Okul Adı |
Dyned İlgili Öğretmen Sayısı |
DynEd Sınıf Sayısı |
Artıda Olan Sınıf Sayısı |
Namık Kemal İ.Ö.O | 5 |
30 |
Artıda olan sınıf yok |
Bahçelievler i.Ö.O | 5 |
27 |
6 sınıfı olan Hüseyin Duman/ 4-C sınıfı artıda |
Gökçebelen İ.Ö.O | 1 |
6 |
Artıda olan sınıf yok |
M.Adnan Özçelik İ.Ö.O | 6 |
16 |
6 sınıfı olan Dilek Kartbaba / 8-C sınıfı artıda |
Aliye Pozcu İ.Ö.O | 6 |
22 |
Artıda olan sınıf yok |
Aydınlıkevler İ.Ö.O | 6 |
34 |
6 sınıfı olan Gülsen İkiz / 8-A sınıfı artıda |
4 sınıfı olan Işıl Görmek / 4-A sınıfı artıda | |||
6 sınıfı olan Mahmut Uslu / 7-C sınıfı artıda | |||
Yenişehir İ.Ö.O | 4 |
20 |
Artıda olan sınıf yok |
Pirireis İ.Ö.O | 9 |
53 |
6 sınıfı olan Fahri Polat / 5-D / 5-F sınıfı artıda |
8 sınıfı olan Tomris Coşar / öğretmenler sınıfı / 8-K / 8-M / 8-N sınıfı artıda | |||
4 sınıflı Tülin Alkaya / 7-F / 7-N sınıfı artıda | |||
5 sınıfı olan Zuhal Tonca / 6-M / 8- H sınıfı artıda | |||
Barbaros İ.Ö.O | 10 |
53 |
5 sınıfı olan Resmiye Adaş / 5-B / 5-F sınıfı artıda |
6 sınıfı olan Mine Kuzay / 6-H / 6-J sınıfı artıda | |||
5 sınıfı olan Mustafa Ersoy / 5-A sınıfı artıda | |||
24 Kasım İ.Ö.O | 5 |
31 |
7 sınıfı olan Ahmet Erişmiş / 4-E sınıfı artıda |
6 sınıfı olan M.Şeyda Karaca / 4-A sınıfı artıda | |||
Perşembe Vakfı İ.Ö.O | 4 |
24 |
Artıda olan sınıf yok |
Türk Telekom İ.Ö.O | 2 |
14 |
7 sınıfı olan Şule Haznedar / 7-A sınıfı artıda |
Karahacılı İ.Ö.O | 1 |
5 |
Yekta Toker / 8-A sınıfı artıda |
Kocavilayet İ.Ö.O | 1 |
6 |
6 sınıflı Göknur Karapınar / öğretmen sınıfı / 8-A sınıfı artıda |
Çankaya İ.Ö.O | 5 |
33 |
6 sınıfı olan Duriye Doğan / 6-A / 6-C / 7-G sınıfı artıda |
6 sınıfı olan Nurten Atakan / 8-C sınıfı artıda | |||
7 sınıfı olan Özgül Çelik / 6-F sınıfıartıda | |||
8 sınıfı olan Yeşim Saçıkara / 5-B / 5-E sınıfı artıda | |||
DR. İ.Kamil Tarhan İ.Ö.O | 4 |
24 |
8 sınıfı olan Hasan Özcan/ 7-C / 7-E / 8-D / 8-E sınıfı artıda |
1 sınıflı Hüzeyme Demiralay / 7-D sınıfı artıda | |||
9 sınıfı olan Medine Yılmaz / 4-A / 4-C sınıfı artıda | |||
Çiftlik İ.Ö.O | 2 |
9 |
4 sınıfı olan Arzu Cerit / 4-B / 5-A sınıfı artıda |
Değirmençay İ.Ö.O | 1 |
6 |
6 sınıflı Selçuk Durmaz / 6-A / 4-A sınıfı artıda |
Akdeniz Bölge K. İ.Ö.O | 2 |
10 |
5 sınıflı Handan Ölçer 5 sınıf artıda |
5 sınıflı Neslihan Ertik 5 sınıf artıda | |||
50. Yıl İ.Ö.O | 2 |
9 |
7 sınıflı Ferman Laçin / sınıfları artıda |
2 sınıflı Semiha Kale / sınıfları artıda | |||
Kocatepe İ.Ö.O | 1 |
8 |
8 sınıflı Demet Çağlar Aktaş / sınıfları artıda |
N.Ülger İ.Ö.O | 5 |
21 |
4 sınıflı Fulya Çekkeser / sınıfları artıda |
4 sınıflı İdris Canbulut / sınıfları artıda | |||
4 sınıflı Memet Çolak / sınıfları artıda | |||
4 sınıflı Müge Önen / sınıfları artıda | |||
4 sınıflı Nilgün Deniz / sınıfları artıda | |||
Necati Bolkan İ.Ö.O | 3 |
17 |
5 sınıfı olan Mehmet İpek / sınıfları artıda |
5 sınıfı olan Nihan Yıldızlı / sınıfları artıda | |||
7 sınıfı olan Pınar Şengönül / sınıfları artıda | |||
Menteş İ.Ö.O | 2 |
12 |
7 sınıfı olan Aysun Erol / sınıfları artıda |
5 sınıfı olan Semiha Kale / 6-B / 7-A / 8-A sınıfları artıda | |||
Batıkent İ.Ö.O | 2 |
13 |
5 sınıfı olan Ayşe Şimşek Kutlu / sınıfları artıda |
8 sınıfı olan Meltem Ataş / sınıfları artıda | |||
100.Yıl İ.Ö.O | 4 |
19 |
6 sınıfı olan Cahide Altıntaş / sınıfları artıda |
5 sınıfı olan Figen Baran / 6-B sınıfı artıda | |||
5 sınıfı olan Neslihan Şahin / sınıfları artıda | |||
3 sınıfı olan Nilgün Çıtak / 5-A sınıfı artıda | |||
Cumhuriyet İ.Ö.O | 4 |
23 |
5 sınıfı olan Hidayet Akaslan / sınıfları artıda |
6 sınıfı olan Laika Sarak / öğretmen ve 6-D sınıfı artıda | |||
6 sınıfı olan Meral Güzel / 6-C / 7-A / 7-C / 8-B sınıfları artıda | |||
5 sınıfı olan Mustafa Şimşek / sınıfları artıda | |||
Akkent İ.Ö.O | 3 |
17 |
5 sınıfı olan Berna Atar Karaman / 5-C / 6-A sınıfları artıda |
5 sınıfı olan Münire Ülker Kutlu / 6-C / 7- B / 8-B sınıfları artıda | |||
7 sınıfı olan Nursel Sünnetçioğlu / sınıfları artıda |
Advertisement
DynEd Başarılarına Göre Takdir Teklif Edilecek Öğretmenler
Advertisement