FANDOM


Bakınız

Şablon:Bursa MEM/Teşkilat - d
{{Bursa MEM/Teşkilat}}


Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Bursa MEM/Teşkilat
Bursa MEM/Görev Dağılımı

Münir Karaloğlu - Bursa Valisi

Eyüp Sabri Kartal - Eğitimden Sorumlu Vali Yrd

Mustafa Bilici - Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Vekili

Bursa MEM/Müdür yardımcıları
1- Mustafa SEVİNÇ Müdür Yardımcısı
 :Şube müdürleri:
 ::Ö.Faruk BEKTAŞ
 ::İbrahim ATAMAN
 :Kemal ÜNAL
2-Mustafa BİLİCİ - Müdür Yardımcısı
 :Sorumlu Olduğu müdür yardımcıları:

Bursa MEM/Şube müdürleri
ŞUBE MÜDÜRLERİ (İsimlere göre)
1-İbrahim ATAMAN- Strateji Geliştirme
2-Ö.Faruk BEKTAŞ - Meslek Liseleri- Obesi
3-Nejat Dişçi-İnsan Kaynakları 2 Yönetici Görevlendirme Hizmetiçi Eğitim
4-Kemal ÜNAL - Hayat Boyu Öğrenme, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme
5-Mehmet ARI - İnsan Kaynakları 3 Personel Atama ve Özlük Sicil
6-Seyfettin MAYUK - Destek Hizmetleri 1
7-Feyyaz BULUTLAR - Destek Hizmetleri 2
8-Nevzat GÜLTEKİN - Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri
9-Hüseyin HACIOĞLU -Özel Eğitim ve Rehberlik
10-Cevat ÖZ - Bilgi İşlem-Yenilik ve Eğitim Teknolojileri
11-Mustafa ÇAĞLAYAN- Hukuk, Yüksek Öğretim ve Yurt Dışı Eğitim, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler

Bursa MEM/İlçe Müdürleri görevlendirme
1-Osmangazi : Gürhan Çokgezer Biga
2-Yıldırım : Sebahattin Dülger
3-Nilüfer : Mustafa Muharrem Tüfekçi
4-Orhangazi : Hüseyin Karadursun
5-İznik : Mevlüt Semerci
6-Yenişehir : Musa Ayaz
7-Gemlik : Mehmet Duran
8-Karacabey : Emin Dingin
9-Mustafakemalpaşa : Mustafa Efe
10-İnegöl : Fatih Bilican
11-Keles : Şemsi İşleyen
12-Kestel : Mehmet Ercüment
13-Mudanya : Osman Şeker
14-Büyükorhan : Suat Topal
15-Gürsu : Hayrul Döğen
16-Orhaneli : Mehmet Tayır
17-Harmancık : Hasan Hüseyin Özdemir

İcrai (fonksiyonel) şubeler
1-Bursa MEM/Temel Eğitim Şube Müdürlüğü
2-Bursa MEM/Orta Öğretim Şube Müdürlüğü
3-Bursa MEM/Hayatboyu öğrenme şubesi - Kemal Ünal
4-Bursa MEM/Din Öğretimi Şube Müdürlüğü
5-Bursa MEM/Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü
6-Bursa MEM/
Bursa MEM/
Bursa MEM/
Şubeler
Bursa Okul Öncesi Bölümü
Bursa OBESİ Bölümü
Bursa MEM/Okul Aile Birliği Bölümü
İcrai (fonksiyonel) birimler
Bursa MEM/Fonksiyonel birimler
1-Açık lise http://www.bursaaciklise.com Bursa Mesleki Açık Öğretim Lisesi Destek Platformu
2-Araçlar - Seyfettin Mayuk
3-AR-GE - İbrahim ATAMAN
4-BİM - Bilgi İşlem -Cevat Öz
5-Bütçe - Feyyaz Bulutlar
6-Destek Hizmetleri 1 - [[]]
7-Din öğretimi - Tahsin Yazır
8-Dİn eğitimi/OBESİ - Tahsin Yazır
9-Donatım - Osman BAT -
10-Dyned -Ramazan Yürük -
11-Dyned/Orta öğretim - - Muhammed ASİL
12-Eğitim Teknolojileri -Nebahat SEZGİN
13-Eğitim Bilişim Ağı http://www.eba.gov.tr/ 14-E-Akademi
15-e-okul -
16-e-müfredat
17-e-ders
18-Genel evrak - Osman BAT
19-İlsis -
20-İnşaat Emlak - Haşmet Yahya KARTOĞLU
21-Orta Öğretim - Muhammed ASİL
22-Orta Öğretim OBESİ-Muhammed Asil
23-Hukuk - Leyla OFLAZ
24-İnsan Kaynakları - Necat Dişçi
25-Iks
26-OBESİ - Bursa OBESİ
27-OÖE - Ramazan Yörük
28-OAB - Bursa OAB - İbrahim ATAMAN
29-ÖER - Özel Eğitim ve Rehberlik - Şükrü BİLDİK
30-ÖÖ - Özel Öğretim - Mehmet EKİZ
31-MEBİS -
32-MEBBİS
33-Mesleki ve Teknik Eğitim -Suat Topal
34-Meslek Liseleri- Obesi-Suat Topal
35-Mutemetlik - Osman BAT
36-Stratejik Geliştirme - İbrahim ATAMAN 37-Stratejik Plan - Halis Korkmaz
38-Tefbis
39-Temel eğitim şubesi - Ramazan Yürük
40-Temel Eğitim OBESİ - Arzu Ayyıldız
41-UMEM - Bursa MEM/UMEM
42-Ücretsiz ders kitapları - Seyfettin Mayuk
43-[OÖE] -Ramazan Yürük
46-VBS - Veli Bilgilendirme Sistemi [1]
Proje sorumluları
Dyned - Ömer Faruk Bektaş
Okullar Hayat Olsun Projesi -
Öğrenen Şehirler Projesi - OECD

Teftiş ve Denetim
Yavuz Bayar Eğitim Denetmenleri Başkanı

Milli Eğitim Bakanlığı http://www.meb.k12.tr

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ LİSTESİ

No Adı Soyadı Görevi Tel No E- Posta

  • 1 Veli SARIKAYA İl Milli Eğitim Müdürü
  • 2 Yavuz BAYAR Maarif Müfettişleri Başkanı
  • 3 Mustafa BİLİCİ Maarif Müfettişleri Başkanı 5326683366 bilicimustafa61@hotmail.com
  • 4 Mustafa SEVİNÇ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı 5327728510 mustafasevinc.1@hotmail.com
  • 5 Arzu AYYILDIZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı 5052240796 arzumay24@hotmail.com
  • 6 Mustafa KAHYA İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı 5055007035
  • 7 Umut UYGAR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı 5334252576
  • 8 Necdet SEZER İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı 5053979863
  • 9 Nebahat SEZGİN İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5055530101 nebahatsezgin@hotmail.com
  • 10 Haşmet Y. KARTOĞLU İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5057323096 hasmet.kartoglu@hotmail.com
  • 11 Kemal ÜNAL İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5358878883 kemalunal_1958@hotmail.com
  • 12 Necat DİŞÇİ İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5057477140 necatdisci@hotmail.com
  • 13 İbrahim ATAMAN İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5364332818 ibrahimataman09@gmail.com
  • 14 Ömer Faruk BEKTAŞ İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5322268270 farukbektas@hotmail.com
  • 15 Hüseyin HACIOĞLU İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5353223881
  • 16 Feyyaz BULUTLAR İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5365862765 fbulutlar@hotmail.com
  • 17 Cevat ÖZ İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5058585226 coz@meb.gov.tr
  • necdet.sezer@hotmail.com
  • 18 Mehmet ARI İl Milli Eğitim Şube Müdürü 5052995622 arimehmed@hotmail.com
  • 19 Atilla KANTARCIOĞLU Maarif Müfettişleri Başkan Yrd. 5055980069 kanatila@gmail.com
  • KANTARCIOĞLU Maarif Müfettişleri Başkan Yrd. 5054880243 mskaya@hotmail.com

​ŞubelerEdit

Bursa MEM/Temel EğitimEdit

BursaMEM/OrtaöğretimEdit

Merkezi atamayla görev yeri değişen Bursa MEM şube müdürleriEdit

Sıra No

Adı

Soyadı

İlçe

Yeni Görev Yeri

1

Haşmet Yahya

Kartoğlu

Büyükşehir

Düzce Cuma Yeri İlçe Milli Eğitim

2

Osman

Bat

Büyükşehir

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü

3

Tahsin

Yazır

Büyükşehir

Gediz İlçe Milli Eğitim

4

Şükrü

Bildik

Büyükşehir

Trabzon İl Milli Eğitim

5

Mehmet

Ekiz

Büyükşehir

Eskişehir İl Milli Eğitim

6

Nebahat

Sezgin

Büyükşehir

Çan İlçe Milli Eğitim

7

Ali Osman

Cura

Gemlik

Babaeski İlçe Milli Eğitim

8

Meriç

Özdemirel

Gürsu

Keşap İlçe Milli Eğitim

9

Tahsin

Çetinkaya

İnegöl

Germencik İlçe Milli Eğitim

10

Mustafa

Karaarslan

İnegöl

Bursa Yenişehir İlçe Milli Eğitim

11

Özer

Yılmaz

İnegöl

Kelkit İlçe Milli Eğitim

12

Necat

Gül

İznik

Gemlik İlçe Milli Eğitim

13

İbrahim

Bozar

Keles

Tekirdağ İl Millieğitim

14

Adnan

Gökçen

Kestel

İznik İlçe Milli Eğitim

15

İrfan

Bülbül

Mudanya

Kastamonu Bozkurt İlçe Milli Eğitim

16

İlhan

Özkan

Mudanya

Diyarbakır Kayapınar İlçe Milli Eğitim

17

Metin

Sarıfakıoğulları

Mustafakemalpaşa

Ordu Gürgentepe İlçe Milli Eğitim

18

Vedat

Balkaya

Nilüfer

Denizli İl Milli Eğitim

19

İsmet

Erdoğan

Nilüfer

Bursa Yenişehir İlçe Milli Eğitim

20

Kemal

Aslan

Nilüfer

Domaniç İlçe Milli Eğitim

21

Kemal

Gürkan

Orhangazi

Şebinkarahisar İlçe Milli Eğitim

22

Mustafa

Akdere

Osmangazi

Yatağan İlçe Milli Eğitim

23

Cengiz

Yılmaz

Osmangazi

Çaycuma İlçe Milli Eğitim

24

Hüseyin

Hacıoğlu

Yenişehir

Bursa İl Milli Eğitim

25

Mustafa

Baltacı

Yenişehir

Osmangazi İlçe Milli Eğitim

26

Naci

Keskinkılıç

Yıldırım

Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim

27

Arzu

Ayyıldız

Yıldırım

Tavşanlı İlçe Milli Eğitim

28

Mustafa

Göz

Yıldırım

Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim

_____________________________________________________________________________________________

Görevlendirmeyle görev yeri değişen şube müdürleriEdit

ŞUBE MÜDÜRLERİ (İsimlere göre) Edit

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü/İl Şube MüdürleriEdit

1-Leyla Ertuğrul OFLAZ- Hukuk
2-Ö.Faruk BEKTAŞ - Meslek Liseleri- Obesi
3-Nejat Dişçi-İnsan Kaynakları
4-Ramazan YÜRÜK - Temel Eğitim
5-Muhammed ASİL - Orta Öğretim
6-Tahsin YAZIR - Din öğretimi
7-Ö.Faruk BEKTAŞ - Mesleki ve Teknik Eğitim
8-Kemal ÜNAL - Hayat Boyu Öğrenme
9-İbrahim ATAMAN -AR-GE - Stratejik Plan, OAB
10-Osman BAT - Donatım Bütçe Araçlar
11-Nebahat SEZGİN- Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri
12-Haşmet Yahya KARTOĞLU - İnşaat Emlak
13-Şükrü BİLDİK - Özel Eğitim ve Rehberlik
14-Mehmet EKİZ - Özel Öğretim

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü/İlçe Şube MüdürleriEdit

Osmangazi MEM/Şube Müdürleri Edit

Yıllar İtibariyle Şube MüdürleriEdit

2014Edit

2013Edit

2012Edit

Bakınız

Şablon:Bursa MEM/Teşkilat - d
{{Bursa MEM/Teşkilat}}


Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Bursa MEM/Teşkilat
Bursa MEM/Görev Dağılımı

Münir Karaloğlu - Bursa Valisi

Eyüp Sabri Kartal - Eğitimden Sorumlu Vali Yrd

Mustafa Bilici - Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Vekili

Bursa MEM/Müdür yardımcıları
1- Mustafa SEVİNÇ Müdür Yardımcısı
 :Şube müdürleri:
 ::Ö.Faruk BEKTAŞ
 ::İbrahim ATAMAN
 :Kemal ÜNAL
2-Mustafa BİLİCİ - Müdür Yardımcısı
 :Sorumlu Olduğu müdür yardımcıları:

Bursa MEM/Şube müdürleri
ŞUBE MÜDÜRLERİ (İsimlere göre)
1-İbrahim ATAMAN- Strateji Geliştirme
2-Ö.Faruk BEKTAŞ - Meslek Liseleri- Obesi
3-Nejat Dişçi-İnsan Kaynakları 2 Yönetici Görevlendirme Hizmetiçi Eğitim
4-Kemal ÜNAL - Hayat Boyu Öğrenme, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme
5-Mehmet ARI - İnsan Kaynakları 3 Personel Atama ve Özlük Sicil
6-Seyfettin MAYUK - Destek Hizmetleri 1
7-Feyyaz BULUTLAR - Destek Hizmetleri 2
8-Nevzat GÜLTEKİN - Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri
9-Hüseyin HACIOĞLU -Özel Eğitim ve Rehberlik
10-Cevat ÖZ - Bilgi İşlem-Yenilik ve Eğitim Teknolojileri
11-Mustafa ÇAĞLAYAN- Hukuk, Yüksek Öğretim ve Yurt Dışı Eğitim, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler

Bursa MEM/İlçe Müdürleri görevlendirme
1-Osmangazi : Gürhan Çokgezer Biga
2-Yıldırım : Sebahattin Dülger
3-Nilüfer : Mustafa Muharrem Tüfekçi
4-Orhangazi : Hüseyin Karadursun
5-İznik : Mevlüt Semerci
6-Yenişehir : Musa Ayaz
7-Gemlik : Mehmet Duran
8-Karacabey : Emin Dingin
9-Mustafakemalpaşa : Mustafa Efe
10-İnegöl : Fatih Bilican
11-Keles : Şemsi İşleyen
12-Kestel : Mehmet Ercüment
13-Mudanya : Osman Şeker
14-Büyükorhan : Suat Topal
15-Gürsu : Hayrul Döğen
16-Orhaneli : Mehmet Tayır
17-Harmancık : Hasan Hüseyin Özdemir

İcrai (fonksiyonel) şubeler
1-Bursa MEM/Temel Eğitim Şube Müdürlüğü
2-Bursa MEM/Orta Öğretim Şube Müdürlüğü
3-Bursa MEM/Hayatboyu öğrenme şubesi - Kemal Ünal
4-Bursa MEM/Din Öğretimi Şube Müdürlüğü
5-Bursa MEM/Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü
6-Bursa MEM/
Bursa MEM/
Bursa MEM/
Şubeler
Bursa Okul Öncesi Bölümü
Bursa OBESİ Bölümü
Bursa MEM/Okul Aile Birliği Bölümü
İcrai (fonksiyonel) birimler
Bursa MEM/Fonksiyonel birimler
1-Açık lise http://www.bursaaciklise.com Bursa Mesleki Açık Öğretim Lisesi Destek Platformu
2-Araçlar - Seyfettin Mayuk
3-AR-GE - İbrahim ATAMAN
4-BİM - Bilgi İşlem -Cevat Öz
5-Bütçe - Feyyaz Bulutlar
6-Destek Hizmetleri 1 - [[]]
7-Din öğretimi - Tahsin Yazır
8-Dİn eğitimi/OBESİ - Tahsin Yazır
9-Donatım - Osman BAT -
10-Dyned -Ramazan Yürük -
11-Dyned/Orta öğretim - - Muhammed ASİL
12-Eğitim Teknolojileri -Nebahat SEZGİN
13-Eğitim Bilişim Ağı http://www.eba.gov.tr/ 14-E-Akademi
15-e-okul -
16-e-müfredat
17-e-ders
18-Genel evrak - Osman BAT
19-İlsis -
20-İnşaat Emlak - Haşmet Yahya KARTOĞLU
21-Orta Öğretim - Muhammed ASİL
22-Orta Öğretim OBESİ-Muhammed Asil
23-Hukuk - Leyla OFLAZ
24-İnsan Kaynakları - Necat Dişçi
25-Iks
26-OBESİ - Bursa OBESİ
27-OÖE - Ramazan Yörük
28-OAB - Bursa OAB - İbrahim ATAMAN
29-ÖER - Özel Eğitim ve Rehberlik - Şükrü BİLDİK
30-ÖÖ - Özel Öğretim - Mehmet EKİZ
31-MEBİS -
32-MEBBİS
33-Mesleki ve Teknik Eğitim -Suat Topal
34-Meslek Liseleri- Obesi-Suat Topal
35-Mutemetlik - Osman BAT
36-Stratejik Geliştirme - İbrahim ATAMAN 37-Stratejik Plan - Halis Korkmaz
38-Tefbis
39-Temel eğitim şubesi - Ramazan Yürük
40-Temel Eğitim OBESİ - Arzu Ayyıldız
41-UMEM - Bursa MEM/UMEM
42-Ücretsiz ders kitapları - Seyfettin Mayuk
43-[OÖE] -Ramazan Yürük
46-VBS - Veli Bilgilendirme Sistemi [2]
Proje sorumluları
Dyned - Ömer Faruk Bektaş
Okullar Hayat Olsun Projesi -
Öğrenen Şehirler Projesi - OECD

Teftiş ve Denetim
Yavuz Bayar Eğitim Denetmenleri Başkanı

Milli Eğitim Bakanlığı http://www.meb.k12.tr

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.