonya 

21:40 E Maç 14 Fas – Libya 

Tarsus Şehir Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı Final)

18:00 E Maç 15 İtalya – Bosna Hersek 

21:45 E Maç 16 Tunus – Türkiye 

GÜREŞ – E

25 Haziran 2013 (GÜREŞ)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00’ye 

Kadar E

SS 60 kg, 74 kg, 

96 kg Kayıt Onayı

CNR Yenişehir Fuar Alanı 

C Holü

14.00 18.00 E

SS 55kg 66kg 

84kg 120 kg 

Eleme Turları & 

Repesaj

16.30 17.30 E

SS 60 kg, 74 kg, 

96 kg Tıbbi Muayene 

18.00 18.30 E

SS 60 kg, 74 kg, 

96 kg TARTI

18.30 20.30 E

SS 55 kg 66 kg 

84kg 120 kg 

FİNALLER 

HALTER – E / K

25 Haziran (HALTER)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00 14.00 E 94 kg Müsabaka Final

15.00 17.00 K 75 kg Müsabaka Final Erdemli Spor Salonu

18.00 20.00 K +75 kg Müsabaka FinalOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 25

HENTBOL – K

25.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

10:00 K Maç 13 İspanya-Tunus

12:00 K Maç 14 Hırvatistan-Slovenya

14:00 K Maç 15 Türkiye-Sırbistan 

16:00 K Maç 16 Karadağ-İtalya

HENTBOL – E 

25 Haziran 2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

12:00 E Maç 9 Cezayir-Sırbistan

14:00 E Maç 10 Makedonya-İtalya

16:00 E Maç 11 Slovenya-Hırvatistan

18:00 E Maç 12 Mısır-Yunanistan

MASA TENİSİ – E / K

25 Haziran 2013 (MASA TENİSİ)

SAAT ETKİNLİK YER

09.00 12.00 Bireysel Maçlar CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

13.30 19.00 Bireysel Maçlar CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

PLAJ VOLEYBOLU – E / K

25 HAZİRAN 2012 Kızkalesi 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

09.00 E Türkiye – Fransa 

09.00 E İspanya – Hırvatistan 

09.50 E İtalya – Yunanistan 

10.40 K Türkiye – Kıbrıs 

10.40 K İspanya – Sırbistan 

11.30 K İtalya – Sırbistan 

11.30 K Fransa – Türkiye 

16.30 E İtalya – Kıbrıs 

17.20 E Fransa – Fas 

17.20 E İtalya – Sırbistan 

18.10 E İspanya – Türkiye OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 26

SU TOPU – E

25.06.2013 MACİT ÖZCAN YÜZME HAVUZU 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Final)

11:00 E Maç 13 (5.lik -6.lık Maçı) Sırbistan – Fransa 

16:30 E Maç 14 (3.lük – 4.lük Maçı) Yunanistan – İtalya 

18:15 E Maç 15 Final İspanya – Hırvatistan 

TENİS – E / K

25 Haziran 2013 (TENİS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

17.30 E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

17.30 K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden K Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

18.30 K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 4

VOLEYBOL – E

25 Haziran 2013 Toroslar (1000 Kişilik) 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

14:00 E Maç 7 Tunus - İtalya

16:30 E Maç 8 Fransa - Türkiye

19:00 E Maç 9 Makedonya - Cezayir

YELKEN – E / K

25 Haziran 2013 (YELKEN)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK YER

14.00 18.00 E / K Yarış Mersin MarinaOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 27

YÜZME – E / K

25 Haziran 2013 / ELEMELER 

YER: Olimpik Yüzme Havuzu

09.30 E 50m Kurbağalama ELEME

09.35 K 50m Kurbağalama ELEME

09.40 E 200m Kelebek ELEME

09.55 K 200m Kelebek ELEME

10.10 E 4x100m Karışık Bayrak

(3 Tur)

ELEME

10.25 K 4x100m Karışık Bayrak

(3 Tur)

ELEME

18.02 E 50m Kurbağalama FİNAL

18.05 K 50m Kurbağalama FİNAL

18.13 E 200m Kelebek Final

18.23 K 200m Kelebek Final

18.33 E 4x100m Karışık Bayrak Final

18.41 K 4x100m Karışık Bayrak Final

26.06.2013

ATICILIK - HAVALI ATEŞLİ SİLAHLAR – E / K

26 Haziran 2013 

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.00 K Tabanca 25m Yavaş Atış Müsabakası Erdemli Atış Poligonu

09.00 09.50 E Yat Atışı Tüfek 50m Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

11.30 13.00 E Yat Atışı Tüfek 50m FİNAL Erdemli Atış Poligonu

11.00 12.00 K Tabanca 25m Çabuk Atış Müsabakası Erdemli Atış Poligonu

12.30 14.15 K Tüfek 3 Pozisyon 50m

(3x20)

Müsabaka Öncesi 

Antrenman Erdemli Atış Poligonu

15.00 16.00 K Tabanca 25m FİNAL Erdemli Atış Poligonu

ATICILIK-PLAK ATIŞLARI – E

26Haziran 2013 (PLAK ATIŞLARI)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 E Skeet Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

09.00 E Double Trap Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

13.00 E Double Trap FİNAL Erdemli Atış PoligonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 28

ATLETİZM – E / K

26 Haziran 2013 

SAAT KATEGORİ FAALİYET YER

17:30 K Çekiç Atma FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:10 E 1500m Paralimpik Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:40 E 110m Engelli Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:00 K 200m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:05 E Üç Adım Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:20 E 200m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:25 K Sırıkla Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:40 K 400m Engelli Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:00 K 1500m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:10 E Cirit Atma FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:20 E 110m Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:35 K 200m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:45 E 200m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

21:05 K 10.000m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

BADMİNTON – E / K

26Haziran 2013 (BADMİNTON) TESİS: Mersin Üniversitesi Salon No: 1

HOUR Kort 1 Kort 2 Kort 3

10.00 Kadın – Tekler 5. Tur Kadın – Tekler 5. Tur Erkek – Çiftler 2. Tur 

Takip eden Erkek – Çiftler 2. Tur Erkek – Çiftler 2. Tur Erkek – Çiftler 2. Tur 

Takip eden Erkek – Çiftler 2. Tur Kadın – Çiftler 2. Tur Kadın – Çiftler 2. Tur 

Takip eden Kadın – Çiftler 2. Tur 

HOUR Kort 1 Kort 2 Kort 3

16.00 Erkek – Tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur 

Takip eden Erkek – tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur 

Takip eden Erkek – Tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur 

Takip eden Erkek – Tekler 2. Tur Erkek – Tekler 2. Tur Kadın – Tekler 2. Tur 

Takip eden Kadın – Tekler 2. Tur Kadın – Tekler 2. Tur Kadın – Tekler 2. Tur 

Takip eden Kadın – Tekler 2. Tur Kadın – Tekler 2. Tur Kadın – Tekler 2. Tur 

Takip eden Kadın – Tekler 2. Tur 

BEDENSEL ENGELLİ ATLETİZM – E

26 Haziran 2013 (BEDENSEL ENGELLİ ATLETİZM)

SAAT KAT. DİSİPLİN YER

18.10 E 1500m Nevin Yanıt Atletizm TesisiOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 29

BOCCE – E / K

26 Haziran 2013 (BOCCE) 

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.30 K Raffa Çiftler 3.Tur Toroslar Bocce Sahası

09.00 10.30 K Volo Altın Nokta Atışı Çeyrek Final Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 E Raffa Çiftler 4.Tur Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 K Volo Basamak Atışları 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

13.00 14.30 K Raffa Çiftler 3.Tur Toroslar Bocce Sahası

13.00 14.30 E Volo Altın Nokta Atışı Çeyrek Final Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 E Volo Basamak Atışları 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 K Petank Çiftler 3.Tur Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E Petank Çiftler 3.Tur Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E Raffa Çiftler 5.Tur Toroslar Bocce Sahası

19.00 20.30 E / K Raffa Çiftler Yarı Final Toroslar Bocce Sahası

19.00 20.30 E / K Volo Altın Nokta Atışı Final Four Toroslar Bocce Sahası

BOKS – E

26 Haziran 2013 2013 (BOKS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK TESİS

08.00 09.00 E İlgili Disiplinler Tartı Yenişehir Spor Salonu

19.00 22.00 E Bütün Disiplinler FİNAL Tarsus Spor Salonu

FUTBOL

26 Haziran 2013 Tevfik Sırrı Gür Stadyumu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

20:00 E Maç 17 (7.lik - 8.lik maçı) İtalya – Arnavutluk 

Tarsus Şehir Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

20:00 E Maç 18 (5. – 6.lık maçı) Bosna Hersek – Makedonya 

GÜREŞ – E

26 Haziran 2013 (GÜREŞ)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

14.00 18.00 E

SS 60 kg, 74 kg, 

96 kg

Eleme Turları & 

Repesaj CNR Yenişehir Fuar Alanı 

C Holü

18.30 20.30 E

SS 60 kg, 74 kg, 

96 kg

FİNALLEROCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 30

HALTER – E

26 Haziran 2013 (HALTER)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

12.00 14.00 E 105 kg Müsabaka Final Erdemli Spor Salonu

HENTBOL – K

26.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

11:00 K Maç 17 Cezayir-Karadağ

13:00 K Maç 18 İtalya-Türkiye

15:00 K Maç 19 Tunus-Hırvatistan

17:00 K Maç 20 Makedonya-İspanya

HENTBOL – E 

26 Haziran 2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

12:00 E Maç 13 Hırvatistan-Mısır

14:00 E Maç 14 Tunus-Slovenya

16:00 E Maç 15 Sırbistan-Makedonya

18:00 E Maç 16 Türkiye-Cezayir

MASA TENİSİ – E / K

26 Haziran 2013 (MASA TENİSİ)

SAAT ETKİNLİK YER

09.00 12.00 Bireysel Maçlar CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

13.30 19.00 Bireysel Maçlar CNR Yenisehir Fuar Alanı A HolüOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 31

PLAJ VOLEYBOLU – E / K

26 HAZİRAN 2012 Kızkalesi 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

09.00 E Türkiye – Sırbistan 

09.50 E İtalya – Fransa 

09.50 E Kıbrıs – Fas 

10.40 K Türkiye - Fransa

10.40 K İspanya – Slovenya 

11.30 K İtalya – Yunanistan 

11.30 K Fransa – İtalya 

15.30 K Fransa – Kıbrıs 

15.30 K Slovenya – Sırbistan 

16.20 K Yunanistan – Sırbistan 

16.20 K İtalya – Türkiye 

17.10 E Türkiye – Hırvatistan 

17.10 E Sırbistan – Yunanistan 

18.10 E İtalya – Fas 

18.10 E Fransa – Kıbrıs 

TENİS – E / K

26 Haziran 2013 (TENİS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

17.30 K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

17.30 E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden E Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

17.30 E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 4

Takip eden E Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 4

17.30 K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 2

Takip eden E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 2

Takip eden K Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 2

VOLEYBOL – K

26 Haziran 2013 Toroslar (1000 Kişilik) 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

15:30 K Maç 5 Yunanistan - Türkiye

18:00 K Maç 6 İtalya - Fransa

YELKEN – E / K

26 Haziran 2013 (YELKEN)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK YER

14.00 18.00 E / K Yarış Mersin MarinaOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 32

27.06.2013

ATICILIK - HAVALI ATEŞLİ SİLAHLAR – K

27 Haziran 2013 

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 11.15 K Tüfek 3 Pozisyon 50m 

(3x20)

3 Pozisyon 

Müsabakası (3x20) Erdemli Atış Poligonu

13.00 15.30 K Tüfek 3 Pozisyon 50m 

(3x20) FİNAL Erdemli Atış Poligonu

14.30 17.15 E

Tüfek 3 Pozisyon 50m

(3x40) 

Müsabaka Öncesi 

Antrenman Erdemli Atış Poligonu

ATICILIK-PLAK ATIŞLARI – E

27Haziran 2013 (PLAK ATIŞLARI) 

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 E Skeet Müsabaka Erdemli Atış Poligonu

12.00 E Skeet FİNAL Erdemli Atış Poligonu

ATLETİZM – E / K

27 Haziran 2013 

SAAT KATEGORİ FAALİYET YER

08:00 K 20km Yürüyüş Yarışı FİNAL Adnan Menderes Bulvarı

18:00 E Yüksek Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:15 E Disk atma FINAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:45 E 1500m Bedensel Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:00 K 100m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:15 E 100m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:30 K 400m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:50 E 400m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:10 K 400m Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:20 K Uzun Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:25 E 1500m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:40 K 100m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:50 E 100m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

21:05 E 10.000m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm KompleksiOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 33

BADMİNTON – E / K

27 Haziran 2013 (BADMİNTON) TESİS: Mersin Üniversitesi Salon No: 1

SAAT Kort 1 Kort 2 Kort 3

9.00 Erkek – Çiftler 3. Tur Erkek – Çiftler 3. Tur Erkek – Çiftler 3. Tur 

Takip eden Erkek – çiftler 3. Tur Erkek – Çiftler 3. Tur Kadın – Çiftler 3. Tur 

Takip eden Kadın – Çiftler 3. Tur Kadın – Çiftler 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur 

Takip eden Erkek – Tekler 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur 

Takip eden Erkek tekler – 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur 

Takip eden Erkek – Tekler 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur Erkek – Tekler 3. Tur 

Takip eden Erkek – Tekler 3. Tur Kadın – Tekler 3. Tur Kadın – Tekler 3. Tur 

Takip eden Kadın – Tekler 3. Tur Kadın – Tekler 3. Tur Kadın – Tekler 3. Tur 

Takip eden Kadın – Tekler 3. Tur Kadın – Tekler 3. Tur Kadın - Tekler 3. Tur 

SAAT Kort 1 Kort 2 

16.00 Erkek – Çiftler Çeyrek Final Erkek – Çiftler Çeyrek Final 

Takip eden Erkek - Çiftler Çeyrek Final Erkek - Çiftler Çeyrek Final 

Takip eden Erkek – Tekler 1/8 Final Erkek – Tekler 1/8 Final

Takip eden Erkek – Tekler 1/8 Final Erkek – Tekler 1/8 Final

Takip eden Erkek – Tekler 1/8 Final Erkek – Tekler 1/8 Final

Takip eden Erkek – Tekler 1/8 Final Erkek – Tekler 1/8 Final

BEDENSEL ENGELLİ ATLETİZM – E

27 Haziran 2013 (BEDENSEL ENGELLİ ATLETİZM)

SAAT KAT. DİSİPLİN YER

18.45 E 1500m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Tesisi

BOCCE – E / K

27 Haziran 2013 (BOCCE)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.30 E Petank Çiftler Çeyrek Final Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 E Volo Basamak Atışları Çeyrek Final Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 E Petank Çiftler 5. Tur Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 K Volo Basamak Atışları Çeyrek Final Toroslar Bocce Sahası

17.00 16.30 E / K Petank Çiftler Yarı Final Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E / K Raffa Çiftler FİNAL Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E / K Petank Çiftler FİNAL Toroslar Bocce Sahası

FUTBOL

27 Haziran 2013 Tarsus Şehir Stadyumu

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

18:00 E Maç 19 (3.-4.lük maçı) Tunus – Libya 

Tevfik Sırrı Gür Stadyumu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

22:00 E Maç 20 FİNAL Türkiye – Fas OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 34

HENTBOL – E 

27 Haziran 2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

KATEGORİ ETKİNLİK (Elemeler)

12:00 E Maç 17 Makedonya-Türkiye

14:00 E Maç 18 İtalya-Sırbistan

16:00 E Maç 19 Mısır-Tunus

18:00 E Maç 20 Yunanistan-Hırvatistan

KANO & KAYAK 

27 Haziran 2013

SAAT KAT. DİSİPLİN ETKİNLİK YER

16.30 E K1 1000m 1. Seri Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

16.40 E K1 1000m 2. Seri Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

17.40 E K1 1000m 1. Yarı final Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

MASA TENİSİ – E / K

27Haziran 2013 (MASA TENİSİ)

SAAT ETKİNLİK YER

09.00 12.00 BİREYSEL FİNALLERİ CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

13.30 19.00 Takım Maçları CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

PLAJ VOLEYBOLU – E / K

27 HAZİRAN 2012 Kızkalesi 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

08.30 K Kıbrıs – Yunanistan 

08.30 K İtalya – Fransa 

09.20 K İtalya – İspanya 

09.20 K Slovenya – Türkiye 

10.10 E Türkiye – Sırbistan 

10.10 E Fransa – Türkiye 

11.10 E İtalya – Fransa 

11.10 E İspanya – İtalya OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 35

TENİS – E / K

27 Haziran 2013 (TENİS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

17.30 E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden K Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden E Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Merkez Kort

17.30 E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden E Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden E Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 3 

17.30 K Tekler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 4

Takip eden K Çiftler Elemeler Tenis Kompleksi – Kort 4

VOLEYBOL – E

27 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı Final)

13:00 E Maç 10 (5. – 6.lık maçı) Mısır – Cezayir 

15:30 E Maç 11 Türkiye – İtalya 

18:00 E Maç 12 Fransa - Tunus 

YELKEN – E / K

27 Haziran 2013 (YELKEN)

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK YER

14.00 18.00 E / K Yarış Mersin Marina

E / K FİNAL Mersin MarinaOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 36

28.06.2013

ATICILIK - HAVALI ATEŞLİ SİLAHLAR – E

28 Haziran 2013 

SAAT KAT DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 11.45 E

Tüfek 3 Pozisyon 50m 

(3x40)

3 Pozisyon 

Müsabakası

(3x40)

Erdemli Atış Poligonu

14.30 16.30 E

Tüfek 3 Pozisyon 50m 

(3x40) FİNAL Erdemli Atış Poligonu

ATLETİZM – E / K

28 Haziran 2013 

SAAT KATEGORİ FAALİYET YER

17:30 E Çekiç Atma FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

17:35 K 100m Engelli Heptatlon Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

17:50 K 100m Engelli Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:00 E Gülle Atma Sıralama Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:10 K Yüksek Atlama Heptatlon Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:35 K 400m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:50 E 400m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:05 E 400m Engelli Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:25 E Sırıkla Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:30 K 3.000m Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:35 K Cirit Atma FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:50 K 100m Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:55 K Gülle Atma Heptatlon Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:00 K 800m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:15 E 800m Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:20 K Üç Adım Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:30 E 3.000m Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:45 E 4x100m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:55 K 4x100m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

21:00 K 200m Heptatlon Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

21:10 K 5.000m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm KompleksiOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 37

BADMİNTON – E / K

28 Haziran 2013 (BADMİNTON) YER: Mersin Üniversitesi 1 No’lu Salon

SAAT Kategori 1.Kort 2.Kort

11.00- E Tekler Çeyrek Final Tekler Çeyrek Final 

E Tekler Çeyrek Final Tekler Çeyrek Final 

K Tekler Çeyrek Final Tekler Çeyrek Final 

K Tekler Çeyrek Final Tekler Çeyrek Final 

16.00- E Çiftler Yarı Final Çiftler Yarı Final 

K Çiftler Yarı Final Çiftler Yarı Final 

BİSİKLET – E

28 Haziran 2013 (BİSİKLET) 

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN YER

15.00 E Yol Yarışı Adnan Menderes Bulvarı

BOCCE – E / K

28 Haziran 2013 (BOCCE)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.30 K Volo Basamak Atışları Yarı Final Toroslar Bocce Sahası

09.00 10.30 E Raffa Tekler 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

09.00 10.30 E Volo Basamak Atışları Yarı Final Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 K Raffa Tekler 1.Tur Toroslar Bocce Sahası

13.00 14.30 E Raffa Tekler 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 K Raffa Tekler 2.Tur Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E Raffa Tekler 3.Tur Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E / K Volo Basamak Atışları FİNAL Toroslar Bocce Sahası

19.00 20.30 K Raffa Tekler 3.Tur Toroslar Bocce Sahası

HENTBOL – K

28.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı final)

09.00 K Maç 21 (9. -10.luk maçı) Cezayir – Makedonya 

11.00 K Maç 22 (7. -8.lik maçı) İtalya – Tunus 

13:00 K Maç 23 (5. -6.lık maçı) Türkiye – İspanya 

15:00 K Maç 24 Slovenya – Karadağ 

17:00 K Maç 25 Sırbistan – Hırvatistan OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 38

KANO & KAYAK – E / K

28 Haziran 2013 

SAAT KAT. DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.20 E K1 1000m Final A Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

09.30 K K1 500m Final A Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

09.40 E K2 1000m Final A Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

16.30 E K1 200m 1. Seri Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

16.40 E K1 200m 2. Seri Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

16.50 E K1 200m 1. Yarı final Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

KARATE – E / K

28 Haziran 2013 (KARATE) 

SAAT KAT. DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 K -50 Eleme Edip Buran Spor Salonu

09.00 E -60 Eleme Edip Buran Spor Salonu

K -55 Eleme Edip Buran Spor Salonu

E -67 Eleme Edip Buran Spor Salonu

K -61 Eleme Edip Buran Spor Salonu

E -75 Eleme Edip Buran Spor Salonu

12.45 K / E İlgili Disiplinler Repesaj Edip Buran Spor Salonu

14.00 K -50 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

E -60 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

K -55 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

E -67 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

K -61 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

E -75 FİNAL Edip Buran Spor SalonuOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 39

MASA TENİSİ – E / K

28 Haziran 2013 (MASA TENİSİ)

SAAT ETKİNLİK YER

09.00 12.00 Takım Maçları CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

13.30 19.00 Takım Maçları CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

PLAJ VOLEYBOLU – E / K

28 HAZİRAN 2012 Kızkalesi 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

08.30 K Fransa – Türkiye 

09.20 K İspanya – Kıbrıs 

10.10 E Türkiye – Fransa 

11.10 E İtalya – Sırbistan 

15.30 K İtalya – Slovenya 

16.30 E Fransa – İtalya 

17.20 K İtalya – Yunanistan 

18.10 E Türkiye – İspanya 

TENİS – E / K

28 Haziran 2013 (TENİS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

16.00 E Tekler Yarı Final Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden K Çiftler FİNAL Tenis Kompleksi – Merkez Kort

Takip eden E Çiftler FİNAL Tenis Kompleksi – Merkez Kort

16.00 K Tekler Yarı Final Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden E Tekler Yarı Final Tenis Kompleksi – Kort 3 

Takip eden K Çiftler 3 / 4 Maçı Tenis Kompleksi – Kort 3 

16.00 E Tekler 3 / 4 Maçı Tenis Kompleksi – Kort 4

VOLEYBOL – K

28 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı Final)

12:30 K Maç 7 (5. – 6.lık maçı) Yunanistan – Fransa 

15:00 K Maç 8 İtalya – Slovenya 

18:00 K Maç 9 Türkiye – Hırvatistan OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 40

29.06.2013

ATLETİZM – E / K

29 Haziran 2013 

SAAT KATEGORİ FAALİYET YER

08:00 E Yarı Maraton Adnan Menderes Bulvarı

08:00 K Yarı Maraton Adnan Menderes Bulvarı

17:30 K Uzun Atlama Heptatlon Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:15 K Yüksek Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

18:30 K Cirit Atma Heptatlon Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:00 K Disk atma FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:15 E Uzun Atlama FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:30 E 400m Engelli FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:35 E Gülle Atma FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

19:45 K 800m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:00 E 800m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:10 K 800m Heptatlon FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:25 E 5000m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

20:50 K 4x400m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

21:10 E 4x400m FİNAL Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi

BADMİNTON – E / K

29 Haziran 2013 (BADMİNTON) YER: Mersin Üniversitesi 1 No’lu Salon

SAAT Kategori 1.Kort 2.Kort

11.00- E Tekler Yarı Final Tekler Yarı Final 

K Tekler Yarı Final Tekler Yarı Final 

16.00- E ÇİFTLER Maç (3. – 4.)

K ÇİFTLER Maç (3. – 4.)

E ÇİFTLER FİNAL

K ÇİFTLER FİNALOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 41

BOCCE – E / K

29 Haziran 2013 (BOCCE)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 10.30 E Raffa Tekler 4. Round Toroslar Bocce Sahası

11.00 12.30 K Raffa Tekler 5. Round Toroslar Bocce Sahası

15.00 16.30 E / K Raffa Tekler Yarı Final Toroslar Bocce Sahası

17.00 18.30 E / K Raffa Tekler FİNAL Toroslar Bocce Sahası

CİMNASTİK RİTMİK – K

29Haziran 2013 (RİTMİK CİMNASTİK) 

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

11.00 13.33

K

Çember 

Top 

Yarışma I

Genel Tasnif Yarışması

Mersin Cimnastik Salonu

15.00 17.33

K

Labut 

Kurdele

Yarışma I

Genel Tasnif Yarışması

Mersin Cimnastik Salonu

HENTBOL – K

29.06.2013 YÜREĞİR SERİNEVLER SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (FİNAL)

16:00 K Maç 26 (3.-4.lük maçı) Hırvatistan – Karadağ 

18:00 K Maç 27 Final Sırbistan – Slovenya 

HENTBOL – E 

29 Haziran 2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (Yarı final)

10.00 E Maç 21 (9. -10.luk maçı) Yunanistan – Cezayir 

12.00 E Maç 22 (7. -8.lik maçı) Makedonya – Tunus 

14:00 E Maç 23 (5. -6.lık maçı) Slovenya – Sırbistan 

16:00 E Maç 24 Italya – Hırvatistan 

18:00 E Maç 25 Türkiye – Mısır 

KANO & KAYAK – E / K

29 Haziran 2013 

SAAT KAT. DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.20 E K1 200m Final A Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

09.30 K K1 200m Final A Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)

09.40 E K2 200m Final A Çukurova Üniversitesi Kayıkhane (Seyhan Gölü)OCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 42

KARATE – E / K

29 Haziran 2013 (KARATE)

SAAT KAT. DİSİPLİN ETKİNLİK YER

09.00 E -84 Eleme Edip Buran Spor Salonu

K -68 Eleme Edip Buran Spor Salonu

K / E İlgili Disiplinler Repesaj Edip Buran Spor Salonu

E -84 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

K -68 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

11.30 E +84 Eleme Edip Buran Spor Salonu

K +68 Eleme Edip Buran Spor Salonu

K / E İlgili Disiplinler Repesaj Edip Buran Spor Salonu

E +84 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

K +68 FİNAL Edip Buran Spor Salonu

MASA TENİSİ – E / K

29 Haziran 2013 (MASA TENİSİ)

SAAT ETKİNLİK YER

09.00 12.00 Takım Maçları CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

13.30 19.00 TAKIM FİNALLERİ CNR Yenisehir Fuar Alanı A Holü

TENİS – E / K

29 Haziran 2013 (TENİS)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

K Tekler 3.-4.lük Final Maçları Tenis Kompleksi 

E Tekler 3.-4.lük Final Maçları Tenis Kompleksi 

K Tekler FİNAL Tenis Kompleksi 

E Tekler FİNAL Tenis Kompleksi 

VOLEYBOL – E

29 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

15:00 E Maç 13 (3.-4.lük maçı) Türkiye – Fransa 

17:30 E Maç 14 FİNAL Tunus – İtalya 

30.06.2013

BADMİNTON – E / K

30 Haziran 2013 (BADMİNTON) YER: Mersin Üniversitesi 1 No’lu Salon

SAAT Kategori Disiplin Final Kortu

10.00 E Tekler Maç (3. – 4.)

K Tekler Maç (3. – 4.)

E Tekler FİNAL

K Tekler FİNALOCMG 2013 Günlük Programlar 29 Haziran 2013, 10.00 43

CİMNASTİK RİTMİK – K

30 Haziran 2013 (RİTMİK CİMNASTİK)

SAAT KATEGORİ DİSİPLİN ETKİNLİK YER

11.00 13.15

K

Çember – Top

Lobut - Kurdele

Yarışma II

FİNAL 

Mersin Cimnastik Salonu

HENTBOL – E 

30.06.2013 LUTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK (FİNAL)

10:00 E Maç 26 (3.-4.lük maçı) Maç 24 Mağlubu - Maç 25 Mağlubu

12:00 E Maç 27 Final Maç 24 Galibi - Maç 25 Galibi

VOLEYBOL – K

30 Haziran 2013 Servet Tazegül Spor Salonu 

SAAT KATEGORİ ETKİNLİK 

11:30 K Maç 10 (3.-4.lük maçı) Slovenya – Hırvatistan 

14:00 K Maç 11 FİNAL Türkiye – İtalya 

Bakınız

Şablon:Akdeniz oyunları d


{{Akdeniz oyunları}}

http://www.akdenizoyunlari.org
http://www.mersin2013.gov.tr/
Akdeniz Oyunları/2013/Eleştiriler
Akdeniz Oyunları/VP
Mediterranean Games
2005 Mediterranean Games
2009 Mediterranean Games
2013 Mediterranean Games

Akdeniz Oyunları/Resimler - Akdeniz Oyunları/Videolar
Akdeniz oyunları/linkleri
Akdeniz Oyunları/2013/Müsabaka cetveli
Akdeniz Oyunları/2013 - Yenişehir Tesis Yeri Tespit Toplantısı
Akdeniz Oyunları/2013 Mersin
Akdeniz Oyunları/DynEd
Akdeniz Oyunları/Olimpik Olmayan Sporlar
Akdeniz Oyunları/Organizasyonun Katılımcı Sayıları
Akdeniz Oyunları/Zorunlu Olimpik Sporlar

Akdeniz oyunlarina hazirlik Akdeniz oyunlarina hazirlik calismalari Yenişehir'de 2013 Akdeniz oyunlarına hazırlık çalışmaları
Yenişehir 2013 Akdeniz Oyunlarına DynEd Dil Eğitimi Sistemi İle Hazırlanıyor
Yenişehir Cimnastik Seferberliği
Yenişehir Badminton Boranlar Süper Ligi
Yenişehir İlçe Spor Ligi Açılış Töreni
Bocce İlçe Kuzey Ligi
Akdeniz Oyunlarına Bugünden Başlayalım
Let's Start Today for the 2013 Mediterran​ean Games

2013 Mersin 17. Akdeniz Oyunları
Mersin
2013 Akdeniz Oyunları
2013 Mersin Akdeniz Oyunları
Akdeniz oyunları mevzuatı

Genel koordinatör
2013 Akdeniz Oyunları Genel Koordinatörü : Yenisi Taha Aksoy eskisi Ali Yener
2013 Akdeniz Oyunları Genel Koordinatörü projeden bihaber Sol cizgide haber yapan Mersin İmece gazetesinin manipulasyon haberi www.mersinyasam.com web sitesinde yayınlandı ve 2 Kasım 2011 den itibaren kyayından kaldırttırıldı.

YDK
2013 Akdeniz Oyunları Yönetim ve Komisyon Toplantısı
Akdeniz Oyunları Düzenleme Komitesi
2013 Akdeniz Oyunları Yönetim ve Komisyon Toplantısına Katılan Federasyon Temsilcileri
17.Akdeniz Oyunları Mersin 2013 Takvimi

İdare
Akdeniz Oyunları Başkanı: Amar Addadi
Akdeniz Oyunları Genel Sekreteri: İsidios Kualos (Yunanlı)
2013 Akdeniz Oyunları Genel Koordinatörü : Ali Yener - MİA

Ansiklopedik bilgi
Akdeniz Oyunları - Akdeniz Oyunları/VP - Mediterranean Games

2013 Akdeniz oyunları çalışmaları
Akdeniz Oyunlarına Bugünden Başlayalım
Akdeniz oyunları basın açıklamaları

Sırasıyla Akdeniz Oyunları
17. Akdeniz Oyunları -2013 - Mersin - Türkiye
16. Akdeniz Oyunları -2009 - Pescara - İtalya
15. Akdeniz Oyunları -2005 - Almeria - İspanya
14. Akdeniz Oyunları -2001 - Tunus
13. Akdeniz Oyunları -1997 - Bari - İtalya
12. Akdeniz Oyunları -1993 - Languedoc-Roussillon - Fransa
11. Akdeniz Oyunları -1991 - Atina - Yunanistan
10. Akdeniz Oyunları -1987 - Lazkiye - Suriye
9. Akdeniz Oyunları -1983 - Kazablanka - Fas
8. Akdeniz Oyunları -1979 - Split - Yugoslavya
7. Akdeniz Oyunları -1975 - Cezayir
6. Akdeniz Oyunları -1971 - İzmir - Türkiye
5. Akdeniz Oyunları -1967 - Tunus
4. Akdeniz Oyunları -1963 - Napoli - İtalya
3. Akdeniz Oyunları -1959 - Beyrut - Lübnan
2. Akdeniz Oyunları -1955 - Barselona - İspanya
1. Akdeniz Oyunları -1951 - İskenderiye - Mısır

Akdeniz oyunları spor branşları
Akdeniz oyunları/Atletizm
Akdeniz oyunları/Bocce

Haberler
*Akdeniz Oyunlarına Bugünden Başlayalım/Haberler İnternet spor [1] *[2]
Web siteleri
Akdeniz Oyunları Blogu
http://www.akdenizoyunlari.org
http://www.mersin2013.org.tr
Facebook: 2013 Akdeniz Oyunları Mersin adlı kullanıcı 5000 kişi
Ayrıntılı bilgi ve resim var toplantı resimleri - Mersin 2013 Akdeniz Oyunları
http://www.facebook.com/pages/Akdeniz-Oyunlar%C4%B1/103738766331436 Akdeniz oyunları 16 kişi]
Akdeniz Oyunları oylaması var
çok güzel resimler ve tasarımlar var GSİlMd
GSM duvar resmi güzel irfançalışır

Şablon:Akdenizoyunlarıbakınız d
{{Akdenizoyunlarıbakınız}}

Akdeniz oyunları logosu
Akdeniz oyunları afişş
Yenişehir dyned mersin Yenişehir ilk 3 lap topu aldı.
Akdeniz oyunları projesi ve Fransız İtalyan ve İspanyol ortaklarımızda yapılan değerlendirme

Akdeniz oyunları projesi ve Fransız İtalyan ve İspanyol ortaklarımızda yapılan değerlendirme

Akdeniz oyunları projesi ve Fransız İtalyan ve İspanyol ortaklarımızda yapılan değerlendirme

Yenişehir dyned afişi
Yenişehir'de Cimnastik Seferberliği Afişi
Bocce afiş2
Yenişehir ilçe spor ligi davetiyesi

Yenişehir İlçe Spor Ligi açılış davetiyesi

*Akdeniz Oyunlarına Bugünden Başlayalım Türkçe Online PPT Döküman
*Akdeniz Oyunlarına Bugünden Başlayalım İngilizce Online PPT Döküman
* Facebook linki: * Twiter linki: * Online word döküman linki:[3] * Akdeniz Oyunlarına Bugünden Başlayalım : Avrupa Birliği Gençlik Projesi
* Let's Start Today for the 2013 Mediterran​ean Games



Yenişehir bocce ligi - TRT Haber - Türkiye'nin ilk bocce ligi Kaymakam Eyup Sabri Kartal

Yenişehir bocce ligi - TRT Haber - Türkiye'nin ilk bocce ligi Kaymakam Eyup Sabri Kartal

Yenişehir bocce ligi - TRT Haber - Türkiye'nin ilk bocce ligi Kaymakam Eyup Sabri Kartal tarafından Yenişehir'de başlatıldı. Akdeniz oyunlarına hazırlık kapsamında başlatılan lig Mersin'de hızla yayılıyor...Bocce Ligi 2011 final müsabalarına katılan Bocce Federasyonu Başkanı Mutlu Türkmen "Çalışmanın Türkiye'de bir ilk olduğunu" belirtti. "İlçe liginin muhteşem bir fikir" olduğunu belirten Türkmen Yenişehir'i çalışmalarından dolayı kutladı. 10 sene sonra hedefledikleri aşamaya Yenişehir'in şimdiden ulaşmasını tebrik etti.


Mediterranean Games 2013 Official video clip

Mediterranean Games 2013 Official video clip

[4]

Mersin 2013 Akdeniz oyunları - Mediterranean Games Candidate

Mersin 2013 Akdeniz oyunları - Mediterranean Games Candidate

[5]

Volos 2013 Mediterranean Games

Volos 2013 Mediterranean Games

[6] 2013 Akdeniz Oyunları Larissa ilinde yani bizim eski Yenişehir vilayetinin Volos şehrinde yapılacekken Türkiye'nin Mersin ili Yenişehir ilçesine nasip oldu.

VOLOS 2013 MEDITERRANEAN GAMES

VOLOS 2013 MEDITERRANEAN GAMES

[7]

XVII Mediterranean Games Volos 2013 presentation video

XVII Mediterranean Games Volos 2013 presentation video

[8]

Mediterranean Games 1987 Latakia, Syria

Mediterranean Games 1987 Latakia, Syria

[9]

Νίκη ΒΟΛΟΣ 2013 στη Πεσκάρα

Νίκη ΒΟΛΟΣ 2013 στη Πεσκάρα

[10] Yunanlıların Volso Akdeniz Oyunlarını alma sevinci

XVI Mediterranean Games Pescara 2009 Volos Presentation

XVI Mediterranean Games Pescara 2009 Volos Presentation

XI Jeux Méditerranéens Athènes 1991

XI Jeux Méditerranéens Athènes 1991

[11]

XIII Mediterranean Games Bari 1997

XIII Mediterranean Games Bari 1997

[12]

Dosya:XVI Jeux Méditerranéens Pescara 2009 Les athletes (1/3)



17.Akdeniz Oyunları Mersin 2013 Takvimi 20 Haziran - 30 Haziran
PRŞ. CUMA C.TESİ PAZAR P.TESİ SALI ÇRŞ. PRŞ CUMA C.TESİ PAZAR
20.Haz 21.Haz 22.Haz 23.Haz 24.Haz 25.Haz 26.Haz 27.Haz 28.Haz 29.Haz 30.Haz
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
BRANŞLAR KATEGORİ YER
AÇILIŞ SEREMONİSİ TEVFİK SIRRI GÜR STADI .
OKÇULUK ERKEK-BAYAN MACİT ÖZCAN SPOR KOMPLEKSİ
ATLETİZM ATLETİZM ERKEK-BAYAN TEVFİK SIRRI GÜR STADI
PARALİMPİK ERKEK TEVFİK SIRRI GÜR STADI
BADMİNTON ERKEK-BAYAN 7.BÖLGE SPOR SALONU
BASKETBOL ERKEK MACİT ÖZCAN SPOR SALONU
BAYAN TARSUS SPOR SALONU
BOULES BOULES ERKEK BOULES ALANI
PETANK ERKEK-BAYAN BOULES ALANI
BOKS ERKEK YENİŞEHİR FUAR ALANI B
KANO ERKEK-BAYAN SEYHAN GÖLÜ
BİSİKLET ZAMAN YARIŞI ERKEK ADNAN MENDERES BULVARI
YOL YARIŞI ERKEK ADNAN MENDERES BULVARI
BİNİCİLİK ERKEK-BAYAN MERSİN BİNİCİLİK KULÜBÜ
ESKRİM ERKEK-BAYAN YENİŞEHİR FUAR ALANI A
FUTBOL ERKEK TEVFİK SIRRI GÜR STADI
TARSUS ŞEHİR STADI
BURHANETTİN KOCAMAZ STADI
KORAY AYDIN STADI
MERSİN ÜNİVERSİTESİ STADI
GOLF ERKEK-BAYAN TARSUS KAZANLI TURİZM BÖLGESİ
CİMNASTİK ARTİSTİK ERKEK-BAYAN MERSİN ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU 1
RİTMİK ERKEK-BAYAN MERSİN ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU 1
HENTBOL ERKEK YENİŞEHİR SPOR SALONU
BAYAN SEYFİ ALANYA SPOR SALONU
JUDO ERKEK-BAYAN ERDEMLİ SPOR SALONU
KARATE ERKEK-BAYAN ERDEMLİ LİSESİ SPOR SALONU
KÜREK ERKEK-BAYAN SEYHAN GÖLÜ
YELKEN ERKEK-BAYAN MERSİN MARİNA
ATICILIK TRAP ERKEK BAHÇELİ POLİGONU
ATIŞ ERKEK MERSİN ATIŞ POLİGONU
YÜZME YÜZME ERKEK-BAYAN MERADA YÜZME HAVUZU
PARALİMPİK BAYAN MERADA YÜZME HAVUZU
PRŞ. CUMA C.TESİ PAZAR P.TESİ SALI ÇRŞ. PRŞ CUMA C.TESİ PAZAR
20.Haz 21.Haz 22.Haz 23.Haz 24.Haz 25.Haz 26.Haz 27.Haz 28.Haz 29.Haz 30.Haz
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
BRANŞLAR KATEGORİ YER
MASA TENİSİ ERKEK-BAYAN YENİŞEHİR FUAR ALANI A
TENİS ERKEK-BAYAN MERSİN TENİS KULÜBÜ
VOLEYBOL VOLEYBOL ERKEK MERSİN ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU 2
BAYAN EDİP BURAN SPOR SALONU
PLAJ
VOLEYBOLU
ERKEK-BAYAN SOLİ PLAJI VOLEYBOL ARENA
SU KAYAĞI ERKEK-BAYAN MERSİN MARİNA
SU TOPU ERKEK MACİT ÖZCAN YÜZME HAVUZU
HALTER ERKEK-BAYAN YENİŞEHİR FUAR ALANI C
GÜREŞ GREKOROMEN ERKEK-BAYAN MERSİN ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU
SERBEST STİL ERKEK-BAYAN MERSİN ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU
KAPANIŞ SEREMONİSİ TEVFİK SIRRI GÜR STADI .
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.