FANDOM


Disambig Bakınız: E-İçişleri Projesi Antalya Eğitimi Duyurusu, E-İçişleri Projesi

İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Sorumluluk ve Koordinasyonunda yürütülmekte olan e-İçişleri Projesi kapsamındaki Modüllerdeki güncelleme çalışmaları nedeniyle oluşan değişikliklerin personele tanıtılması amacı ile 05.04.2010 ve 08.05.2010 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek eğitim programı ile ilgili konaklama ve iletişim bilgileri ile eğitime katılacak personel isimleri ve katılım tarihleri EK’lerde sunulmuştur.


Merkez Birimlerine ve 81 İl Valiliğine Yazılan Üst Yazı Edit

Bakanlık Onayı Edit

http://www.icisleri.gov.tr/ortak_icerik/www.icisleri/egitim/bakanlikonayi.pdf

Konaklama-Transfer ve İletişim Bilgiler Edit

içişleri projesi eğitimi bilgi notu


Yapılacağı Yer : Antalya/Kemer Tarihi : 05.04.2010 - 08.05.2010


Açıklamalar

Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi ile Eğitim Dairesi Başkanlıklarının sorumluluk ve koordinasyonunda yürütülmekte olan e-İçişleri Projesi Eğitimi 05.04.2010 ve 08.05.2010 tarihleri arasında Antalya İli Kemer İlçesinde bulunan Limak Limra Hotel&Resorts’ da yapılacaktır. Eşli gelmek isteyenler ayrıca eşleri için günlük 50 TL ödeyeceklerdir. 0 – 6 yaş gurubu çocuk ücretsiz, 7 – 12 yaş gurubundaki çocuk için ise 32,5 TL ödenecektir. Otele girişler eğitim tarihinin bir gün öncesinde ayrılışlar ise eğitim programının son gününde yapılacaktır. ( Otel, konaklama ve ulaşım bilgileri için Organizasyon şirketi ile irtibata geçiniz )

Geliş transferleri Havaalanından Limak Limra Otel’e ulaşım; Pazar, Çarşamba günleri 08.00 – 11.00 – 14.00 – 17.00 – 20.00 – 24.00 saatlerinde, Antalya otogardan Limak Limra Otel’e ulaşım; Pazar, Çarşamba günleri 08.00 – 14.00 saatlerinde,

Dönüş transferleri Limak Limra Otel’den havaalanına ulaşım; Çarşamba, Cumartesi günleri 12.30 – 14.30 saatlerinde, Limak Limra Otel’den havaalanına ulaşım; Çarşamba, Cumartesi günleri 12.30 – 14.30 saatlerinde,


organizasyon şirketi adres ve telefon numaraları

Ulusoy Ultra Turizm İnkılap Sokak 18/B Kızılay / Ankara Telefon : 0312 419 32 78 İrtibat ismi : Bilgi Sayar Pelin Çakır Tarık Sivrikaya Çağlar Onur

hotel adres ve telefon numaraları Limak Limra Hotel&Resorts Turizm Caddesi No:15 Kiriş – Kemer / Antalya Telefon : 0242 824 53 00

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

1.Grup İsim Listesi Edit

1.grup 05-06-07 nisan 2010"

  • s.no adı soyadı birimi unvanı
  • 1 Erdem Kıyak Adana Valiliği Vali Yardımcısı
  • 17 Murat Soylu Çankırı Valiliği Vali Yardımcısı
  • 35 Fahri Oluk Kayseri Valiliği Vali Yardımcısı

2.Grup İsim ListesiEdit

  • Program yöneticisi:Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Daire Başkanı İlhan Uran
  • Program Sorumlusu:Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü İsmail Aydoğan
  • Program görevlisi:Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı personeli Mahmut Başak

"2.grup 08-09-10 nisan 2010" s.no adı soyadı ili ilçesi unvanı


  • 29 Elif Canan Tuncer Ersöz Çankırı Yapraklı Kaymakam
  • 90 Mustafa Uysal (Bşk.Yrd.) Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 91 H.İbrahim Akşit (Bşk.Yrd.) Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 94 Mahmut Esen Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 95 Yusuf Suntay Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 96 Fikret Çakır Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 99 Ekrem Bay Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 100 Ali Üçler Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 102 Ali Ekici Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 105 Rıdvan Aydın Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 106 Bülent Savur Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 111 İhsan Yiğit Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 112 Metin Yılmaz Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 114 Atilla Şahin Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 115 Adnan Gürsoy Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 116 Ali Yüksel Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 120 C.Orhan Toprak Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 124 Cemal Yıldız Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 126 Kasım Turgut Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 127 Avni Çakır Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 128 Turan Ergün Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 130 Cengiz Gevrek Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 131 A.Kadir Kaya Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 132 Adil Kır Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 134 Ali Çalgan Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 135 Aydın Ölmez Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 136 Veysel Şahin Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 138 Ali Baştürk Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 140 Kemal Çeber Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettşi
  • 144 Mustafa Yavuz Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişi
  • 145 İlhami Doğan Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişi

3.Grup İsim Listesi Edit

  • Program yöneticisi:Şube Müdürü Mesut Kesen
  • Program Sorumlusu:Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı personeli Levent Mermer

"3.grup 12-13-14 nisan 2010" adı soyadı ili ilçesi unvanı


  • 101 Cumhur Çilesiz Bşk.Yrd Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 102 Mehmet Ergenoğlu Bşk.Yrd Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 103 Erol Göksu Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 105 Mehmet Çelik Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 106 Ayhan Altın Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 107 Mustafa Tam Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 108 Akif İkbal Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 111 Lütfi Bayram Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 112 A.Turgay Alpman Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 114 Melih Özay Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 115 Mahmut Kuş Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 116 Adnan Kandemir Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 117 N.Çetin Akder Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 118 Candan Eren Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 120 Yener Yüksel Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 122 İ.Aydın Erbul Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 123 Hamit Yüksel Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 125 Mehmet Atasay Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 128 Fazıl Can Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 130 Orhan Tavlı Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 131 Ahmet Apan Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 134 M.Cem Toker Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 135 Şafak Başa Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 136 Ferda İleri Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 141 Murteza Balcı Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 142 Hüseyin Kök Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 143 H.Nail Atay Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 144 Ahmet Kaya Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 146 Sinan Güner Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 147 Musa Işın Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 148 İlker Sert Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 149 Hüseyin Başol Güleç Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 152 Mithat Orhan Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 155 Mehmet Cilacı Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 156 Kadir Balaban Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 157 Mehmet Anoğlu Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişi
  • 163 Talip Yel Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişi

4.Grup İsim Listesi Edit

  • Program yöneticisi:Şube Müdürü Mesut Kesen
  • Program Sorumlusu:Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı personeli Levent Mermer

KatılımcılarEdit

5.Grup İsim Listesi Edit

    • 9-20-21-22-23 Nisan 2010

Proje Sorumluları

s.no adı soyadı birimi unvanı

  • 109 Öner Şen Giresun Özel İdare Proje Sorumlusu
  • 120 Tuba Uzun Kırklareli Özel İdare Proje Sorumlusu
  • 125 Fatma Er Malatya Özel İdare Proje Sorumlusu
  • 141 Ali OğuzTokat Özel İdare Proje Sorumlusu
  • 168 M.Öner Kuruş Dış İlişkiler Ve Avr.Bir.Dai.Bşk.Proje Sorumlusu

6.Grup İsim Listesi Edit

    • 26-27-28 nisan 2010

s.no adı soyadı birimi unvanı

  • 142 Alper Faruk Güngör Trabzon Beşikdüzü Kaymakam
  • 143 Ali Murat Kayhan Trabzon Maçka Kaymakam

7.Grup İsim ListesiEdit

s.no adı soyadı birimi unvanı

8.Grup İsim ListesiEdit

s.no adı soyadı birimi unvanı

  • 65 Sinop Durağan Kaymakam
  • 155 Metin Uyar Yozgat Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 157 Ali Dinç Aksaray Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 165 Samet Erek Yalova Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 170 Mehmet Kaval Afyonkarahisar Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü

9.Grup İsim ListesiEdit

6-7-9 Mayıs 2010

s.no adı soyadı birimi unvanı

  • 2 Ahmet Kırılmaz Adıyaman İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 4 Muhittin Gürel Ağrı İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 5 Mustafa Bolat Amasya İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 6 Adem Ceylan Ankara İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 7 [[Faruk Karaçay]] Antalya İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 8 [[Çetin Demirkaya]] Artvin İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 9 [[Halil İbrahim Aktemur]] Aydın İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 10 [[Günay Özdemir]] Balıkesir İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 11 [[Halis Nalbant]] Bilecik İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 12 Mehmet Işık Bingöl İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 13 Mehmet Yanık Bitlis İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 14 Tahsin Akduman Bolu İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 16 Kemal Demirel Bursa İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 17 [[Ayhan Gider]] Çanakkale İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 18 [[Hasan Yıldız]] Çankırı İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 19 [[Yakup Keleş]] Çorum İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 20 Adem Oklu Denizli İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 21 Mustafa Şahin Diyarbakır İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter V.
  • 22 [[Ahmet Çetin]] Edirne İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 24 [[Fazlı Yüksel]] Erzincan İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 25 Selami Altınok Erzurum İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 26 [[Cafer Odabaş]] Eskişehir İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 27 [[Cafer Yılmaz]] Gaziantep İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 29 İsmail Yalçın Gümüşhane İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 30 Süleyman Kaya Hakkari İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 31 Muafak Özsoy Hatay İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 33 [[Hasan Gökbel]] İçel İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter V.
  • 34 [[Sabri Kaya]] İstanbul İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 35 Yakup Vatan İzmir İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 36 [[ Ali Salgar ]] Kars İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 39 [[ Raif Kelep ]] Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 41 Metin Yahşi Kocaeli İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 43 Dr.Müh.Salih Akkaya Kütahya İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 44 [[ Sami Er ]] Malatya İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 46 Ahmet Esin Kahramanmaraş İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 47 Halil Homan Mardin İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 48 Sebahattin Avcı Muğla İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter Yrd.
  • 57 [[ Hasan Murat Berksoy ]] Sinop İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 58 Mahmut Kayhan Sivas İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 59 Mustafa Yel Tekirdağ İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 61 İbrahim Kul Trabzon İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 62 Ahmet Bektaş Tunceli İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter Yrd.
  • 63 [[ Salih Gelgeç Şanlıurfa ]] İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 66 Fazlı Açıkgöz Yozgat İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter Yrd.
  • 67 Dursun Aydoğan Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 68 Yusuf İnceer Aksaray İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 69 Ziyeddin Babacan Bayburt İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 70 Mehmet Salih Baldız Karaman İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 71 Atanur Aydın Kırıkkale İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 72 Hacı Yusuf Karatoprak Batman İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 73 Kazım Zan Şırnak İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 74 İbrahim Kayış Bartın İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 75 Mete Özdemir Ardahan İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 76 Ferhat Akkuş Iğdır İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 77 Atilla Akoğuz Yalova İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 78 Mehmet Uzun Karabük İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 79 Mehmet Eryılmaz Kilis İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 80 Hüseyin Karalar Karalar Osmaniye İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 81 Kenan Üstünel Düzce İl Özel İdare Genel Sekreterliği Genel Sekreter
  • 82 Cumali Aydoğan Adana Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 83 Mehmet Akif Çıplak Adıyaman Valiliği İl Mahalli İdr. Müdürü
  • 84 Selahattin Kayan Ağrı Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 85 Asuman Özkan Amasya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 86 Türkan Sultan Ankara Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 87 Nüket Nasır Antalya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 88 Şenay Şimşek Artvin Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 89 Nuray Öztürk (Karadeniz) Aydın Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 90 Mehmet Çakar Balıkesir Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 91 Rasim Yıldırım Bilecik Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 92 Sadrettin Dinler Bingöl Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 93 Refik Koçi Bitlis Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 94 İsmail Gürer Bolu Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 95 Hacer İçelli Burdur Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 96 İmdat Sarıkaya Bursa Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 97 Sema Bayöz Çanakkale Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 98 Resul Karlık Çankırı Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü V.
  • 99 Kadir Güler Çorum Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 100 Bayram Ali Şahin Denizli Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 101 Filiz Acar Diyarbakır Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 102 Sadiye Kızılay Edirne Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 103 Galip Belhan Elazığ Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 104 Fikret Yılmaz Erzincan Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 105 Baki Güneş Erzurum Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü V.
  • 106 Serhan Yavuz Eskişehir Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 107 Birgül Anteplioğlu Gaziantep Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 108 Fatma Karadeniz Giresun Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 109 Mustafa Erdoğan Gümüşhane Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 110 Tamer Engin Hakkari Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 111 Cemile Ezgeç Hatay Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 112 Vecdi Murat Soydan Isparta Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 113 Remzi Kuyugöz İçel Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 114 Nafi İlçin İstanbul Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 115 Özlem Gökçe İzmir Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 116 Ayten Aydın Aydın Kars Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 117 Nevzat Özkan Kastamonu Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 118 Şükrü Türkmen Kayseri Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 119 Serap Olcan Kırklareli Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 120 Mustan Alan Kırşehir Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 121 İsmail Akbıyık Kocaeli Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 122 Ahmet Uğur Konya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 123 Nurettin Kalem Kütahya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 124 Durmuş Doğan Malatya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 125 Nurullah Odabaş Manisa Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 126 Ali Yurdagül Kahramanmaraş Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 127 Zeynelabidin Toparlı Mardin Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 128 Celalettin Sarıefe Muğla Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 129 Şefik Ökmen Muş Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 130 Adem Yüksel Nevşehir Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 131 Ergun Koç Niğde Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 132 Nurettin Karaman Ordu Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 133 Enes Tüfekçi Rize Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 134 Mehmet Avcıer Sakarya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 135 Mesut Aydoğdu Samsun Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 136 Mehmet Hadi Başak Siirt Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 137 Cengizhan Ersoy Sinop Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 138 Güngör Ünal Sivas Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 139 Serpil Ercin Tekirdağ Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 140 Arif Özer Tokat Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 141 Funda Baki Trabzon Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü
  • 142 Şafak Nur Aksoy Kırıkkale Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü

Konaklama ve İletişim BilgileriEdit

  • Otel adı:Limak Limra Hotel&Resorts
  • Adres:Turizm Caddesi No:15 Kiriş/Kemer-Antalya
  • Telefon:0 242 824 53 00
  • Fax:0 242 824 77 78 - 0 242 824 77 79

İç linklerEdit

Dış linklerEdit

Dış linklerEdit

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.