*Protokol < Protokol listesi < Yenişehir ilçesi protokol listesi < Mersin ili protokol listesi < Cumhurbaşkanlığı protokol listesi <

*Protokol listesi: İlçelerin protokol listesi < İllerin protokol listesi

  • http://www.mersin.gov.tr/dl_info.asp?id=7
  • İçindekiler

    1.Vali Hasan Basri Güzeloğlu[düzenle | kaynağı değiştir]

    2.Mersin Milletvekilleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    Akdeniz Bölge Ve Garnizon Komutanı[düzenle | kaynağı değiştir]

    Büyükşehir Belediye Başkanı[düzenle | kaynağı değiştir]

    Cumhuriyet Başsavcısı[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Mustafa ERCAN

    Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Ve 1.Ağır Ceza Mahk.Başkanı[düzenle | kaynağı değiştir]

    Mersin Üniversitesi Rektörü[düzenle | kaynağı değiştir]

    Prof.Dr.K.Süha Aydın

    Çağ Üniversitesi Rektörü[düzenle | kaynağı değiştir]

    Baro Başkanı[düzenle | kaynağı değiştir]

    Vali Yardımcıları[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Vali Yardımcısı Şükrü Kurnaz
    • Vali Yardımcısı Mehmet Çubuktar

    Kaymakamlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Toroslar Kaymakamı Kaya Çıtak
    • Yenişehir Kaymakamı Eyüp Sabri Kartal

    İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Bedri Dursun


    Sahil Güvenlik Komutanı Dz.Kur.Kd.Alb. Rahim Çonguloğlu

    İl Emniyet Müdürü[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Arif Öksüz

    Polis Eğitim Merkezi Müdürü[düzenle | kaynağı değiştir]

    • İsmail Boşnak

    Merkezdeki İlçelerin Belediye Başkanları[düzenle | kaynağı değiştir]

    Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna


    Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç


    Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım



    Akdeniz Belediye Başkanı M. Fazıl TÜRK

    Hakimler, Savcılar[düzenle | kaynağı değiştir]

    ===Noter Odası Başkanı

    • Yavuz Savaş

    TBMM'de Grubu Bulunan Siyasi Parti İl Başkanları[düzenle | kaynağı değiştir]

    Ak Parti İl Başkanı Fatih Kısa

    Chp İl Başkanı Yılmaz Şanlı

    Mhp İl Başkanı Mahmut Tat

    Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Enstitü Ve Yüksekokul Müdürleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    Meü Rektör Yardımcısı Prof. Uğur Atik

    Meü Rektör .Yardımcısı Prof. E.Berika İpekbayrak

    Meü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürol Emekdaş

    Meü Genel Sekreter V. Prof..Dr.Yüksel Özdemir

    Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Çıtak

    Meü Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof.Dr .Şahan Saygı

    Meü Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ata Tezbaşaran

    Meü Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Fahreddin Abdullayev

    Meü Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.E.Berika İpekbayrak

    Meü İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Bahar Taner

    Meü İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ünsal Yetim

    Meü Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Tamer Gök

    Meü Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.C.Cengiz Arcasoy

    Meü Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Özden Baştürk

    Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Gürcan Ültanır

    Meü Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Güliz İkizoğlu

    Meü Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Prof.Dr.Mahir Turhan

    Meü Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Doç.Dr.Ülkü Çömelekoğlu

    Meü Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Prof.Dr.A.Nükhet Adıyeke

    Meü Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Şefik Tiryaki

    Meü Devlet Konservatuvarı Müdür.V Ögr.Gör.Münif Akalın

    Meü Erdemli Uygulama Teknoloji Ve İşletmecilik Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Sedat Bilgen

    Meü Sağlık Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Ayşe Özcan

    Silifke.Uyg.Teknoloji.Ve İşletmecilik Yüksek Okulu Müdürü.V Prof. Dr. Emel Ültanır

    Takı Teknolojisi Ve Tasarımı Yo.Müdürü Prof E. Berika İpekbayrak

    Meü Tarsus Uygulama Teknoloji Ve İşletmecilik Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Kemal Külekçi

    Turizm İşl.ve Otl.Y. Okulu Müdürü Prof.Dr. Abdülcelil Çakıcı

    Yabancı Diller Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Hikmet Tan

    Meü Anamur Myo Müdürü Yrd.Dç.Dr. M. Akifaltınbıçak

    Meü Aydıncık Myo Müdürü Yrd.Doç.Dr.M.Akif Altınbıçak

    Deniz Ve Ticaret Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr Ferid Rad

    Meü Erdemli Myo Müdürü Öğr.Gör.Erdem Daşcı

    Meü Gülnar Myo Müdürü Öğr.Gör. Suat Kavas

    Meü Mersin Myo Müdürü Prof.Dr. Caner Özdemir

    Meü Mut Myo Müdürü Doç.Dr .Levent Son

    Meü Sağlık Hizmetleri Myo Müdürü Doç .Dr.Oğuz Köksel

    Meü Silifke Myo Müdürü .Doç.Dr.Münir Tuncer

    Meü Sosyal Bilimler Myo Müdür Doç.Dr.M. İsmail Yağcı

    Meü Tarsus Myo Müdürü Doç.Dr. M.Kemal Külekçi

    Teknik Bilimler M.Y.O.Müdür Prof.Dr. Fahreddin Abdullayev

    Meü Akdeniz Kent Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr.Tamer Gök

    Meü Atatürk İlk.İnk.Tarihi Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr.Nükhet Adıyeke

    Meü Bilgi İşlem Araştırma Uygulama Merkezi.Müdürü Prof.Dr.C.Cengiz Arcasoy

    Meü Fen Bilimleri Araştırma Uygulama Merkezi Müdürü Prof.Dr.Özden Baştürk

    İlk Yardım Araş.Ve.Uyg. Merkezi Müdürü Yrd.Doç.Dr.M.Metin Eskandari

    Meü Kadın Sorunları Araştırma Uygulama Merkezi Müdürü Prof.Dr.Bahar Taner

    Kariyer Merkezi Müdürü Yrd.Doç.Dr.Ender Gürgen

    Meü Kilikia Arkeoloji Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr.Serra Durugönül

    Meü Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof.Dr.Zafer Gökçakan

    Meü Stratejik Araştırmalar Merkezi Müdürü Prof.Dr.Fevzi Demir

    Meü Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. H.Erdal Doruk

    Meü Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü.Doç.Dr.Caner Özdemir

    Meü Restorasyon Ve Koruma Merkezi Müdürü Prof.Dr.Tamer Gök

    Meü Atatürk İlke Ve İnkılap Tarih Bölüm Başkanı Prof.Dr.Şerife Yorulmaz

    Meü Beden Eğitim Bölüm Başkan V. Yrd.Doç.Dr.Zekai Pehlivan

    Meü Türk Dili Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Orhan Özdemir

    Güzel Sanatlar Bölüm Başkanı Prof.E.Berika İpekbayrak

    Silahlı Kuvvetler Mensupları[düzenle | kaynağı değiştir]

    Kurmay Başkanı Dz.Kur.Kd.Alb.Tayfun Düryaz

    Merkez Komutanı Dz.P.Kd.Alb.Talha İnan

    Karakol Ve Çıkarma Gemileri Komodoru Dz.Kur.Kd.Alb.Zafer Çalışkan

    Muayene ve Kabul Komisyon Başkanı Dz.Kd.Alb..Sevcan Türkez

    Tcg İskenderun Komutanı Dz.Kur.Alb. Aykut Manioğlu

    Seferberlik Bölge Başkanı Dz.P.Kd.Alb. Koray Karaca

    Mersin Orduevleri Müdürü Dz.Yb.Ahmetceylani

    Onarım Destek Komutanı Dz.Alb.Hamdi Güler

    Karargah Destek Kıtalar Komutanı Dz.Alb.Ekram Özer

    İkmal Destek Komutanı İk.Yb.Ömer Aksay

    İkinci Ulaştırma Terminal Birlik Komutanı Ulş.Alb.Şenol Baş

    Üs Savunma Birlikleri Komutanı Gv.Alb.Muhittin Soylu

    Akdeniz Gözetleme .Komutanı. Dz. Alb.Orhan Bıçkıcı

    Satınalma Komisyon Başkanı İk.Bnb.Ayhan Canlı

    Personel Şube Müdürü Dz.Bnb.Serkan Demirbaş

    Adli Yargı Mensupları[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Cumhuriyet Başsavcısı V. Davut Telli

    2.Cumhuriyet Başsavcı V. Süleyman Bal

    3.Cumhuriyet Savcısı Ahmet Çetin Alkan

    4.Cumhuriyet Savcısı Ahmet Soytürk

    5.Cumhuriyet Savcısı Ali Avan

    Cumhuriyet Savcısı Ali Çağır

    Cumhuriyet Savcısı Ali Ergen

    Cumhuriyet Savcısı Ali İlker Dülger

    Cumhuriyet Savcısı Ali Urunca

    Cumhuriyet Savcısı Celal Albay

    Cumhuriyet Savcısı Ekrem Bereketbulur

    Cumhuriyet Savcısı Ertuğrul Hastaoğlu

    Cumhuriyet Savcısı Fatih Kocaköseoğlu

    Cumhuriyet Savcısı Hakan Günal

    Cumhuriyet Savcısı Hasan Kaya

    Cumhuriyet Savcısı Hatice Tatar

    Cumhuriyet Savcısı Hayrettin Semerkant

    Cumhuriyet Savcısı İbrahim Taner Özkeser

    Cumhuriyet Savcısı İ. Önder Özer

    Cumhuriyet Savcısı İsmail Topçuoğlu

    Cumhuriyet Savcısı İsmet Şanlı

    Cumhuriyet Savcısı Malik Karslıoğlu

    Cumhuriyet Savcısı Mehmet M. Eker

    Cumhuriyet Savcısı Mehmet Yılmaz

    Cumhuriyet Savcısı Murat Şadan Baş

    Cumhuriyet Savcısı Mustafa Erdal

    Cumhuriyet Savcısı Mustafa Yakar

    Cumhuriyet Savcısı Osman Akıncı

    Cumhuriyet Savcısı Ömer Güneş

    Cumhuriyet Savcısı Remzi Çanta

    Cumhuriyet Savcısı Sabahattin Öztemiz

    Cumhuriyet Savcısı Sabiha Gündoğ Sürer

    Cumhuriyet Savcısı Salim Çevik

    Cumhuriyet Savcısı Seyfi Öngeç

    Cumhuriyet Savcısı Tansel Ünal

    Cumhuriyet Savcısı Ünsal Demirci

    Cumhuriyet Savcısı Yusuf Taner Yıldız

    Cumhuriyet Savcısı Yahya Küçük

    Ağır Ceza Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Adnan Yıldırım

    1.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Adnan Yıldırım

    1.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi

    1.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Hanım Urunca

    1.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Hasibe Zöhre

    2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ahmet Hulusi Yeşil

    2.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Yaşar Güneş

    2.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Nuh Güler

    2.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Ayten Yıldız

    3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı

    3.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Hasan Aydın

    Asliye Ticaret Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Asliye Ticaret Mahkemesi

    1.Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Akif Doğru

    1.Asliye Ticaret Mahkemesi Üyesi Ruşen Gedik

    1.Asliye Ticaret Mahkemesi Üyesi Kadriye Şahan

    Asliye ticaret mahkemeleri

    2.Asliye Ticaret Mahkemesi

    2.Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Gültay Şendur

    2.Asliye Ticaret Mahkemesi Üyesi Selçuk Zöhre

    2.Asliye Ticaret Mahkemesi Üyesi Ahmet Bayram

    Asliye ceza mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Osman Yıldırım

    2.Asliye Ceza Mah. Hakimi Nimet Demir

    3.Asliye Ceza Mah. Hakimi Halil Gürcan

    4.Asliye Ceza Mah. Hakimi Hamit Sarak

    5.Asliye Ceza Mah. Hakimi Ahmet Kiriş

    6.Asliye Ceza Mah. Hakimi Muzaffer Çetin

    7.Asliye Ceza Mah. Hakimi Y. Mehmet Şahan

    8. Asliye Ceza Mah. Hakimi İsa Ak

    9. Asliye Ceza Mah. Hakimi Haşim Kızıltaş

    Sulh Ceza Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi Ali Ünal

    2.Sulh Ceza Mah. Hakimi Dilek Erdal

    3.Sulh Ceza Mah. Hakimi Ahmet Vedat Serin

    4. Sulh Ceza Mah. Hakimi Rasim Manav

    Çocuk Mahkemesi Hakimi[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Çocuk Mahkemesi Hakimi Dursun Yalçınkaya

    2.Çocuk Mahkemesi Hakimi Namık Kemal Yaşar

    Asliye Hukuk Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi

    2.Asliye Hukuk Mah. Hakimi Güventürk Kızılyel

    3.Asliye Hukuk Mah. Hakimi Ali Kiraz

    Sulh Hukuk Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Sulh Hukuk Mahkemesi Refik Eğri

    2.Sulh Hukuk Mah. Hakimi Ali Çörten

    3. Sulh Hukuk Mah. Hakimi Nilgün Toroslu

    Aile Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Aile Mahkemesi Hakimi Remzi Nazlıcan

    2. Aile Mahkemesi Hakimi Nezahat Yalçınkaya

    3.Aile Mahkemesi Hakimi Harun Türker

    İş Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1. İş Mahkemesi Hakimi Mustafa Topak

    2. İş Mahkemesi Hakimi Abdülkadir Hökelek

    Tüketici Mahkemesi Hakimi[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Mustafa Gezmen

    Kadastro Mahkemesi[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Refika Nurgül Ünal

    İnfaz Hakimliği[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Muzaffer Çetin

    İcra Mahkemeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.İcra Mah. Hakimi Refika Nurgül Ünal

    2.İcra Mah. Hakimi Kenan Telli

    3.İcra Mah. Hakimi Mehmet Başaran

    Hakimler[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Ahmet Badalı

    2.Ahmet Ekinci

    3.Fatma Ekinci

    4.İzzet Durak

    5.Kamil Yiğit

    6.Niyazi Akdoğan

    Başbakanlık Ve Devlet Bakanlıklarına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.İl Müftüsü Niyazi Ersoy

    2.Gençlik Ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın

    3.TRT Çukurova Müdürü Halil Kahveci

    4.Gümrükler Ve Muhafaza Baş Müdür V. Süleyman Tosun

    5.İl Afet Ve Acil Durum Müdür V. Mehmet Koç

    6.İl Sosyal Hizmetler Müdür V. Azmi Gülşen

    7.Mersin Serbest Bölge Müdürü Yusuf Şenel

    8.Akdeniz İhracatçı Birlikleri Koordinator Başkan Mahmut Arslan

    9.Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri V. Zübeyde Oğuzcan

    10.Liman Başkanı Engin Aksu

    11.Dış Tic Müs Güney Anadolu Bölge Müdürü Şükrü Çalışkan

    12.Kambiyo Müdürü Fikri Uçar

    İçişleri Bakanlığı[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.İl.Özel İdaresi Genel Sekreteri Vedat Güngör

    2.Özel Kalem Müdürü İhsan Hekim

    3.İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürü Süleyman Gezici

    4.İl Planlama Ve Koordinasyon Müdür Vekili Ender Özbek

    5.İl Yazı İşleri Müdürü Remzi Kuyugöz

    6.İl İdare Kurulu Müdürü Mehmet Lütfi Tanrısever

    7.İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Akdoğan

    8.İl Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Sultan Cihan

    9.İl Dernekler Müdür Vekili Sevim Zater

    10.İl.Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel

    11.İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları Daire Başkanı Hilmi Dulkadir

    12.İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Daire Başkanı

    13.İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Daire Başkanı Hüsnü Öz

    14.İl Özel İdaresi İmar İnşaat Daire Başkanı Nurullah Merdan

    15.İl Özel İdaresi Hukuk Müşaviri .V Bilgen Delay

    Maliye Bakanlığı[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Defterdar Veli Tunçez 2.Vergi Dairesi Başkanı A. Serdar Aksoy 3.Devlet Malzeme Ofisi Bölge Müdürü Hasan Özer

    Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül

    2.Hizmet İçi Eğitim Enstitü Müdürü Yusuf Duman

    3.Kredi Ve Yurtlar Kurumu Mersin Yurt Müdürü Hasan Kuş

    4.Bayındırlık Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar

    5.Bayındırlık Ve İskan Müdürü Ahmet Sevencan

    6.Kadastro Müdürü Mikail Şahin

    7.Yenişehir 1.Bölge Tapu Sicil Müdürü Ahmet Sarıoğlu

    8.Yenişehir 2.Bölge Tapu Sicil Müdürü Mehmet Sadık Yumuk

    9.Akdeniz Tapu Sicil Müdürü Seyfettin Özyazgan

    10.Mezitli Tapu Sicil Müdürü Durhasan Can

    11.Toroslar Tapu Sicil Müdürü Eyvaz Zeybek

    12.Sağlık Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar

    13.İl Sağlık Müdürü Dr. Kadir Çağlar Çatak

    14.Devlet Hastanesi Başhekimi Suat Özer Öner

    15.Toros Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Cavit Göktaş

    16.Sahil Sağlık Denetleme Merkez Tabibliği Dr.Alirıza Yardımcı

    17.Çocuk Ve Doğum Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Aydınoğlu

    18.Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Başhekimi Diş Hekimi Turhan Sezer

    Ulaştırma Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Karayolları 5. Bölge Müdürü

    2.P.t.t. Baş Müdürü Abdullah Yüksel

    3.Mersin Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Bölge Müdürü Reşat Yılmaz

    4.TCDD.Mersin Lojistik Müdür V. Nezir Durgay

    5.TCDD.Mersin Lojistik Müdürü Fevzi Durgay

    6.Denizcilik Bölge Müdürü Cem Murat Yıldırım

    Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Tarım Ve Köy İşleri İl Müdürü Hasan Hüseyin Uluğ

    2.Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürü Mücahit Pişpinlioğlu

    3.Çaykur Pazarlama Bölge Müdürü Necati Tüfekçi

    4.Mersin İl Kont. Labv.Müd. Mehmet Kılınç

    5.Zirai Karantina Müdürü Cüneyt Dutlu

    Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı İle İlgili Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Gökçel 2.Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Mustafa Ercan

    Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.SSK.İl Müdürü Mükremin Sürücü 2.Türkiye İş Kurumu İl Müdürü Fevzi Büyükkaya

    Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Sanayi Ve Ticaret İl Müdürü Mustafa Yıldız

    2.KOSGEB Merkez Müdürlüğü Ali Çelik

    3.Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli

    4.Organize Sanayi Bölge Müdürü Halil Yılmaz

    5.Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurum Ve İşletici Tic. A.ş. (Tecnoscope) Özgür Durmaz

    6.TSE Mersin Gözetim Ve Muayene Bölge Müdürü Mehmet Ahrazoğlu

    Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı İle İlgili Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Faik Burakgazi

    2.Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut

    3.Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreter V. Abdülkadir Dölek

    4.Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Jan Taşçı

    5.Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Cihat Lokmanoğlu

    6.Deniz Ticaret Odası Genel Sekreteri Korer Özbenli

    7.Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hüseyin Arslan

    8.Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir

    9.Ticaret Borsası Genel Sekreter V. İsmail Sarı

    10.Esnaf Ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Talat Dinçer

    11.Esnaf Sanatkarlar Ve Odalar Birliği Genel Sekreteri M.Niyazi Dondurmacıoğulları

    12.Esnaf Ve Kefalet Kooperatif Başkanı Sabit Yelkovan

    Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Toroslar Tedaş İl Müdürlüğü Mehmet Tayyar Irmak

    Kültür Ve Turizm Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.İl Kültür Ve Turizm Müdürü Mehmet Çalışkan

    2.Devlet Opera Ve Bale Müdür.V. Emin Hasan Alptekin

    3.Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Müdürü Aşkın Günay

    Çevre Ve Orman Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Orman Bölge Müdürü Mustafa Gözükara 2.İl Çevre Ve Orman Müdürü . Ökkeş Bahadır 3.DSİ.67. Şube Müdürü A. Kadir Taştan 4.Meteoroloji Müdürü Erdoğan Sarı

    Orta Öğretim Ve Temel Eğitim Okul Müdürleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.19 Mayıs Anadolu Lisesi Müdürü Menduh Nergiz

    2.Arslanköy Yahya Aydın Lisesi Müdürü Hüseyin Arslanköy

    3.Atatürk Lisesi Müdürü M.Ersintoroslu

    4.Cemile Hamdi Ongun Lisesi Müdürü Ömer Vecihi Özer

    5.Fen Lisesi Müdürü Muzaffer Arslan

    6.Gazi Lisesi Müdürü İbrahim Yıldırım

    7.H.Okan Merzeci Lisesi Müdürü Sinan Yapıcı

    8.Hacı Sabancı Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Arif Bolat

    9.Hasan Akel Lisesi Müdürü Hakan Çelik

    10.Mine Günaştı Lisesi Müdürü Talip Onur

    11.Pakize Kokulu Lisesi Müdürü Mehmet Satır

    12.Şevket Pozcu Lisesi Müdürü H. Yaşar Yavuz

    13.Salim Yılmaz Lisesi Müdürü Mustafa Aygün

    14.Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi Müdürü M.Naci Durmaz

    15.Toroslar Lisesi Müdürü Lütfi Işık

    16.Dumlupınar Lisesi Müdürü Ahmet Ruşen

    17.Mehmet Sertaş Anadolu Lisesi Müdürü Oğuz Kaymaz

    18.75.Yıl Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Mehmet Sungur

    19.Mersin Anadolu Lisesi Müdürü Ali Çiftçi

    20.Ticaret Ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Müdürü Ali Sarı

    21.Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi Müdürü

    22.M.Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Müdürü Sabri Akgül

    23.Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Suat Say

    24.Davultepe Lisesi Müdürü Mehmet Malkoç

    25.Akdeniz İşitme Engelliler İ.Ö. Ve Meslek Lisesi Müdürü Nizamettin Kürem

    26.Anadolu Kız Meslek Lisesi Müdürü Türkan Yıldız

    27.Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Hüseyin Günaydın

    28.Anadolu Tekniklise Ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Murat Akbaş

    29.Atatürk Anadolu Teknik .l.Ve.E.M. Lisesi Müdürü Tuncer Çoğür

    30.Çankaya Mes.Ve Mes .Egt.Merkezi Müdürü Zeki Urhan

    31.Gözne Lisesi Müdürü Muhittin Tüney

    32.Hüseyin Polat Egt.Uy.Ok.Ve İş.Eğit.Merkezi Müdürü Mehmet Avcı

    33.İmam Hatip Lisesi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Atilla Köse

    34.İsa Öner Ç.P Lisesi Müdürü Bahri Yavuz

    35.Kazanlı Lisesi Müdürü Cahit Özdemir

    36.Mareşal Fevzi Çakmak Ç.P.Lisesi Müdürü Fevzi Yaşar

    37.Mezitli Teknik Lise Ve Ç.P.Lisesi Müdürü Yusuf Koçakgöl

    38.Nevit Kodallı Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Mete Koyuncu

    39.Nihal Erdem Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Hikmet Atalay

    40.Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Derye Arıkan

    41.Yahya Günsur Anadolu Bilgisayar Tek.And.Bilm.Ve E.M.Lisesi Müdürü Sinan Akın

    42.Otistik Çocuklar Egi.Uy.Okulu Müdürü Nermin Tutucu

    43.Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Müdürü Adem Aksay

    44.Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Ahmet Güleç

    45.Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Birol Güvenç

    46.Suphi Öner Ögretmenevi Ve Aso Müdürü Hüseyin Günaydın

    47.Mersin Ögretmenevi Müdürü A.Seydi Ağçelik

    Yayınevi Müdürü[düzenle | kaynağı değiştir]
    • Aziz Kuşluk
    Halk Eğitim Merkezi Müdürü =[düzenle | kaynağı değiştir]
    • Mustafa Özsoy
    Resmi Bankalar[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Merkez Bankası Müdürü Muharrem Zengin 2.Ziraat Bankası Müdürü Şefik Dilcioğlu 3.Vakıflar Bankası Müdürü Selahattin Özyavuz 4.Türkiye Halk Bankası Müdürü Mustafa Maden

    TRT=[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.TRT Çukurova Müdür Yard. (Radyodan Sorumlu) Muhammet Dut

    2.TRT Çukurova Müdür Yard. (Haberden Sorumlu) Hasan Gizli

    TBMM'de Grubu Bulunmayan Siyasi Parti İl Başkanları[düzenle | kaynağı değiştir]

    2.BBP İl Başkanı Rıdvan Çöp

    3.BDP İl Başkanı

    4.Bağımsız Cumhuriyet Partisi İl Başkanı Yahya Tarhan

    5.Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Ahmet Şemsettin Doğulu

    6.Cumhuriyetçi Demokrasi Parti Feridun Gündüz

    7.Demokrat Parti İl Başkanı Müfit Yılmaz

    8.Demokrat Türkiye Parti İl Başkanı Kürşat Haddat

    9.DSP İl Başkanı Adem Topcu

    10.DYP İl Başkanı Dr.Fevzi Karaca

    11.Emeğin Partisi İl Başkanı Mehmet Taşçı

    12.Genç Parti İl Başkanı Ekrem Bilim

    13.İşçi Partisi İl Başkanı Süleyman Çelikcan

    14.Liberal Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Alim

    15.Millet Partisi İl Başkanı Mustafa Aykun

    16.Özgürlük Ve Dayanışma Partisi İl Başkanı Onur Abdullah Turgut

    17.SHP İl Başkanı Canan Demirel

    18.Sosyalist Demokrasi Partisi İl Başkanı Hüseyin Gür

    19.SP İl Başkanı Sezai İncesu

    20.Türkiye Komünist Parti İl Başkanı Selahattin Bozkurt

    21.YTP İl Başkanı Ali Bilen

    22.Halkın Yükselişi Partisi İl Başkanı Av.Ali Duran

    İl Genel Meclisi[düzenle | kaynağı değiştir]

    İl Genel Meclisi Başkanı

    • Nihat Tamer
    İl Daimi Encümen Üyeleri=[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.İl Genel Meclisi Üyesi(Anamur) Ali Yılmaz Sarıoğlu

    2.İl Genel Meclisi Üyesi(Gülnar) Bayram Ali Dede

    3.İl Genel Meclisi Üyesi(Tarsus) Emrah Oksal

    4.İl Genel Meclisi Üyesi(Toroslar) Hüseyin Yıldırım

    5.İl Genel Meclisi Üyesi(Tarsus) Mustafa Ergüneş

    6.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz Ali Erdinç

    7.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz Fahrettin Kılınç

    8.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz Halil Ünal

    9.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz İbrahim Akyol

    10.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz Muazzez Araç

    11.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz Muhammed Emin Tuncar

    12.İl Genel Meclis Üyesi - Akdeniz Yusuf Saat

    13.İl Genel Meclis Üyesi - Mezitli Ahmet Şenayar

    14.İl Genel Meclis Üyesi - Mezitli Ali Kaya Mutlu

    15.İl Genel Meclis Üyesi - Mezitli Ali Özer

    16.İl Genel Meclis Üyesi - Mezitli Celal Alçamlı

    17.İl Genel Meclis Üyesi - Mezitli Mehmet Şahin

    18.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar Celalettin Gelen

    19.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar Dinçel İlksen Sorguç

    20.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar Hüseyin Yıldırım

    21.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar İlhan Çokgün

    22.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar İshak İçel

    23.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar Mert Hazar

    24.İl Genel Meclis Üyesi - Toroslar Nurettin Özyurt

    25.İl Genel Meclis Üyesi - Yenişehir Aydın Dirik

    26.İl Genel Meclis Üyesi - Yenişehir Cem Nacar

    27.İl Genel Meclis Üyesi - Yenişehir Doğan Türkmen

    28.İl Genel Meclis Üyesi - Yenişehir Mehmet Güner

    29.İl Genel Meclis Üyesi - Yenişehir Mehmet Serhan Antalyalı

    30.İl Genel Meclis Üyesi - Yenişehir Muhammet Fatih Seyit

    31.İl Genel Meclis Üyesi - Anamur Ali Rıza Kibrit

    32.İl Genel Meclis Üyesi - Anamur Ersoy Gölge

    33.İl Genel Meclis Üyesi - Anamur N. Ali Keskin

    34.İl Genel Meclis Üyesi - Anamur Ali Yılmaz Sarıoğlu

    35.İl Genel Meclis Üyesi - Aydıncık Mustafa Ergüneş

    36.İl Genel Meclis Üyesi -Aydıncık Nazım Çabuk

    37.İl Genel Meclis Üyesi -Bozyazı Hasan Çetin

    38.İl Genel Meclis Üyesi - Bozyazı M. Ali Gökmen

    39.İl Genel Meclis Üyesi -Bozyazı Mustafa Çetinkaya

    40.İl Genel Meclis Üyesi -Çamlıyayla Kemal Sofu

    41.İl Genel Meclis Üyesi -Çamlıyayla Lütfi Demirel

    42.İl Genel Meclis Üyesi - Erdemli Hasan Mavi

    43.İl Genel Meclis Üyesi - Erdemli Kerim Yıldırım

    44.İl Genel Meclis Üyesi - Erdemli Muhammet Günaydın

    45.İl Genel Meclis Üyesi - Erdemli Nihat Taner

    46.İl Genel Meclis Üyesi - Erdemli Serdar Arslan

    47.İl Genel Meclis Üyesi - Gülnar Ali İhsan Yılmaz

    48.İl Genel Meclis Üyesi - Gülnar Bayram Ali Dede

    49.İl Genel Meclis Üyesi -Gülnar Mehmet İmik

    50.İl Genel Meclis Üyesi -Mut Ali Can

    51.İl Genel Meclis Üyesi - Mut Mehmet Yıldız

    52.İl Genel Meclis Üyesi - Mut Nebi Yılmaz

    53.İl Genel Meclis Üyesi -Mut Sefa Çiftçioğlu

    54.İl Genel Meclis Üyesi -Silifke Ali Tokmar

    55.İl Genel Meclis Üyesi -Silifke Çağatay Akyürek

    56.İl Genel Meclis Üyesi - Silifke Durmuş Ali Gölgeli

    57.İl Genel Meclis Üyesi -Silifke Mustafa Göktaş

    58.İl Genel Meclis Üyesi -Silifke Yahya Yılmaz

    59.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus Bilal Duman

    60.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus Daniyel Mercan

    61.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus Emrah Oksal

    62.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus Harun Keskin

    63.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus Hud Karakulak

    64.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus İbrahim Gül

    65.İl Genel Meclis Üyesi - Tarsus Mehmet Yıldız

    Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    1.Akdeniz Belediyesi

    2.Ali Yenilmez

    3.Hasan Gençay

    Mehmet Altuntaş Mehmet Arslan Nuri Özdemir Tarfa Arıç Yasmina Lokmanoğlu Mezitli Belediyesi İsmail İnam Kemal Sığırcıkoğlu Mehmet Ali Can Ramazan Tüzün Salih Ertan Özel Yusuf Yazıcı

    Toroslar Belediyesi[düzenle | kaynağı değiştir]

    Ali Galip Özkan Faik Harmancı Gençağa Meral Hikmet Koç Nevzat Gilik Saffet Sucu

    Yenişehir Belediyesi[düzenle | kaynağı değiştir]

    Akın Güneş Ali Erol Ertan Ali Kamış Cengiz Düzgün Hüseyin Atılgan

    Ö. Abdullah Özdemir

    Dış Ülke Temsilcilikleri[düzenle | kaynağı değiştir]

    KKTC Mersin Başkonsolosu Oya Tuncalı

    Fahri Konsolosluklar[düzenle | kaynağı değiştir]

    • Avusturya Fahri Konsolosu Hüseyin Fazıl Tütüner
    • Brezilya Fahri Konsolosu M.Cengiz Sönmez
    • Danimarka Fahri Konsolosu Jozef Atat
    • Etiyopya Fahri Konsolosu Bülent Elbeylı
    • Filipinler Fahri Konsolosu Şükrü Diyab
    • G.Afrika Fahri Konsolosu Numan Olcar
    • Honduras Fahri Konsolosluğu Janette Torres Trastullo
    • İsveç Fahri Konsolosu Mişel Şaşati
    • Kırgızistan Fahri Konsolosu Mahmut Arslan

    P*olonya Fahri Konsolosu Jan Taşçı

    • Sri Lanka Cumhuriyeti Fahri Konsolosluğu Azat Baçgeroğlu

    Mesleki Ticari Ve Sanayi Kuruluş Temsilcileri[düzenle | kaynağı değiştir]

    • MESİAD Başkanı Ali Doğan
    • MÜSİAD Başkanı Mekin Merter Salt
    • Mersin Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Kuzey Acarbaş
    • M.I.P. Mersin Uluslar Arası Liman İşletmeleri .Genel Müdürü Peter Kim Pong Ong

    UND Mersin Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Nuhoğlu Diş Hekimleri Odası Başkanı Bülent Özdemir TMMOB Mersin İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Kamer Gülbeyaz Tabibler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Mustafa Nihat Kuruloğlu Veteriner Hekimler Odası Başkanı M.Orhan Özbaba MESKİ Genel Müdür Ömer Gülay

    • 25.Bölge Eczacılar Odası Başkanı Hüseyin Şimşek
    • MENKOBİRLİK İlhami Hançer
    • Toros Tarım Sanayi Ve Ticaret A.Ş. M.Necat Haksal

    Genel Müdür Yardımcısı

    • Türk Telekom A.Ş. İl Yöneticisi İsmail İnam
    • Ataş Genel Müdürü Haluk Urul
    • Anadolu Cam Sanayi Fabrika .Müdürü Osman Sarı
    • Paşabahçe Mersin Fabrika Müdürü Osman Savaş Büke
    • Trakya Cam Sanayi Fabrika Müdür Ertan Tanyeli
    • Soda Sanayi Genel Müdürü Hidayet Eski emekli Ayhan idi.
    • ÇİMSA Genel Müdürü Yılmaz Külcü
    • ÇİMSATAŞ Genel Müdürü Ahmet Zafer Müftüoğlu
    • Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Dursun Göktaş
    • Şöförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı
    • Mimarlar Odası Mersin Şubesi Başkanı Sabri Konak
    • Fırıncılar Odası Başkanı Süleyman Dalkılıç

    Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Eşref Tombak MESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu MESBAŞ Genel Müdürü Edvar Mum (MERTİD) Mersin Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Mustafa Kale Mersin Kundura Deri Ve Deri Mamulleri Ve Hediyelik Eşya İmalat Tamir Satıcıları Esnaf Sanatkarlar Odası Fatih Özcan Türk Sanayici Ve İş Adamları Vakfı Akdeniz Bölge Temsilcisi Tarık Antalyalı (DASİFED) Doğu Akdeniz Sanayicileri Ve İşadamları Derneği Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Onatça Mersin Akdeniz Sanayici Ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Ali Haydar Ark MEGİAD (Mersinli Genç İşadamları Derneği ) Kasım Tanrıöver LİONS Kulüpleri Genel Yönetmen Vekili Lion Nedret Yılmaz GİŞKAD Cavidan Demirağ Türk Arap İş Adamları Derneği Doğan Narin

    Gazeteciler Cemiyeti Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal Anadolu Basın Birliği Mersin Şube Başkanlığı Selman Özipek Akdeniz Radyo Tv. Çalış.Derneği Mehmet Parku Mersin Merkez Gazeteciler Der.Nazmi Akdağ TRT Bölge Müdürü Vekili Harun Reşit Savrun Radyo Müdürü Ali Osman Akça Haber Müdürü Nevzat Kültür Yaygın Basın Temsilcilikleri Ajanslar Anadolu Ajansı Süleyman Tıraş Doğan Haber Ajansı Ali Ekber Şen İhlas Haber Ajansı Hüseyin Kar YHA Abdullah Biçer Cihan Haber Ajannsı Ümit Pıtır Batı Haber Ajansı Mehmet Ülgen Ulusal Tv Kanal Temsilcilikleri Ve Muhabirlikleri NTV Mehmet Miras ATV Şevket Coşkun CNN Türk Ali Ekber Şen TGRT Hüseyin Kar Kanal 7 Abdullah Biçer Show Tv Abdullah Biçer STV Ümit Pıtır Kanal 24 Aslı Saliha Açıkar Aksu Tv Hami Fiskeci Ulusal Gazete Temsilcilikleri Ve Muhabirlikleri Milliyet –Hürriyet Gazetesi Ali Ekber Şen Türkiye Gazetesi Hüseyin Kar Zaman Ümit Pıtır Sabah Gazetesi Şevket Coşkun Cumhuriyet Gazetesi Nazmi Akdağ Dünya Fahriye Kutlay Şenyurt Akşam, Güneş, Tercüman Beycan Üçkardeş Bugün Gazetesi Mustafa Taştı Star Gazetesi Uğur Özgür Özel Tv İstasyonları Mersin T.V. Hamide Ünal Sun T.V Ali Adalıoğlu Kanal 2000 Nebahat Aktaş Kanal 33 Ahmet Eşiyok İGRT Osman Hasdal Güney T.V. Ali Bağrık Radyo İstasyonları Kent Radyo Mirza Turgut Mersin Fm, Radyo Klas, Radyo Mer Rüstem Kayatepe Radyo Su Ahmet Şahin Radyo Metropol Necmi Aydın Radyo Sun Ali Adalıoğlu Radyo Ses Süleyman Besili Radyo Aktif Suat Yıldız Radyo Ülkü Nevzat Gilik Miks Fm m. Galip Baydur Radyo Akdeniz M.Nizamettin Hancıoğlu İGRT Radyo Osman Hasdal Çetin Radyo Saliha Telefon Çağrı Radyo Sait Uzundal Resmi İlan Alan Günlük Gazeteler Hakimiyet Gazetesi H. Mete Aktaş Haberci Gazetesi Selman Özipek Yeni Gazete Mustafa Özgür Bugün Mersin Gazetesi İlhami Demir Çukurova Gazetesi Neslihan Yalçın İçel Ekspres Gazetesi Nevzat Yastıı Güneyde İmece Gazetesi Nazmi Akdağ Anadolu Nazmi Akdağ Güney Gazetesi Aydan Tunç Yeni Gün Gazetesi Selçuk Tulay Mersin Gazetesi Selahiddin Akkuş Özgür Haber Gazetesi Halil Arslan Düzenli Çıkan Günlük Gazeteler Akdeniz Olay Gazetesi Selahiddin Akkuş Akdeniz Gazetesi Gülşan Beyazateş Yeni Güney Gazetesi A. Hamit İzol Düzenli Çıkan Haftalık Gazeteler İstikbal Gazetesi Rüştü Aydın Mersin Tercüman Gazetesi Abdi Şatıroğlu Mersin Ekonomi Politika Gazetesi Selahiddin Akkuş Yerel Gazete Gazetesi Ahmet Levent Yürü Mersin Ses Gazetesi M.Suphi Arıkan Gülnar Gazetesi Ramazan Sarıtaş Yeni Gökalp Gazetesi Mehmet Torun Özel Bankalar Akbank Cihat Şık HSBC Bölge Müdürü Feridun Yayman Fortisbank İsmail Gökçel Deniz Bank Şenay Aşıcı Türkiye Ekonomi Bankası Celal Altıntaş Türkiye Garanti Bankası Abdurrahman Kenger Oyak Bank Celal Sürer Türkiye İş Bankası Hasan Hüseyin Ünver Kuveyt Türk Bank Mustafa Dedik Şekerbank Ayhan Çiftçioğlu Finans Bank Yıldız Sever Türkısh Bank A.Ş.Mustafa Seven Yapı Kredi Bankası Hakkı Yücel Bank Asya İzzet Aksoy Kamu Yararına Çalışan Dernekler "Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Bölge Temsilcisi" Hikmet Altundağ "Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Fahri Tanıtım Kurulu Başkanı" Mualla Aşut Mersin Görme Özürlülerini Birleştirme Ve Kalkındırma Dernek Başkanı Mustafa Öztürk İçel Soroptimist Kulübü Derneği Fatma Yüksel Mersin Verem Savaş Dernek Başkanı Atilla Tümay Türkiye Yardımsevenler Derneği Mersin Şubesi Başkanı Zafer Sevim Türkiye Anıtlar Derneği Mersin Şubesi Başkanı İrfan İnanoğlu Türk Hava Kurumu Mersin Şubesi Başkanı Akın Atilla Türk Anneler Derneği Mersin Şubesi Başkanı Nihal Aydın Türkiye Kızılay Derneği Mersin Şubesi Başkanı Selçuk Erdur Türk Diabet Cemiyeti Mersin Şubesi Başkanı Ahmet Uyar Türk Muharip Gaziler Derneği Mersin Şubesi Başkanı Kemal Cındız Şehit Ve Gazi Ailelerine Yardım Derneği Suna Ünlüselek Mülkiyeliler Birliği Mersin Şubesi Celalettin Çıplak Türkiye Emekli Ast. Derneği Mersin Şubesi Ökkeş Özçelik Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Şubesi Başkanı Musa Yıldırım Türk Kütüphaneciler Derneği Mersin Şubesi Başkanı Ahmet Özbek Türk Ocakları Mersin Şubesi Necati Özkaya Türk Ziraatçılar Derneği Mersin Şubesi Başkanı Kenan Hazar Atatürkçü Düşünce Derneği Mersin Şubesi Başkanı Mehmet Doğan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Mersin Şubesi Başkanı Hülya İnce Türk Jinekoloji Derneği Mersin Şubesi Başkanı Dr.İsmet Erat İlim Yayma Cemiyeti Mersin Şubesi Başkanı Muharrem Köse Sakatlar Derneği Güldane Canitez Tema Vakfı M.Şükrü Altınova Türk Kadınlar Birliği Mersin Şubesi Hülya Yücel İçel Sanat Kulübü Kaplan Teoman Sungur

    Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.