FANDOM


Bakınız

Şablon:Bursa MEM/Teşkilat - d
{{Bursa MEM/Teşkilat}}


Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Bursa MEM/Teşkilat
Bursa MEM/Görev Dağılımı

Münir Karaloğlu - Bursa Valisi

Eyüp Sabri Kartal - Eğitimden Sorumlu Vali Yrd

Mustafa Bilici - Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Vekili

Bursa MEM/Müdür yardımcıları
1- Mustafa SEVİNÇ Müdür Yardımcısı
 :Şube müdürleri:
 ::Ö.Faruk BEKTAŞ
 ::İbrahim ATAMAN
 :Kemal ÜNAL
2-Mustafa BİLİCİ - Müdür Yardımcısı
 :Sorumlu Olduğu müdür yardımcıları:

Bursa MEM/Şube müdürleri
ŞUBE MÜDÜRLERİ (İsimlere göre)
1-İbrahim ATAMAN- Strateji Geliştirme
2-Ö.Faruk BEKTAŞ - Meslek Liseleri- Obesi
3-Nejat Dişçi-İnsan Kaynakları 2 Yönetici Görevlendirme Hizmetiçi Eğitim
4-Kemal ÜNAL - Hayat Boyu Öğrenme, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme
5-Mehmet ARI - İnsan Kaynakları 3 Personel Atama ve Özlük Sicil
6-Seyfettin MAYUK - Destek Hizmetleri 1
7-Feyyaz BULUTLAR - Destek Hizmetleri 2
8-Nevzat GÜLTEKİN - Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri
9-Hüseyin HACIOĞLU -Özel Eğitim ve Rehberlik
10-Cevat ÖZ - Bilgi İşlem-Yenilik ve Eğitim Teknolojileri
11-Mustafa ÇAĞLAYAN- Hukuk, Yüksek Öğretim ve Yurt Dışı Eğitim, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler

Bursa MEM/İlçe Müdürleri görevlendirme
1-Osmangazi : Gürhan Çokgezer Biga
2-Yıldırım : Sebahattin Dülger
3-Nilüfer : Mustafa Muharrem Tüfekçi
4-Orhangazi : Hüseyin Karadursun
5-İznik : Mevlüt Semerci
6-Yenişehir : Musa Ayaz
7-Gemlik : Mehmet Duran
8-Karacabey : Emin Dingin
9-Mustafakemalpaşa : Mustafa Efe
10-İnegöl : Fatih Bilican
11-Keles : Şemsi İşleyen
12-Kestel : Mehmet Ercüment
13-Mudanya : Osman Şeker
14-Büyükorhan : Suat Topal
15-Gürsu : Hayrul Döğen
16-Orhaneli : Mehmet Tayır
17-Harmancık : Hasan Hüseyin Özdemir

İcrai (fonksiyonel) şubeler
1-Bursa MEM/Temel Eğitim Şube Müdürlüğü
2-Bursa MEM/Orta Öğretim Şube Müdürlüğü
3-Bursa MEM/Hayatboyu öğrenme şubesi - Kemal Ünal
4-Bursa MEM/Din Öğretimi Şube Müdürlüğü
5-Bursa MEM/Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü
6-Bursa MEM/
Bursa MEM/
Bursa MEM/
Şubeler
Bursa Okul Öncesi Bölümü
Bursa OBESİ Bölümü
Bursa MEM/Okul Aile Birliği Bölümü
İcrai (fonksiyonel) birimler
Bursa MEM/Fonksiyonel birimler
1-Açık lise http://www.bursaaciklise.com Bursa Mesleki Açık Öğretim Lisesi Destek Platformu
2-Araçlar - Seyfettin Mayuk
3-AR-GE - İbrahim ATAMAN
4-BİM - Bilgi İşlem -Cevat Öz
5-Bütçe - Feyyaz Bulutlar
6-Destek Hizmetleri 1 - [[]]
7-Din öğretimi - Tahsin Yazır
8-Dİn eğitimi/OBESİ - Tahsin Yazır
9-Donatım - Osman BAT -
10-Dyned -Ramazan Yürük -
11-Dyned/Orta öğretim - - Muhammed ASİL
12-Eğitim Teknolojileri -Nebahat SEZGİN
13-Eğitim Bilişim Ağı http://www.eba.gov.tr/ 14-E-Akademi
15-e-okul -
16-e-müfredat
17-e-ders
18-Genel evrak - Osman BAT
19-İlsis -
20-İnşaat Emlak - Haşmet Yahya KARTOĞLU
21-Orta Öğretim - Muhammed ASİL
22-Orta Öğretim OBESİ-Muhammed Asil
23-Hukuk - Leyla OFLAZ
24-İnsan Kaynakları - Necat Dişçi
25-Iks
26-OBESİ - Bursa OBESİ
27-OÖE - Ramazan Yörük
28-OAB - Bursa OAB - İbrahim ATAMAN
29-ÖER - Özel Eğitim ve Rehberlik - Şükrü BİLDİK
30-ÖÖ - Özel Öğretim - Mehmet EKİZ
31-MEBİS -
32-MEBBİS
33-Mesleki ve Teknik Eğitim -Suat Topal
34-Meslek Liseleri- Obesi-Suat Topal
35-Mutemetlik - Osman BAT
36-Stratejik Geliştirme - İbrahim ATAMAN 37-Stratejik Plan - Halis Korkmaz
38-Tefbis
39-Temel eğitim şubesi - Ramazan Yürük
40-Temel Eğitim OBESİ - Arzu Ayyıldız
41-UMEM - Bursa MEM/UMEM
42-Ücretsiz ders kitapları - Seyfettin Mayuk
43-[OÖE] -Ramazan Yürük
46-VBS - Veli Bilgilendirme Sistemi [1]
Proje sorumluları
Dyned - Ömer Faruk Bektaş
Okullar Hayat Olsun Projesi -
Öğrenen Şehirler Projesi - OECD

Teftiş ve Denetim
Yavuz Bayar Eğitim Denetmenleri Başkanı

Milli Eğitim Bakanlığı http://www.meb.k12.tr

Ocak 2013 görev dağılımıEdit

28 ARalık 2012 Görev DağılımıEdit


T.C.

                                                                  BURSA VALİLİĞİ

                                                              İl Milli Eğitim Müdürlüğü                          

                                                                                                                                     28 Aralık 2012

Sayı : B.08.4.MEM.4.16.01.00/ 60030

Konu : İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görev Dağılımı

İlgi: (a) Milli Eğitim Bakanlığı 18/11/2012 tarihli ve 28471 sayılı İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Yönetmeliği.

(b)   Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 05/12/2012 tarihli ve 204631 sayılı Genelge.

(c)   Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynaklan Genel Müdürlüğünün 20/12/2012 tarihli ve 234458 Görevlendirme/Atama konulu Genelgesi.

31/12/2012 tarihinden itibaren Bakanlığımız tarafından yayınlanan ilgi (a) Yönetmelik ilgi (b) ve ilgi (c) Genelge ile yeniden yapılanma çerçevesinde, kurumumuzdaki iş ve işlemler ekte gönderilen Yönetici Görev Dağılımı Listesi ve Yetki Devri Koordinasyon Listesi doğrultusunda yürütülecektir. Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

1)      Yönetici Görev Dağılım Listesi

2)       Yetki Devri Koordinasyon Listesi

DAĞITIM:

Bilgi ve Gereği için:

Eğitim Denetmenleri Başkanlığı

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları

İl Milli Eğitim Şube Müdürleri

Tüm Bölümlere

31/12/2012 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLMAK ÜZERE BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ .MÜDÜR YARDIMCISI, ŞUBE MÜDÜRLERİ VE BİRİM ŞEFLERİ ARASINDAKİ GÖREV DAĞILIMI LİSTESİ

ADI SOYADI

SORUMLU ŞUBE MÜDÜRÜ

SORUMLU OLDUĞU HİZMET BİRİMLERİ

BİRİM ŞEFLERİ

1

Ali DURSUN İl Eğitim Denetmenleri Başkanı

-----------------

❖ İnceleme Soruşturma ve Değerlendirme Bölümü

Ayşe KARATLI Ayşe ATAKAN Latife AKDEMİR

2

Mustafa SEVİNÇ Müdür Yardımcısı

Leyla ERTUĞRUL OFLAZ

❖ Hukuk

Mustafa ERKÖK

Suat TOPAL

❖ İnsan Kaynakları (Yönetici Atama, Eğitim Kurumu Yönetici Atama, Temel Eğitim Atama, Ortaöğretim Atama, Personel Atama, Hizmetiçi, İdari İşler,Özlük Hizmetleri,Norm-Kadro)

Esin GÜRSU Halime EREN Ömer KALDAN, Necdet ALTUN, Seda DEMİRCİ

3

Mustafa BİLİCİ Müdür Yardımcısı

Özel Büro

Hakan BAL

Ramazan YÜRÜK

❖ Temel Eğitim

Remziye KIRCIVAN, Dilber YİĞİTOĞLU Nilgün BAYRAM

Muhammed ASİL

❖ Orta Öğretim

Nuray DOĞRU, Hayrettin KURALAY, Oya SÖYLEMEZ

Tahsin YAZIR

❖ Din Öğretimi

Durmuş DEMİREL

4

Nejmi AYDIN Müdür Yardımcısı

Yunus BULUT

❖ Mesleki ve Teknik Eğitim

Hatem KAYACI

Kemal ÜNAL

❖ Hayat Boyu Öğrenme

Sare BAYLI

5

Ensar MANAV Müdür Yardımcısı

Halis KORKMAZ

❖ Strateji Geliştirme (Arge, Stratejik Plan, İstatistik, Okul Aile Birliği Hizmetleri)

Nazım AYDIN Kanber ATAKUL

Nebahat SEZGİN

❖ Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri

Ahmet AYDIN

Haşmet Yahya KARTOĞLU

❖ İnşaat Emlak

Emel ERKEN Özgür PAZARLI

6

Şevket BARCA Müdür Yardımcısı

Mehmet EKİZ

❖ Özel Öğretim

'Merer BURUL, Adviye 'YÜZÜKIRM1ZI

Osman BAT

❖ Destek Hizmetleri (Donatım, Taşınır,Bütçe,Mutemetlik, Araçlar, Ücretsiz Ders Kitapları, Genel Evrak ve Arşiv Hizmetleri)

Mehmet BEYOĞLU Nizamettin ERGÜN Rıdvan ÖZKOCA Seyfettin ARPA

Şükrü BİLDİK

❖ Özel Eğitim ve Rehberlik

Hayri KUŞÇU

7

♦> Sivil Savunma

Durgut BİLTEKİN

|}

 




İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI ARASINDAKİ YETKİ DEVRİ KOORDİNASYON LİSTESİ

MUDUR YARDIMCISI

ŞUBE MÜDÜRÜ

HİZMET BİRİMİ

Mustafa SEVİNÇ

Leyla ERTUGRUL OFLAZ

Hukuk

Suat TOPAL

İnsan Kaynakları

Mustafa BİLİCİ

Özel Büro

Ramazan YURUK

Temel Eğitim

Muhammet ASİL

Orta Öğretim

Tahsin YAZIR

Din Öğretimi

Nejmi AYDIN

Yunus BULUT

Mesleki ve Teknik Eğitim

Kemal ÜNAL

Hayat Boyu Öğrenme

Ensar MANAV

Halis KORKMAZ

Strateji Geliştirme

Nebahat SEZGİN

Bilgi işlem ve Eğitim Teknolojileri

Haşmet Yahya KARTOĞLU

inşaat Emlak

Şevket BARCA

Mehmet EKİZ

Özel Öğretim

Osman BAT

Destek Hizmetleri

Şükrü BİLDİK

Özel Eğitim ve Rehberlik

 

Not -1 : Müdür Yardımcılarının resmi izinli veya raporlu olması durumunda, bir sonraki Müdür Yardımcısı görevlidir.

Not-2 : Şube Müdürlerinin resmi izinli veya raporlu olması durumunda, aynı Müdür Yardımcısına bağlı bir sonraki Şube Müdürü görevlidir. Aynı Müdür Yardımcısına bağlı Şube Müdürlerinin tamamının izinli olması durumunda bir sonraki Şube Müdürü görevlidir.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.