- MİA milletvekilleri
- Denizci milletvekilleri
- Avukat milletvekilleri
- Adana milletvekilleri
- Adıyaman milletvekilleri
- Afyonkarahisar milletvekilleri
- Amasya milletvekilleri
- Ankara 1. Bölge milletvekilleri
- Ankara 2. Bölge milletvekilleri
- Antalya milletvekilleri
- Ağrı milletvekilleri
- Ordu milletvekilleri
Adana
- Ömer Çelik (AK Parti),
- Mehmet Necati Çetinkaya (AK Parti),
- Necdet Ünüvar (AK Parti),
- Fatoş Gürkan (AK Parti),
- Ali Küçükaydın (AK Parti),
- Mehmet Şükrü Erdinç (AK Parti),
- Osman Faruk Loğoğlu (CHP),
- Ümit Özgümüş (CHP),
- Turgay Develi (CHP),
- Ali Demirçalı (CHP),
- Muharrem Varlı (MHP),
- Ali Halaman (MHP),
- Seyfettin Yılmaz (MHP),
- Murat Bozlak (Bağımsız).
Adıyaman
- Ahmet Aydın (AK Parti),
- Mehmet Metiner (AK Parti),
- Muhammed Murtaza Yetiş (AK Parti),
- Mehmet Erdoğan (AK Parti),
- Salih Fırat (CHP).
Afyonkarahisar
- Veysel Eroğlu (AK Parti),
- Sait Açba (AK Parti),
- Halil Ürün (AK Parti),
- Ahmet Toptaş (CHP),
- Kemalettin Yılmaz (MHP).
Ağrı
- Mehmet Kerim Yıldız (AK Parti),
- Ekrem Çelebi (AK Parti),
- Fatma Salman Kotan (AK Parti),
- Halil Aksoy (Bağımsız).
Amasya
- Naci Bostancı (AK Parti),
- Avni Erdemir (AK Parti),
- Ramis Topal (CHP).
Ankara 1. Bölge
- Ali Babacan (AK Parti),
- Bülent Gedikli (AK Parti),
- Reha Denemeç(AK Parti),
- Tülay Selamoğlu (AK Parti),
- Nazmi Haluk Özdalga (AK Parti),
- Yalçın Akdoğan (AK Parti),
- Fatih Şahin (AK Parti),
- Ülker Güzel (AK Parti),
- Süleyman Sencer Ayata (CHP),
- Mehmet Emrehan Halıcı (CHP),
- Emine Ülker Tarhan (CHP),
- Aylin Nazlıaka (CHP),
- Bülent Kuşoğlu (CHP),
- Levent Gök (CHP),
- Yıldırım Tuğrul Türkeş (MHP),
- Zühal Topcu (MHP).
Ankara 2. Bölge
- Cemil Çiçek (AK Parti),
- Haluk İpek (AK Parti),
- Salih Kapusuz (AK Parti),
- Nurdan Şanlı (AK Parti),
- Ahmet İyimaya (AK Parti),
- Cevdet Erdöl (AK Parti),
- Zelkif Kazdal (AK Parti),
- Emrullah İşler (AK Parti),
- Seyit Sertçelik (AK Parti),
- Gülsün Bilgehan (CHP),
- İzzet Çetin (CHP),
- Sinan Aydın Aygün (CHP),
- Gökhan Günaydın (CHP),
- Ahmet Deniz Bölükbaşı (MHP),
- Mustafa Cihan Paçacı (MHP).
Antalya
- Vecdi Gönül (AK Parti),
- Mevlüt Çavuşoğlu (AK Parti),
- Menderes Türel (AK Parti),
- Sadık Badak (AK Parti),
- Hüseyin Samani (AK Parti),
- Gökçen Enç (AK Parti),
- Deniz Baykal (CHP),
- Osman Kaptan (CHP),
- Gürkut Acar (CHP),
- Yıldıray Sapan (CHP),
- Arif Bulut (CHP),
- Tunca Toskay (MHP),
- Mehmet Günal (MHP),
- Yusuf Ziya İrbeç (MHP).
Artvin
- İsrafil Kışla (AK Parti),
- Uğur Bayraktutan (CHP).
Aydın
- Mehmet Erdem (AK Parti),
- Semiha Öğüş (AK Parti),
- Gültekin Kılınç (AK Parti),
- Bülent Tezcan (CHP),
- Metin Lütfi Baydar (CHP),
- Osman Aydın (CHP),
- Ali Uzunırmak (MHP).
Balıkesir
- Ahmet Edip Uğur (AK Parti),
- Mehmet Cemal Öztaylan (AK Parti),
- Tülay Babuşçu (AK Parti),
- Ali Aydınlıoğlu (AK Parti),
- Namık Havutça (CHP),
- Ayşe Nedret Akova (CHP),
- Haluk Ahmet Gümüş (CHP),
- Ahmet Duran Bulut (MHP).
Bilecik
- Fahrettin Poyraz (AK Parti),
- Bahattin Şeker (MHP).
Bingöl
- Cevdet Yılmaz (AK Parti),
- Eşref Taş (AK Parti),
- İdris Baluken (Bağımsız).
Bitlis
- Vedat Demiröz (AK Parti),
- Vahit Kiler (AK Parti),
- Hüsamettin Zenderlioğlu (Bağımsız).
Bolu
- Ali Ercoşkun (AK Parti),
- Fehmi Küpçü (AK Parti),
- Tanju Özcan (CHP).
Burdur
- Bayram Özçelik (AK Parti),
- Hasan Hami Yıldırım (AK Parti),
- Ramazan Kerim Özkan (CHP).
Bursa
- Bülent Arınç (AK Parti),
- Mustafa Öztürk (AK Parti),
- Hüseyin Şahin (AK Parti),
- Canan Candemir Çelik (AK Parti),
- İsmet Su (AK Parti),
- Mustafa Kemal Şerbetçioğlu (AK Parti),
- Hakan Çavuşoğlu (AK Parti),
- İsmail Aydın (AK Parti),
- Tülin Kara (AK Parti),
- Bedrettin Yıldırım (AK Parti),
- Önder Matlı (AK Parti),
- Sena Kaleli (CHP),
- Turhan Tayan (CHP),
- İlhan Demiröz (CHP),
- Aykan Erdemir (CHP),
- Kemal Ekinci (CHP),
- İsmet Büyükataman (MHP),
- Necati Özensoy (MHP).
Çanakkale
- Mehmet Daniş (AK Parti),
- İsmail Kaşdemir (AK Parti),
- Ali Sarıbaş (CHP),
- Serdar Soydan (CHP).
Çankırı
- İdris Şahin (AK Parti),
- Hüseyin Filiz (AK Parti).
Çorum
- Salim Uslu (AK Parti),
- Cahit Bağcı (AK Parti),
- Murat Yıldırım (AK Parti),
- Tufan Köse (CHP).
Denizli
- Nihat Zeybekci (AK Parti),
- Mehmet Yüksel (AK Parti),
- Bilal Uçar (AK Parti),
- Nurcan Dalbudak (AK Parti),
- Adnan Keskin (CHP),
- İlhan Cihaner (CHP),
- Emin Haluk Ayhan (MHP).
Diyarbakır
- Mehmet Mehdi Eker (AK Parti),
- Mehmet Galip Ensarioğlu (AK Parti),
- Mine Lök Beyaz (AK Parti),
- Mehmet Süleyman Hamzaoğulları (AK Parti),
- Cuma İçten (AK Parti),
- Leyla Zana (Bağımsız),
- Emine Ayna (Bağımsız),
- Altan Tan (Bağımsız),
- Hatip Dicle (Bağımsız),
- Nursel Aydoğan (Bağımsız),
- Şerafettin Elçi (Bağımsız).
Edirne
- Mehmet Müezzinoğlu (AK Parti),
- Recep Gürkan (CHP),
- Kemal Değirmendereli (CHP).
Elazığ
- Zülfü Demirbağ ( AK Parti),
- Şuay Alpay (AK Parti),
- Faruk Septioğlu (AK Parti),
- Sermin Balık (AK Parti),
- Enver Erdem (MHP).
Erzincan
- Sebahattin Karakelle (AK Parti),
- Muharrem Işık (CHP).
Erzurum
- Recep Akdağ (AK Parti),
- Adnan Yılmaz (AK Parti),
- Fazilet Dağcı Çığlık (AK Parti),
- Cengiz Yavilioğlu (AK Parti),
- Muhyettin Aksak (AK Parti),
- Oktay Öztürk (MHP).
Eskişehir
- Nabi Avcı (AK Parti),
- Salih Koca (AK Parti),
- Ülker Can (AK Parti),
- Süheyl Batum (CHP),
- Kazım Kurt (CHP),
- Ruhsar Demirel (MHP).
Gaziantep
- Hüseyin Çelik (AK Parti),
- Fatma Şahin (AK Parti),
- Şamil Tayyar (AK Parti),
- Abdullah Nejat Koçer (AK Parti),
- Mehmet Sarı (AK Parti),
- Mehmet Erdoğan (AK Parti),
- Derya Bakbak (AK Parti),
- İbrahim Halil Mazıcıoğlu (AK Parti),
- Ali Şahin (AK Parti),
- Mehmet Şeker (CHP),
- Ali Serindağ (CHP),
- Edip Semih Yalçın (MHP).
Giresun
- Nurettin Canikli (AK Parti),
- Mehmet Geldi (AK Parti),
- Adem Tatlı (AK Parti),
- Selahattin Karaahmetoğlu (CHP).
Gümüşhane
- Kemalettin Aydın (AK Parti),
- Feramuz Üstün (AK Parti).
Hakkari
- Selahattin Demirtaş (Bağımsız),
- Adil Kurt (Bağımsız),
- Esat Canan (Bağımsız).
Hatay
- Sadullah Ergin (AK Parti),
- Orhan Karasayar (AK Parti),
- Mehmet Öntürk (AK Parti),
- Adem Yeşildal (AK Parti),
- Hacı Bayram Türkoğlu (AK Parti),
- Mehmet Ali Ediboğlu (CHP),
- Mevlüt Dudu (CHP),
- Refik Eryılmaz (CHP),
- Hasan Akgöl(CHP),
- Adnan Şefik Çirkin (MHP).
Isparta
- Süreyya Sadi Bilgiç (AK Parti),
- Recep Özel (AK Parti),
- Ali Haydar Öner (CHP),
- Süleyman Nevzat Korkmaz (MHP).
İstanbul 1. Bölge
- Recep Tayyip Erdoğan (AK Parti),
- Egemen Bağış (AK Parti),
- İdris Güllüce (AK Parti),
- Erol Kaya (AK Parti),
- Belma Satır (AK Parti),
- Mustafa Ataş (AK Parti),
- Muhammed Çetih (AK Parti),
- İsmet Uçma (AK Parti),
- Gürsoy Erol (AK Parti),
- Alev Dedegil (AK Parti),
- Mehmet Domaç (AK Parti),
- Osman Boyraz (AK Parti),
- Oktay Saray (AK Parti),
- Metin Külünk (AK Parti),
- Ahmet Berat Çonkar (AK Parti),
- Bilal Macit (AK Parti),
- Gürsel Tekin CHP,
- Osman Korutürk CHP,
- Akif Hamzaçebi CHP,
- Ayşe Eser Danışoğlu CHP,
- Şafak Pavey CHP,
- İhsan Özkes CHP,
- Nur Serter CHP,
- Mahmut Tanal CHP,
- Müslim Sarı CHP,
- Celal Dinçer CHP,
- Kadir Gökmen Öğüt CHP,
- Engin Alan MHP,
- Bülent Didinmezç MHP,
- Sebahat Tuncel Bağımsız.
İstanbul 2. Bölge
- Nimet Çubukçu (AK Parti),
- Ayşe Nur Bahçekapılı (AK Parti),
- Burhan Kuzu (AK Parti),
- Ekrem Erdem (AK Parti),
- Volkan Bozkır (AK Parti),
- İbrahim Yigit (AK Parti),
- Ahmet Kutalmış Türkeş (AK Parti),
- İsmail Safi (AK Parti),
- Türkan Dağaoğlu (AK Parti),
- Şirin Ünal (AK Parti),
- Sevim Savaş (AK Parti),
- Hüseyin Bürge (AK Parti),
- Osman Aşkın (AK Parti),
- Ahmet Haldun Ertürk, (AK Parti),
- Ahmet Baha Öğütken (AK Parti),
- Kemal Kılıçdaroğlu CHP,
- Bihlun Tamaylıgil CHP,
- Sezgin Tanrıkulu CHP,
- Aydın Ayaydın CHP,
- Sedef Küçük CHP,
- Ercan Cengiz CHP,
- Haluk Eyidoğan CHP,
- Aykut Erdoğdu CHP,
- Melda Onur CHP,
- Murat Başesgioğlu MHP,
- Ümit Şafak MHP,
- Sırrı Süreyya Önder Bağımsız.
İstanbul 3. Bölge
- Ömer Dinçer, (AK Parti),
- Abdülkadir Aksu (AK Parti),
- Ünal Kaçır (AK Parti),
- Hakan Şükür (AK Parti),
- Halide İncekara (AK Parti),
- Mustafa Şentopak (AK Parti),
- Feyzullah Kıyıklık (AK Parti),
- Tülay Kaynarca (AK Parti),
- Nureddin Nebati (AK Parti),
- Mehmet Doğan Kubat (AK Parti),
- Bülent Turan (AK Parti),
- Mehmet Muşak (AK Parti),
- Gülay Dalyan (AK Parti),
- Enver Yılmaz (AK Parti),
- Harun Karaca (AK Parti),
- Erdoğan Toprak CHP,
- Umut Oran CHP,
- Süleyman Çelebi CHP,
- Oktay Ekşi CHP,
- Binnaz Toprak CHP,
- Sabahat Akkiraz CHP,
- Faik Tunay CHP,
- Ali Özgündüz CHP,
- Mevlüt Aslanoğlu CHP,
- Meral Akşener MHP,
- Atila Kaya MHP,
- Mehmet Taytak MHP,
- Abdullah Levent Tüzel Bağımsız.
İzmir 1. Bölge
- Ertuğrul Günay (AK Parti),
- Mehmet Tekelioğlu (AK Parti),
- İlhan İşbilen (AK Parti),
- İlknur Denizli (AK Parti),
- Ali Aşlık (AK Parti),
- Rıfat Sait (AK Parti),
- Güldal Mumcu (CHP),
- Rıza Türmen (CHP),
- Oğuz Oyan (CHP),
- Musa Çam (CHP),
- Hülya Güven (CHP),
- Erdal Aksünger (CHP),
- Oktay Vural (MHP).
İzmir 2.Bölge
- Binali Yıldırım (AK Parti),
- Aydın Şengül (AK Parti),
- Erdal Kalkan (AK Parti),
- Nesrin Ulema (AK Parti),
- Hamza Dağ (AK Parti),
- Alaattin Yüksel (CHP),
- Mustafa Balbay (CHP),
- Mehmet Ali Susam (CHP),
- Rahmi Aşkın Türeli (CHP),
- Aytun Çıray(CHP),
- Birgül Ayman Güler (CHP),
- Mustafa Moroğlu (CHP),
- Ahmet Kenan Tanrıkulu (MHP).
Kahramanmaraş
- Mehmet Sağlam (AK Parti),
- Nevzat Pakdil (AK Parti),
- Mahir Ünal (AK Parti),
- Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu (AK Parti),
- Sevde Bayazıt Kaçar (AK Parti),
- Sıtkı Güvenç (AK Parti),
- Durdu Özbolat (CHP),
- Mesut Dedeoğlu (MHP).
Kars
- Ahmet Arslan (AK Parti),
- Yunus Kılıç (AK Parti),
- Mülkiye Birtane (Bağımsız).
Kastamonu
- Hakkı Köylü (AK Parti),
- Mustafa Gökhan Gülşen (AK Parti),
- Emin Çınar (MHP).
Kayseri
- Taner Yıldız (AK Parti),
- Sadık Yakut (AK Parti),
- Mustafa Elitaş (AK Parti),
- Yaşar Karayel (AK Parti),
- Pelin Gündeş Bakır (AK Parti),
- Ahmet Öksüzkaya (AK Parti),
- İsmail Tamer (AK Parti),
- Mehmet Şevki Kulkuloğlu (CHP),
- Yusuf Halaçoğlu (MHP).
Kırklareli
- Şenol Gürşan (AK Parti),
- Mehmet Kesimoğlu (CHP),
- Turgut Dibek (CHP).
Kırşehir
- Abdullah Çalışkan (AK Parti),
- Muzaffer Aslan (AK Parti).
Kocaeli
- Nihat Ergün (AK Parti),
- Fikri Işık (AK Parti),
- Sibel Gönül (AK Parti),
- Muzaffer Baştopçu (AK Parti),
- Zeki Aygün (AK Parti),
- İlyas Şeker (AK Parti),
- Mehmet Ali Okur (AK Parti),
- Hurşit Güneş (CHP),
- Mehmet Hilal Kaplan (CHP),
- Haydar Akar (CHP),
- Lütfü Türkan (MHP).
Konya
- Ahmet Davutoğlu (AK Parti),
- Kerim Özkul (AK Parti),
- İlhan Yerlikaya (AK Parti),
- Ayşe Türkmenoğlu (AK Parti),
- Cem Zorlu (AK Parti),
- Hüseyin Üzülmez (AK Parti),
- Mustafa Baloğlu (AK Parti),
- Mustafa Kabakcı (AK Parti),
- Gülay Samancı (AK Parti),
- Mustafa Akış (AK Parti),
- Harun Tüfekçi (AK Parti),
- Atilla Kart (CHP),
- Faruk Bal (MHP),
- Mustafa Kalaycı (MHP).
Kütahya
- Soner Aksoy (AK Parti),
- Hasan Fehmi Kinay (AK Parti),
- İdris Bal (AK Parti),
- Vural Kavuncu (AK Parti),
- Alim Işık (MHP).
Malatya
- Mahmut Mücahit Fındıklı (AK Parti),
- Mustafa Şahin (AK Parti),
- Öznur Çalık (AK Parti),
- Hüseyin Cemal Akın (AK Parti),
- Ömer Faruk Öz (AK Parti),
- Veli Ağbaba (CHP).
Manisa
- Hüseyin Tanrıverdi (AK Parti),
- Recai Berber (AK Parti),
- Uğur Aydemir (AK Parti),
- Muzaffer Yurttaş (AK Parti),
- Selçuk Özdağ (AK Parti),
- Hasan Ören (CHP),
- Özgür Özel (CHP),
- Sakine Öz (CHP),
- Sümer Oral (MHP),
- Erkan Akçay(MHP).
Mardin
- Muammer Güler (AK Parti),
- Gönül Bekin Şahkulubey (AK Parti),
- Abdurrahim Akdağ (AK Parti),
- Ahmet Türk (Bağımsız),
- Gülser Yıldırım (Bağımsız),
- Erol Dora (Bağımsız).
Mersin
- Mehmet Zafer Çağlayan (AK Parti),
- Ahmet Tevfik Uzun (AK Parti),
- Nebi Bozkurt (AK Parti),
- Çiğdem Münevver Ökten (AK Parti),
- Aytuğ Atıcı (CHP),
- Vahap Seçer(CHP),
- İsa Gök (CHP),
- Ali Rıza Öztürk(CHP),
- Mehmet Şandır (MHP),
- Ali Öz (MHP),
- Ertuğrul Kürkçü (Bağımsız).
Muğla
- Ali Boğa (AK Parti),
- Yüksel Özden (AK Parti),
- Tolga Çandar (CHP),
- Nurettin Demir (CHP),
- Ömer Süha Aldan (CHP),
- Mehmet Erdoğan (MHP).
Muş
- Faruk Işık (AK Parti),
- Muzaffer Çakar (AK Parti),
- Sırrı Sakık (Bağımsız),
- Demir Çelik (Bağımsız).
Nevşehir
- Ahmet Erdal Feralan (AK Parti),
- Murat Göktürk (AK Parti),
- Ebubekir Gizligider (AK Parti).
Niğde
- Alpaslan Kavaklıoğlu (AK Parti),
- Ömer Selvi (AK Parti),
- Doğan Şafak (CHP).
Ordu
- İdris Naim Şahin (AK Parti),
- Mustafa Hamarat (AK Parti),
- Fatihhan Ünal (AK Parti),
- İhsan Şener (AK Parti),
- Harun Çakır (AK Parti),
- İdris Yıldız (CHP).
Rize
- Hayati Yazıcı (AK Parti),
- Hasan Karal (AK Parti),
- Nusret Bayraktar(AK Parti).
Sakarya
- Hasan Ali Çelik (AK Parti),
- Ayhan Sefer Üstün (AK Parti),
- Şaban Dişli (AK Parti),
- Ayşenur İslam (AK Parti),
- Ali İhsan Yavuz (AK Parti),
- Engin Özkoç (CHP),
- Münir Kutluata (MHP).
Samsun
- Mustafa Demir (AK Parti),
- Suat Kılıç (AK Parti),
- Cemal Yılmaz Demir (AK Parti),
- Tülay Bakır (AK Parti),
- Akif Çağatay Kılıç (AK Parti),
- Ahmet Yeni(AK Parti),
- Haluk Koç (CHP),
- İhsan Kalkavan (CHP),
- Cemalettin Şimşek (MHP).
Siirt
- Afif Demirkıran (AK Parti),
- Osman Ören (AK Parti),
- Gültan Kışanak (Bağımsız).
Sinop
- Mehmet Ersoy (AK Parti),
- Engin Altay (CHP).
Sivas
- İsmet Yılmaz (AK Parti),
- Mesude Nursuna Memecan (AK Parti),
- Hilmi Bilgin (AK Parti),
- Ali Turan (AK Parti),
- Malik Ecder Özdemir (CHP).
Şanlıurfa
- Faruk Çelik (AK Parti),
- Seyit Eyyüpoğlu (AK Parti),
- Mehmet Kasım Gülpınar (AK Parti),
- Mehmet Akyürek (AK Parti),
- Zeynep Karahan Uslu (AK Parti),
- Halil Özcan(AK Parti),
- Mahmut Kaçar (AK Parti),
- Abdulkadir Emin Önen (AK Parti),
- Yahya Akman (AK Parti),
- Abdulkerim Gök (AK Parti),
- Bekir Eren (AK Parti),
- İbrahim Ayhan (Bağımsız).
Tekirdağ
- Tevfik Ziyaeddin Akbulut (AK Parti),
- Özlem Yemişçi (AK Parti),
- Faik Öztrak (CHP),
- Candan Yüceer (CHP),
- Emre Köprülü (CHP),
- Bülent Belen (MHP)
Tokat
- Zeyid Aslan (AK Parti),
- Şükrü Ayalan (AK Parti),
- Dilek Yüksel (AK Parti),
- Orhan Düzgün (CHP),
- Reşat Doğru (MHP).
Trabzon
- Faruk Nafiz Özak (AK Parti),
- Erdoğan Bayraktar(AK Parti),
- Aydın Bıyıklıoğlu (AK Parti),
- Safiye Seymanoğlu (AK Parti),
- Mehmet Volkan Canalioğlu (CHP),
- Koray Aydın (MHP)
Tunceli
- Kamer Genç (CHP),
- Hüseyin Aygün (CHP).
Uşak
- İsmail Güneş (AK Parti),
- Mehmet Altay (AK Parti),
- Dilek Akagün Yılmaz (CHP).
Van
- Burhan Kayatürk (AK Parti),
- Fatih Çiftci (AK Parti),
- Mustafa Bilici (AK Parti),
- Gülşen Orhan (AK Parti),
- Kemal Akdaş (Bağımsız),
- Aysel Tuğluk (Bağımsız),
- Özdal Üçer (Bağımsız),
- Nazmi Gür(Bağımsız).
Yozgat
- Bekir Bozdağ (AK Parti),
- Ertuğrul Soysal (AK Parti),
- Yusuf Başer (AK Parti),
- Sadir Durmaz (MHP).
Zonguldak
- Köksal Toptan (AK Parti),
- Erdal Candan (AK Parti),
- Özcan Ulupınar (AK Parti),
- Mehmet Haberal (CHP),
- Ali İhsan Köktürk (CHP).
Aksaray
- Ali Rıza Alaboyun (AK Parti),
- Ruhi Açıkgöz (AK Parti),
- İlknur İnceöz (AK Parti).
Bayburt
- Bünyamin Özbek (AK Parti).
Karaman
- Lütfi Elvan (AK Parti),
- Mevlüt Akgün (AK Parti).
Kırıkkale
- Beşir Atalay (AK Parti),
- Oğuz Kağan Köksal (AK Parti),
- Ramazan Can (AK Parti).
Batman
- Mehmet Şimşek (AK Parti),
- Ziver Özdemir (AK Parti),
- Ayla Akat Ata (Bağımsız),
- Bengi Yıldız (Bağımsız).
Şırnak
- Mehmet Emin Dindar (AK Parti),
- Hasip Kaplan (Bağımsız),
- Selma Irmak (Bağımsız),
- Faysal Sarıyıldız (Bağımsız).
Bartın
- Yılmaz Tunç (AK Parti),
- Rıza Yalçınkaya (CHP).
Ardahan
- Orhan Atalay (AK Parti),
- Ensar Öğüt (CHP).
Iğdır
- Sinan Oğan (MHP),
- Pervin Buldan (Bağımsız).
Yalova
- Temel Coşkun (AK Parti),
- Muharrem İnce (CHP).
Karabük
- Mehmet Ali Şahin (AK Parti),
- Osman Kahveci (AK Parti).
Kilis
- Fuat Karakuş (AK Parti),
- Ahmet Salih Dal (AK Parti).
Osmaniye
- Suat Önal (AK Parti),
- Durdu Mehmet Kastal (AK Parti),
- Devlet Bahçeli (MHP),
- Hasan Hüseyin Türkoğlu (MHP).
Düzce
- İbrahim Korkmaz (AK Parti),
- Fevai Aslan (AK Parti),
- Osman Çakır (AK Parti).