FANDOM


Adı Soyadı

Şube Müdürü

Sorumlu Olduğu Hizmet Birimleri

Açıklamalar

Birim Şefi

1

Yavuz  Bayar                

Maarif Müfettişleri Başkanı

İnceleme Soruşturma Ve Değerlendirme Bölümü

Ayşe Karaatlı

Ayşe Atakan

Latife Akdemir

2

Mustafa Bilici 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

Hayat Boyu Öğrenme

Sare Baylı

Kemal Ünal

Öğretmen Yetiştirme Ve Geliştirme

Personel Adaylık İşlemleri,Öğretmen Yeterlilik Ve Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi

Seda Demirci

3

MustafaSevinç

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

İnsan Kaynakları 1(Öğretmen Atama)

Norm Kadro,Öğretmen Atamaları,Alan Değişikliği

Halime Eren

Mehmet Arı

İnsan Kaynakları 3 (Personel Atama Ve Özlük Sicil)

Personel Atama İş Ve İşlemleri,Özlük,Emeklilik,Güvenlik Soruşturması,Arşiv Araştırması,Disiplin Ve Ödül,Askerlik İşlemleri,Pasaport,Adaylık Kaldırma,Personel Kimlik Kartları,Sendika İş Ve İşlemleri

Nilgün Bayram

Ömer Kaldan                               

Necat Dişçi

İnsan Kaynakları 2 (Yönetici Görevlendirme                 Hizmetiçi Eğitim

Esin Gürsu

4

                             

Necdet Sezer  

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

İnşaat ve Emlak

İş Güvenliği

Özgür Pazarlı

Necdet Altun

Seyfettin Mayuk

Destek Hizmetleri 1

Yayın,Ders Araç Ve Gereçleri,Donatım,Ücretsiz Ders Kitapları,Taşınır Ve Taşınmaz İşlemleri,Depo,Araç Onayları,Bina Temizliği,Güvenlik

Mehmet Beyoğlu

Nizamettin Ergün

Feyyaz Bulutlar

Destek Hizmetleri 2

Döner Sermaye,Isınma,Aydınlatma,Onarım Ve Taşıma,Satın Alma,Tahakkuk,Mutemetlik,Genel Evrak Ve Arşiv   

Rıdvan Özkoca

Ünal Öztaş

5

Uygar Umut

Orta Öğretim

Yurtlar Burslar-Öğrenci İl Disiplin Kurulu

Oya Söylemez

Nuray Doğru

Din Öğretimi

Ad Verme

Durmuş Demirel

Nevzat Gültekin

Ölçme Değerlendirme Ve Sınav Hizmetleri

Ahmet Aydın

6

Arzu Ayyıldız

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

Temel Eğitim

Remziye Kırcıvan

Dilber Yiğitoğlu

Hayrettin Kuralay

Hüseyin Hacıoğlu

Özel Eğitim Ve Rehberlik

Hayri Kuşçu

7


Mustafa Kahya




İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

Özel Öğretim

Meral Burul

Adviye Yüzükırmızı

İbrahim Ataman

Strateji Geliştirme

Nazım Aydın

Kanber Atakul

Cevat Öz

Bilgi İşlem-Yenilik Ve Eğitim Teknolojileri

Fatih Projesi

Ahmet Aydın

Mustafa Çağlayan

Hukuk

Mustafa Erkök

Yüksek Öğretim Ve Yurt Dışı Eğitim, Avrupa Birliği Ve Dış İlişkilerDenklik

Denklik

Hayrettin Kuralay

Ömer Faruk Bektaş

Mesleki Ve Teknik Öğretim

Hatem Kayacı

8

Durgut Biltekin       Sivil Savunma Uzmanı

Sivil Savunma Hizmetleri

9

Seyfettin Arpa   Tesis Müdürü

Tesis Müdürü

Lojmanlar, Yemekhane, Öğretmen Evleri Ve Sosyal Tesisler

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.