FANDOM



1- VALİ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU
2- MERSİN MİLLETVEKİLLERİ
AHMET TEVFİK UZUN AK PARTİ
ÇİĞDEM MÜNEVVER ÖKTEN AK PARTİ
MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN AK PARTİ
PROF. DR. NEBİ BOZKURT AK PARTİ
ALİ RIZA ÖZTÜRK CHP
PROF. DR. AYTUĞ ATICI CHP
İSA GÖK CHP
VAHAP SEÇER CHP
ALİ ÖZ MHP
MEHMET ŞANDIR MHP
ERTUĞRUL KÜRKÇÜ BAĞIMSIZ
3- AKDENİZ BÖLGE VE GARNİZON KOMUTANI TUĞAMİRAL HAYRETTİN İMREN
4- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MACİT ÖZCAN
5- CUMHURİYET BAŞSAVCISI AYHAN TURHAN
6- ADLİ YARGI ADALET KOMİSYON BAŞKANI ADNAN YILDIRIM
7- MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. K. SÜHA AYDIN
8- ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. H. ÇETİN BEDESTENCİ
9- TOROS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. DURMUŞ TAYYAR ŞEN
10- BARO BAŞKANI HULKİ ÖZEL
11- REKTÖR YARDIMCILARI, DEKANLAR, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
MEÜ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. GÜROL EMEKDAŞ
MEÜ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. MUSTAFA ŞAHAP AKSAN
MEÜ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. YÜKSEL ÖZDEMİR
MEÜ GENEL SEKRETER V. DOÇ. DR. M. BURAK YAVUZÇİMEN
MEÜ ECZACILIK FAK. DEKANI PROF. DR. ŞAHAN SAYGI
MEÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. TUĞBA YANPAR YELKEN
MEÜ FEN-EDEBİYAT FAK.DEKANI PROF. DR. FAHREDDİN ABDULLAYEV
MEÜ GÜZEL SAN.FAK. DEKANI PROF. NURSEREN TOR
MEÜ İKT.VE İDARİ BİL.FAK.DEKANI PROF. DR. BAHAR TANER
MEÜ İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. ÜNSAL YETİM
MEÜ MİMARLIK FAK. DEKANI PROF. DR. TAMER GÖK
MEÜ MÜHENDİSLİK FAK. DEKANI PROF. DR. H. İBRAHİM EKİZ
MEÜ SU ÜRÜNLERİ FAK. DEKANI PROF. DR. ÖZDEN BAŞTÜRK
MEÜ TEKNİK EĞİTİM FAK. DEKANI PROF. DR. GÜRCAN ÜLTANIR
MEÜ TIP FAKÜLTESİ DEKANI PROF. DR. GÜLİZ İKİZOĞLU
MEÜ EĞİTİM BİL.ENST.MÜDÜRÜ PROF. DR. EMEL ÜLTANIR
MEÜ FEN BİL. ENSTİTÜ MÜDÜRÜ DOÇ. DR. AHMET MURAT GİZİR
MEÜ SAĞLIK BİL. ENSTİTÜ MÜD. PROF. DR. ÜLKÜ ÇÖMELEKOĞLU
MEÜ SOSYAL BİL. ENSTİTÜ MÜD. DOÇ. DR. NALAN YETİM
MEÜ GÜZEL SANATLAR ENSTİTÜ MÜD. PROF. E. BERİKA İPEKBAYRAK
MEÜ BED. EĞ. VE SPOR Y.O. MÜD. DOÇ. DR. MEHMET BURAK ÇİMEN
MEÜ DEVLET KONSER. MÜD. ÖGR. GÖR. SELAHATTİN YUNKUŞ
MEÜ ERDEMLİ UYG.TEK.VE İŞL.Y.O.MD. DOÇ. DR. HÜSEYİN MUALLA YÜCEOL
MEÜ SAĞLIK Y.O. MÜDÜRÜ PROF. DR. AHMET İLVAN
SİLİFKE UYG.TEKN.VE İŞL.Y.O.MÜD. DOÇ. DR. LEVENT SON
TAKI TEKNO. VE TASARIMI YO.MÜD. PROF. E. BERİKA İPEKBAYRAK
TARSUS UYG.TEKN.VE İŞL.Y.O MÜD. PROF. DR. Y. GÜRCAN ÜLTANIR
TURİZM İŞL.VE OTL.Y.O.MÜD. PROF. DR. ABDULCELİL ÇAKICI
YABANCI DİLLER Y.O. MÜD. DOÇ. DR. HİKMET TAN
MEÜ ANAMUR MYO MÜDÜRÜ YRD. DOÇ. DR. M. AKİF ALTINBIÇAK
MEÜ AYDINCIK MYO MÜDÜRÜ YRD. DOÇ. DR. M. AKİF ALTINBIÇAK
DENİZ VE TİC.MES.YO. MÜDÜRÜ DOÇ. DR. HÜSEYİN ÖZBİLGİN
MEÜ ERDEMLİ MYO MÜDÜRÜ ÖGR. GÖR. ERDEM DAŞCI
MEÜ GÜLNAR MYO MÜDÜRÜ ÖĞR. GÖR. SUAT KAVAS
MEÜ MERSİN MYO MÜDÜRÜ DOÇ. DR. KASIM KURT
MEÜ MUT MYO MÜDÜRÜ ÖĞR. GÖR. KASIM PINAR
MEÜ SAĞLIK HİZM.MYO MÜD. PROF. DR. EMİNE ARZU KANIK
MEÜ SİLİFKE MYO MÜDÜRÜ DOÇ. DR. LEVENT SON
MEÜ SOSYAL BİL. MYO MÜDÜR PROF. DR. M. İSMAİL YAĞCI
MEÜ TARSUS MYO MÜDÜRÜ YRD. DOÇ. DR. İREM ERSÖZ KAYA
TEKNİK BİLİMLER.MYO .MÜDÜR. PRF. DR. SEDAT BİLGEN
MEÜ AKD.KENT ARAŞT.MRK.MÜD. PROF. DR. TAMER GÖK
MEÜ ATATÜRK İLK.İNK.TAR.ARAŞ.MRK. MD. PROF. DR. ŞERİFE YORULMAZ
MEÜ BİL. İŞL. ARAŞ. UYG.MRK. MÜD.
DENİZ KAPLUMBAĞLARI UYG.ARAŞ.MRK. PROF. DR. SERAP ERGENE
DIŞ TİC. LOJİS. UYG. ARAŞ. MRK. MÜD. PROF. DR. M. İSMAİL YAĞCI
GIDA ARAŞ.UYG.VE ARAŞ.MRK.MÜD. DOÇ. DR. K. NAZAN TURHAN
İLERİ TEKNOLOJİ EĞ. ARAŞ. UYG.MRK. MÜD. PROF. DR. H. ALİ DÖNDAŞ
İLK YARDIM ARAŞ. VE. UYG. MRK. MÜD. DOÇ. DR. CÜNEYT AYRIK
MEÜ KADIN SORUNLARINI. ARAŞ. UYG. MER. MÜD. PROF. DR. BAHAR TANER
KARİYER MERKEZİ MÜDÜRÜ YRD. DOÇ. DR. ENDER GÜRGEN
MEÜ KİLİKİA ARKEO. ARAŞ. MRK. MÜD. PROF. DR. SERRA DURUGÖNÜL
MEÜ ODA MÜZİĞİ UYG. ARAŞ. MRK. ÖĞR. GÖR. SELAHATTİN YUNKUŞ
MEÜ SÜREKLİ EĞ. MRK. MÜDÜRÜ DOÇ. DR. AYŞE ŞAHİN
MEÜ STRATEJİK ARAŞ. MRK. MÜD. PROF. DR. FEVZİ DEMİR
MEÜ TIP FAK. ARAŞ. VE UYG. MRK. MÜD. DOÇ. DR. H. ERDAL DORUK
MEÜ UZAKTAN EĞİTİM MRK. MÜD. DOÇ. DR. KASIM KURT
MEÜ RESTORAS. VE KORU. MRK. MÜD. PROF. DR. TAMER GÖK
MEÜ SAĞLIK ARAŞ.VE UYG. MRK. DOÇ. DR. OĞUZ KÖKSEL
TURİZM UYG. ARAŞ. MER. MÜD. YRD. DOÇ. DR. KEMAL BİRDİR
MEÜ ATATÜRK İLKE VE İNK. TAR. BÖL. BŞK. PROF. DR. ŞERİFE YORULMAZ
MEÜ BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BAŞK. YRD. DOÇ. DR. ZEKAİ PEHLİVAN
MEÜ TÜRK DİLİ BÖLÜM BAŞKANI YRD. DOÇ. DR. HÜRRİYET GÖKDAYI
12- GARNİZON KOMUTANLIĞINCA BELİRLENEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
MERSİN İL JANDARMA KOMUTANI J. KD. ALB. BEDRİ DURSUN
SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE KOMUTANI DZ. KUR. KD. ALB. RAHİM ÇONGULOĞLU
MERSİN DENİZ MÜZESİ MÜDÜRÜ DZ. KD. ALB. SEVCAN TÜRKEZ
MERSİN MERKEZ KOMUTANI DZ. P. ALB. EKREM ÖZER
MUAYENE VE KABUL KOMİSYON BAŞKANI DZ. ALB. ALTUNAY ŞAHİN
KARAKOL VE ÇIKARMA GEMİLERİ KOMODORU DZ. KUR. KD. ALB. HÜSEYİN MERT GEZER
AKDENİZ BÖL. KOM. KURMAY BAŞKANI DZ. KUR. KD. ALB. N. ATİLLA DEMİRHAN
ONARIM DESTEK KOMUTANI DZ. KD. ALB. FATİH ZEYBEK
TCG İSKENDERUN KOMUTANI DZ. KUR. ALB. AYKUT MANİOĞLU
SAHİL GÜV. PERSONEL ŞUBE MÜDÜRÜ DZ. KUR. ALB. NURETTİN İMANCI
İKİNCİ ULAŞTIRMA TERMİNAL BİR. KOM. ULŞ. KD. ALB. ŞENOL BAŞ
SEFERBERLİK BÖLGE BAŞKANI P. ALB. KORAY KARACA
KARARGAH DESTEK KITALAR KOMUTANI DZ. P. ALB.YAŞAR KAYA
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKAN PER.YB. METİN BİLEN
AKDENİZ GÖZETLEME KOM. DZ. ALB. HAKAN GÜRDAL
MERSİN ORDUEVLERİ MÜDÜRÜ DZ. YB. AHMET CEYLANİ
İKMAL DESTEK KOMUTANI İK. YB. ÖMER AKSAY
ÜS SAVUNMA BİRLİKLERİ KOM. DZ. YB. ÜMİT YÜKSEL YAŞAR
13- VALİ YARDIMCILARI
VALİ YARDIMCISI 1. ŞÜKRÜ KURNAZ
VALİ YARDIMCISI 2 MEHMET ÇUBUKTAR
VALİ YARDIMCISI 3. AHMET SOLEY
VALİ YARDIMCISI 4. MEHMET SUPHİ OLCAY
VALİ YARDIMCISI 5. MUSTAFA ERGÜN
VALİ YARDIMCISI 6. TURGUT SERİMER
VALİ YARDIMCISI 7. AHMET HİKMET ŞAHİN
VALİ YARDIMCISI 8. HÜSEYİN PARLAK
VALİ YARDIMCISI 9. KADİR OKATAN
14- EMNİYET MÜDÜRLERİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜ ARİF ÖKSÜZ
POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇETİN ÇELİK
15- BÜYÜKŞEHİR DAHİLİNDEKİ KAYMAKAMLAR
TOROSLAR KAYMAKAMI KAYA ÇITAK
MEZİTLİ KAYMAKAMI KAMİL KICIROĞLU
YENİŞEHİR KAYMAKAMI EYÜP SABRİ KARTAL
AKDENİZ KAYMAKAMI BEKİR ATMACA
16- BÜYÜKŞEHİR DAHİLİNDEKİ İLÇELERİN BELEDİYE BAŞKANLARI
AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI M. FAZIL TÜRK
MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI UĞUR YILDIRIM
TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI HAMİT TUNA
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GENÇ
17- ADLİ VE İDARİ YARGI MENSUPLARI İLE NOTER ODASI
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. ABDULLAH BAYIR
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. MEHMET ARZİK
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. MUSTAFA YILDIRIM
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. SÜLEYMAN BAL
CUMHURİYET SAVCISI AHMET SOYTÜRK
CUMHURİYET SAVCISI ALİ AVAN
CUMHURİYET SAVCISI ALİ ÇAĞIR
CUMHURİYET SAVCISI ALİ ERGEN
CUMHURİYET SAVCISI CELAL ALBAY
CUMHURİYET SAVCISI CEMİL BALCILAR
CUMHURİYET SAVCISI EKREM BEREKETBULUR
CUMHURİYET SAVCISI EMİN KARAGİŞİ
CIMHURİYET SAVCISI ERTUĞRUL HASTAOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI FATİH KOCAKÖSEOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI HAKAN GÜNAL
CUMHURİYET SAVCISI HATİCE TATAR
CUMHURİYET SAVCISI HAYRETTİN SEMERKANT
CUMHURİYET SAVCISI İBRAHİM TANER ÖZKESER
CUMHURİYET SAVCISI İ. ÖNDER ÖZER
CUMHURİYET SAVCISI İSMAİL TOPÇUOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI İSMET ŞANLI
CUMHURİYET SAVCISI MALİK KARSLIOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI MEHMET MUTLU EKER
CUMHURİYET SAVCISI MEHMET YILMAZ
CUMHURİYET SAVCISI MEHMET YÜKSEL
CUMHURİYET SAVCISI MURAT ŞADAN BAŞ
CUMHURİYET SAVCISI MUSTAFA ERDAL
CUMHURİYET SAVCISI MUSTAFA YAKAR
CUMHURİYET SAVCISI NEVZAT İNANOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI OSMAN AKINCI
CUMHURİYET SAVCISI REMZİ ÇANTA
CUMHURİYET SAVCISI SABAHATTİN ÖZTEMİZ
CUMHURİYET SAVCISI SABİHA GÜNDOĞAN SÜRER
CUMHURİYET SAVCISI SALİM ÇEVİK
CUMHURİYET SAVCISI TANSEL ÜNAL
CUMHURİYET SAVCISI ÜNSAL DEMİRCİ
CUMHURİYET SAVCISI YUSUF TANER YILDIZ
CUMHURİYET SAVCISI YAHYA KÜÇÜK
CUMHURİYET SAVCISI YALÇIN DEMİR
AĞIR CEZA MAHKEMELERİ
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI ADNAN YILDIRIM
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ CENGİZ TOPEL ÇAY
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ KAMİL YİĞİT
2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI DEVLET DEMİRBİLEK
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ MUZAFFER SAY
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ ÖMER ÖZTÜRK
3. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI AHMET BADALLI
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ HAKAN KUZU
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ HASAN AYDIN
3. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ (YEDEK ÜYE) MUSTAFA GÖKMEN
ASLİYE TİCARET MAHKEMELERİ
1.ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI AKİF DOĞRU
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ RUŞEN GEDİK
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ DURAN DEMİR
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ GÜLŞEN ŞENER
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANI GÜLTAY ŞENDUR
2.ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ HANIM URUNCA
2.ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ ALİ ASLAN
2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ NİYAZİ AKDOĞAN
ASLİYE CEZA MAHKEMELERİ
1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ OSMAN YILDIRIM
2.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ AHMET VEDAT SERİN
3.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ HALİL GÜRCAN
4.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ HAMİT SARAK
5.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ AHMET EKİNCİ
6.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ (1) HASİBE ZÖHRE
6. ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ (2) AYDIN MENGÜLLÜOĞLU
7.ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ NUH GÜLER
8. ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ İSA AK
9. ASLİYE CEZA MAH. HAKİMİ HAŞİM KIZILTAŞ
10. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ DİLEK ERDAL
SULH CEZA MAHKEMELERİ
1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ FATMA EKİNCİ
2.SULH CEZA MAH. HAKİMİ BAYRAM KORKMAZ
3.SULH CEZA MAH. HAKİMİ AHMET ATAŞ
4. SULH CEZA MAH. HAKİMİ HAŞİM ÖZAYDIN
5. SULH CEZA MAH. HAKİMİ YAŞAR GÜNEŞ
6. SULH CEZA MAH. HAKİMİ ŞENOL TUTUŞ
ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ
1.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ DURSUN YALÇINKAYA
2.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ NAMIK KEMAL YAŞAR
ASLİYE HUKUK MAHKEMELERİ
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ REFİK EĞRİ
2.ASLİYE HUKUK MAH. HAKİMİ GÜVENTÜRK KIZILYEL
3.ASLİYE HUKUK MAH. HAKİMİ ALİ KİRAZ
SULH HUKUK MAHKEMELERİ
1.SULH HUKUK MAHKEMESİ AHMET BAYRAM
2.SULH HUKUK MAH. HAKİMİ ALİ ÇÖRTEN
3. SULH HUKUK MAH. HAKİMİ ABDULKADİR HÖKELEK
4. SULH HUKUK MAH. HAKİMİ ALİ ÜNAL
AİLE MAHKEMELERİ
1.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ REMZİ NAZLICAN
2. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ NEZAHAT YALÇINKAYA
3.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ HARUN TÜRKER
4. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ NİLGÜN TOROSLU
İŞ MAHKEMELERİ
1. İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ MUSTAFA TOPAK
2. İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ MUSTAFA ŞEN
TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ MUSTAFA GEZMEN
KADASTRO MAHKEMESİ
İNFAZ HAKİMLİĞİ
İCRA MAHKEMELERİ
1.İCRA MAH. HAKİMİ REFİKA NURGÜL ÜNAL
2.İCRA MAH. HAKİMİ KENAN TELLİ
3.İCRA MAH. HAKİMİ SELÇUK ZÖHRE
İDARE VE VERGİ MAHKEMELERİ
1.VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI YEŞİM TÜMER
2.VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI UĞUR ŞAHİN
1.İDARİ MAHKEMESİ BAŞKANI CEMALETTİN YALIM
2.İDARİ MAHKEMESİ BAŞKANI MUSTAFA ARSLAN
NOTER ODASI BŞK. YAVUZ SAVAŞ
18- TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
AK PARTİ İL BAŞKANI MEKİN MERTER SALT
CHP İL BAŞKANI YILMAZ ŞANLI
MHP İL BAŞKANI MAHMUT TAT
19- BAKANLIK MÜFETTİŞLERİ, HESAP UZMANLARI, SAYIŞTAY DENETÇİLERİ
20- BAŞBAKANLIK VE BAŞBAKAN YARDIMCILIKLARI
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ MUSTAFA ŞAHİN
İL MÜFTÜSÜ ALİ MELEK
KAMBİYO MÜDÜRÜ FİKRİ UÇAR
LİMAN BAŞKANI MUSTAFA KAVLAKÇI
BASIN İLAN KURUMU MERSİN ŞUBE MÜDÜRÜ SAMİ UMUT ÇOR
21- AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
İL SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRÜ SELAHATTİN BULUT
MERSİN YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRLÜĞÜ RECEP BOZKUŞ
SOSYAL YARD. VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ MİHRİBAN CEYLAN
22- BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜR V. MUSTAFA YILDIZ
KOSGEB MERKEZ MÜDÜRÜ ALİ ÇELİK
ORGANİZE SAN. BÖL.(OSB) YÖN.KUR.BŞK. SABRİ TEKLİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE (OSB) MÜDÜRÜ HALİL YILMAZ
MERSİN TEK.GELİŞ. BÖL. KUR. VE İŞL.TİC. A.Ş (TEKNOPARK) ÖZGÜR DURMAZ
TSE MERSİN GÖZETİM VE MUAYENE MÜDÜRÜ MEHMET AHRAZOĞLU
23- ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
SGK.İL MÜDÜRÜ MÜKREMİN SÜRÜCÜ
TÜRKİYE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ TUNCER ARSLAN
24- ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ İBRAHİM ÜNVER
KADASTRO MÜDÜRÜ ÖMER AY
24- EKONOMİ BAKANLIĞI
DIŞ TİC MÜS GÜNEY ANADOLU BÖLGE MÜDÜRÜ ŞÜKRÜ ÇALIŞKAN
MERSİN SERBEST BÖLGE MÜDÜRÜ YUSUF ŞENEL
MESBAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI CİHAT LOKMANOĞLU
MESBAŞ GENEL MÜDÜRÜ EDVAR MUM
25- ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
26- GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ EMRULLAH TAŞKIN
27- GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜR V. KADİR ÇİFTEPALA
MERSİN İL KONT. LABV.MÜD. MEHMET KILINÇ
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRÜ CÜNEYT DUTLU
28- GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
GÜMRÜK VE MUHAFAZA BAŞMÜDÜRÜ MURAT KAHRAMAN
29- İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İL.ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ VEDAT GÜNGÖR
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ İHSAN HEKİM
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ SÜLEYMAN GEZİCİ
İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜR VEKİLİ ENDER ÖZBEK
İL SOSYAL ETÜD VE PROJE MÜDÜR V. DOÇ. DR. NALAN YETİM
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ REMZİ KUYUGÖZ
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ MEHMET LÜTFİ TANRISEVER
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ MEHMET AKDOĞAN
İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ SULTAN CİHAN
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ TURGAY ESEN
İL.ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI HASAN GÖKBEL
İL ÖZEL İDARESİ İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANI HİLMİ DÜLKADİR
İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER DAİRE BAŞKANI ALİ RIZA ÖZDEMİR
İL ÖZEL İDARESİ KÖYE YÖNELİK HİZMETLER DAİRE BAŞK. HÜSNÜ ÖZ
İL ÖZEL İDARESİ İMAR İNŞAAT DAİRE BAŞKANI NURULLAH MERDAN
İL ÖZEL İDARESİ HUKUK MÜŞAVİRİ BİLGEN DELAY
30- KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜR V. EMEL GÖKBEL
DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜR V. EMİN HASAN ALPTEKİN
DEVLET KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU MÜDÜRÜ AŞKIN GÜNAY
31- MALİYE BAKANLIĞI
DEFTERDAR VELİ TUNÇEZ
VERGİ DAİRESİ BAŞKAN V. A. SERDAR AKSOY
32- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN GÜL
HİZMET İÇİ EĞİTİM ENSTİTÜ MÜDÜRÜ YUSUF DUMAN
KREDİ VE YURTLAR KURUMU MERSİN YURT MÜDÜRÜ HASAN KUŞ
KREDİ YURTLAR KUR. İÇEL ÖĞRENCİ YURT MÜDÜRÜ FİLİZ GÜRLER
KREDİ YURTLAR KUR. MEZİTLİ ÖĞRENCİ YURT MÜDÜRÜ PINAR İNAN
33- ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN ACER
DSİ.67. ŞUBE MÜDÜRÜ GAZİ KAR
METEOROLOJİ MÜDÜRÜ ERDOĞAN SARI
34- SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. KADİR ÇAĞLAR ÇATAK
35- ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRÜ YAKUP DOST
DENİZCİLİK BÖLGE MÜDÜRÜ CEM MURAT YILDIRIM
BİLGİ TEKN. VE İLETİŞ. KURUMU MERSİN BÖLGE MÜDÜRÜ REŞAT YILMAZ
36- İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN ORTA ÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM OKULU MÜDÜRLERİ
19 MAYIS ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
ARSLANKÖY YAHYA AYDIN LİSESİ MÜDÜRÜ
ATATÜRK LİSESİ MÜDÜRÜ
CEMİLE HAMDİ ONGUN LİSESİ MÜDÜRÜ
FEN LİSESİ MÜDÜRÜ
GAZİ LİSESİ MÜDÜRÜ
H.OKAN MERZECİ LİSESİ MÜDÜRÜ
HACI SABANCI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
HASAN AKEL LİSESİ MÜDÜRÜ
MİNE GÜNAŞTI LİSESİ MÜDÜRÜ
PAKİZE KOKULU LİSESİ MÜDÜRÜ
ŞEVKET POZCU LİSESİ MÜDÜRÜ
SALİM YILMAZ LİSESİ MÜDÜRÜ
TEVFİK SIRRI GÜR ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
TOROSLAR LİSESİ MÜDÜRÜ
DUMLUPINAR LİSESİ MÜDÜRÜ
MEHMET SERTAŞ ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
75.YIL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MÜDÜRÜ
MERSİN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
YUSUF KALKAVAN ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
M.ADNAN ÖZÇELİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
SAĞLIK MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
DAVULTEPE LİSESİ MÜDÜRÜ
AKDENİZ İŞİTME ENGELLİLER İ.Ö. VE MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
ANADOLU TEKNİKLİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
ATATÜRK ANADOLU TEKNİK .L.VE.E.M. LİSESİ MÜDÜRÜ
ÇANKAYA MES.VE MES .EGT.MERKEZİ MÜDÜRÜ
GÖZNE LİSESİ MÜDÜRÜ
HÜSEYİN POLAT EGT.UY.OK.VE İŞ.EĞİT.MERKEZİ MÜDÜRÜ
İMAM HATİP LİSESİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRÜ
İSA ÖNER Ç.P LİSESİ MÜDÜRÜ
KAZANLI LİSESİ MÜDÜRÜ
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK Ç.P.LİSESİ MÜDÜRÜ
MEZİTLİ TEKNİK LİSE VE Ç.P.LİSESİ MÜDÜRÜ
NEVİT KODALLI ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ MÜDÜRÜ
NİHAL ERDEM TİCARET MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
TİCARET MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
YAHYA GÜNSUR ANADOLU BİLG. TEK. VE MES. LİSESİ MÜDÜRÜ
OTİSTİK ÇOCUKLAR EGİ.UY.OKULU MÜDÜRÜ
HİZMETİÇİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRÜ
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
SUPHİ ÖNER ÖGRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRÜ
MERSİN ÖGRETMENEVİ MÜDÜRÜ
YAYINEVİ MÜDÜRÜ
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
37- GENEL MÜDÜRLÜK VE BÖLGE MÜFETTİŞLERİ
38- RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
MERKEZ BANKASI MÜDÜRÜ MUHARREM ZENGİN
ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ OĞUZ KOÇ
VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ NİYAZİ TÜREDİ
TÜRKİYE HALK BANKASI MÜDÜRÜ HAKAN TUNCEL
KİT VE BİT ÜST YÖNETİCİLERİ
P.T.T. BAŞ MÜDÜRÜ ABDULLAH YÜKSEL
ÇAYKUR PAZARLAMA BÖLGE MÜDÜRÜ MEHMET AYGÜN
TOROSLAR EDAŞ MERSİN İL MÜDÜRÜ MEHMET UNSU
DEVLET MALZEME OFİSİ MERSİN İRTİBAT BÜROSU MÜD. HASAN ÖZER
MESKİ GENEL MÜDÜRÜ M. KAMİL ÜLGEN
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ BÖLGE BİRLİĞİ MÜDÜRÜ MUSTAFA ERCAN
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ ŞUBE MÜDÜRÜ İSMAİL KERİMOĞLU
TCDD.MERSİN GAR MÜDÜRÜ CELAL VURUÇKAN
TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
TRT ÇUKUROVA MÜDÜRÜ HALİL KAHVECİ
TRT ÇUKUROVA MÜDÜR YARD. (RADYO) MUHAMMET DUT
TRT ÇUKUROVA MÜDÜR YARD. (HABER) HASAN GİZLİ
39- TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI M.FUZULİ KÖŞKEROĞLU
BAĞIMSIZ CUMHURİYET PARTİSİ İL BAŞKANI YAHYA TARHAN
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL BAŞKANI RIDVAN ÇÖP
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI AHMET ŞEMSETTİN DOĞULU
CUMHURİYETÇİ DEMOKRASİ PARTİSİ İL BAŞKANI FERİDUN GÜNDÜZ
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI ASIM KALELİ
DEMOKRAT TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI KÜRŞAT HADDAT
DEMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANI MEHMET CANBAZ
EMEĞİN PARTİSİ İL BAŞKANI MEHMET TAŞÇI
GENÇ PARTİ İL BAŞKANI EKREM BİLİM
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ İL BAŞKANI AV.ALİ DURAN
İŞÇİ PARTİSİ İL BAŞKANI SÜLEYMAN ÇELİKCAN
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI İSMAİL ALİM
MİLLET PARTİSİ İL BAŞKANI MUSTAFA AYKUN
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ İL BAŞKANI ONUR ABDULLAH TURGUT
SHP İL BAŞKANI CANAN DEMİREL
SOSYALİST DEMOKRASİ PARTİSİ İL BAŞKANI HÜSEYİN GÜR
SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI SEZAİ İNCESU
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ İL BAŞKANI SELAHATTİN BOZKURT
YTP İL BAŞKANI ALİ BİLEN
40- İL GENEL MECLİSİ -İL DAİMİ ENCÜMENİ-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİSİ ÜYELERİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI HALİL ÜNAL
İL DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ(ANAMUR) ERSOY GÖLGE
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ(MEZİTLİ) MEHMET ŞAHİN
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ(MUT) SEFA ÇİFTÇİOĞLU
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ(TARSUS) MEHMET YILDIZ
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ(YENİŞEHİR) MEHMET GÜNER
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AKDENİZ ALİ ERDİNÇ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AKDENİZ FAHRETTİN KILINÇ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AKDENİZ İBRAHİM AKYOL
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AKDENİZ MUAZZEZ ARAÇ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AKDENİZ MUHAMMED EMİN TUNCAZ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AKDENİZ YUSUF SAAT
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MEZİTLİ AHMET ŞENAYAR
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MEZİTLİ ALİ KAYA MUTLU
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MEZİTLİ ALİ ÖZER
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MEZİTLİ CELAL ALÇAMLI
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MEZİTLİ MEHMET ŞAHİN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR CELALETTİN GELEN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR DİNÇEL İLKSEN SORGUÇ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR HÜSEYİN YILDIRIM
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR İLHAN ÇOKGÜN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR İSHAK İÇEL
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR MERT HAZAR
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TOROSLAR NURETTİN ÖZYURT
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - YENİŞEHİR AYDIN DİRİK
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - YENİŞEHİR CEM NACAR
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - YENİŞEHİR DOĞAN TÜRKMEN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - YENİŞEHİR MEHMET GÜNER
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - YENİŞEHİR MEHMET SERHAN ANTALYALI
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - YENİŞEHİR MUHAMMET FATİH SEYİT
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ANAMUR ALİ RIZA KİBRİT
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ANAMUR ERSOY GÖLGE
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ANAMUR N. ALİ KESKİNASLAN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ANAMUR ALİ YILMAZ SARIOĞLU
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - AYDINCIK MUSTAFA ERGÜNEŞ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -AYDINCIK NAZIM ÇABUK
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -BOZYAZI HASAN ÇETİN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - BOZYAZI M. ALİ GÖKMEN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -BOZYAZI MUSTAFA ÇETİNKAYA
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -ÇAMLIYAYLA KEMAL SOFU
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -ÇAMLIYAYLA LÜTFİ DEMİREL
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ERDEMLİ HASAN MAVİ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ERDEMLİ KERİM YILDIRIM
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ERDEMLİ MUHAMMET GÜNAYDIN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ERDEMLİ NİHAT TANER
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - ERDEMLİ SERDAR ARSLAN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - GÜLNAR YÜKSEL ÇELİK
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - GÜLNAR BAYRAM ALİ DEDE
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -GÜLNAR MEHMET İMİK
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -MUT ALİ CAN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MUT MEHMET YILDIZ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - MUT NEBİ YILMAZ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -MUT SEFA ÇİFTÇİOĞLU
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -SİLİFKE ALİ TOKMAR
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -SİLİFKE ÇAĞATAY AKYÜREK
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - SİLİFKE HASAN ÇALIKOĞLU
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -SİLİFKE MUSTAFA GÖKTAŞ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ -SİLİFKE YAHYA YILMAZ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS BİLAL DUMAN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS DANYAL MERCAN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS EMRAH OKSAL
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS HARUN KESKİN
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS HUD KARAKULAK
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS İBRAHİM GÜL
İL GENEL MECLİS ÜYESİ - TARSUS MEHMET YILDIZ
41- MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
AKDENİZ BELEDİYESİ
ALİ YENİLMEZ
HASAN GENÇAY
MEHMET ALTUNTAŞ
MEHMET ARSLAN
NURİ ÖZDEMİR
TARFA ARIÇ
YASMİNA LOKMANOĞLU
MEZİTLİ BELEDİYESİ
İSMAİL İNAM
KEMAL SIĞIRCIKOĞLU
MEHMET ALİ CAN
RAMAZAN TÜZÜN
SALİH ERTAN ÖZEL
YUSUF YAZICI
TOROSLAR BELEDİYESİ
ALİ GALİP ÖZKAN
FAİK HARMANCI
GENÇAĞA MERAL
HİKMET KOÇ
NEVZAT GİLİK
SAFFET SUCU
YENİŞEHİR BELEDİYESİ
AKIN GÜNEŞ
ALİ EROL ERTAN
ALİ KAMIŞ
CENGİZ DÜZGÜN
HÜSEYİN ATILGAN
Ö. ABDULLAH ÖZDEMİR
42- MESLEKİ KURULUŞLAR
TİCARET VE SANAYİ ODALARI VE BORSA VE ZİRAAT ODASI TEMSİLCİLERİ
TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS BAŞKANI FAİK BURAKGAZİ
TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖN. KURULU BAŞKANI ŞERAFETTİN AŞUT
DENİZ TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI JAN TAŞÇI
DENİZ TİCARET ODASI YÖN. KURULU BŞK. M.CİHAT LOKMANOĞLU
TİCARET BORSASI MECLİS BAŞKANI HÜSEYİN ARSLAN
TİCARET BORSASI YÖN. KURULU BAŞKANI ABDULLAH ÖZDEMİR
TİCARET VE SANAYİ ODASI GENEL SEKRETERİ) ABDÜLKADİR DÖLEK
DENİZ TİCARET ODASI GENEL SEKRETERİ KORER ÖZBENLİ
TİCARET BORSASI GENEL SEKRETERİ İSMAİL SARI
ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI CENGİZ GÖKÇEL
ESNAF VE SANATKAR ODALARI
ESNAF VE SANAT. ODALARI BİR. BŞK. TALAT DİNÇER
ŞÖFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI VEYSEL SARI
ESNAF VE SANATKARLAR ODA. BİR. GENEL SEKRETER V. CEVDET TEKBAŞ
DİŞHEKİMLERİ, ECZACI, TABİP VE VETERİNER ODALARI
25.BÖLGE ECZACILAR ODASI BAŞKANI HÜSEYİN ŞİMŞEK
DİŞ HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI FATİH SAKAR
TABİBLER ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI PROF. DR. AYTUĞ ATICI
VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANI LEYLA GENCER
TMMOB TEMSİLCİLERİ
TMMOB MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ KAMER GÜLBEYAZ
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEYFETTİN ATAR
GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUSUF DEĞİRMENCİ
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI VEYSEL ÖZKAN
JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN İL TEMSİLCİSİ ERKAN DEMİR
MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NACİ ERÇOLAK
MİMARLAR ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SABRİ KONAK
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI DR. TURHAN TUNCER
SERBEST MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞ. ODASI BAŞKANI DURSUN GÖKTAŞ
MESLEKİ BİRLİKLER
AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ KOORDİNATOR BAŞK. ALİ KAVAK
AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETER İSMAİL ÇETİN
MERSİN SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI KUZEY ACARBAŞ
MERSİN TURUNÇGİL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ (MERTUB) BAŞKANI CEMALETTİN KURT
MERSİN YAŞ MEYVE SEBZE SEKTÖR KURULU BAŞKANI KEMAL KAÇMAZ
ESNAF VE KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI SABİT YELKOVAN
DERNEKLER
MESİAD BAŞKANI ALİ DOĞAN
MÜSİAD BAŞKANI SERVET ÖZKAYA
UND MERSİN YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÇETİN NUHOĞLU
(MERTİD) MERSİN TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ BAŞKANI MURAT DEMİR
TÜRK SAN.VE İŞ ADAMLARI VAKFI AKDENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ TARIK ANTALYALI
TÜGİAD MERSİN İL TEMSİLCİSİ
(DASİFED) DOĞU AKDENİZ SAN. VE İŞAD. FEDER. YÖN. K. BAŞK. SÜLEYMAN ONATÇA
MERSİN ASİAD) AKDENİZ SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ GÖKHAN SADIKOĞLU
MEGİAD (MERSİNLİ GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ ) M. ALPER GÜRSOY
LİONS KULÜPLERİ GENEL YÖNETMEN VEKİLİ LİON NEDRET YILMAZ
GİŞKAD GİRİŞİMCİ KADINLAR DERNEĞİ BAŞKANI CAVİDAN DEMİRAĞ
TÜRK ARAP İŞ ADAMLARI DERNEĞİ DOĞAN NARİN
ÖZEL SEKTÖR TEMSİLCİLERİ
ANADOLU CAM SANAYİ FABRİKA .MÜDÜRÜ OSMAN SARI
ATAŞ GENEL MÜDÜRÜ HALUK URUL
ÇİMSA GENEL MÜDÜRÜ MEHMET HACI KAMİLOĞLU
ÇİMSATAŞ GENEL MÜDÜRÜ AHMET ZAFER MÜFTÜOĞLU
MENKOBİRLİK İLHAMİ HANÇER
M.I.P. MERSİN ULUSLAR ARASI LİMAN İŞLET. GENEL MÜDÜRÜ JOHN PHİLLİS
PAŞABAHÇE MERSİN FABRİKA MÜDÜRÜ OSMAN SAVAŞ BÜKE
SODA SANAYİ GENEL MÜDÜRÜ HİDAYET ÖZDEMİR
TRAKYA CAM SANAYİ FABRİKA MÜDÜR HAŞİM EKİCİ
TOROS TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. GENEL MÜD. YARD. M. NECAT HAKSAL
TÜRK TELEKOM A.Ş. İL MÜDÜRÜ ALİ NACİ ALPAY
43- BASIN KURULUŞLARI
GAZETECİLER CEMİYETİ
MERSİN GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AHMET ÜNAL
ANADOLU BASIN BİRLİĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI SELMAN ÖZİPEK
YAYGIN BASIN TEMSİLCİLİKLERİ AJANSLAR
ANADOLU AJANSI SÜLEYMAN TIRAŞ
DOĞAN HABER AJANSI ALİ EKBER ŞEN
İHLAS HABER AJANSI HÜYESİN KAR
YHA ABDULLAH BİÇER
CİHAN HABER AJANSI ÜMİT PITIR
ULUSAL TV KANAL TEMSİLCİLİKLERİ VE MUHABİRLİKLERİ
NTV MEHMET MİRAS
ATV ŞEVKET COŞKUN
CNN TÜRK ALİ EKBER ŞEN
TGRT HÜSYİN KAR
KANAL 7 ABDULLAH BİÇER
SHOW TV ABDULLAH BİÇER
STV ÜMİT PITIR
AKSU TV MERSİN TEMSİLCİSİ HÜSEYİN UĞUR
ULUSAL GAZETE TEMSİLCİLİKLERİ VE MUHABİRLİKLERİ
MİLLİYET-HÜRRİYET GAZETESİ ALİ EKBER ŞEN
TÜRKİYE GAZETESİ HÜSEYİN UĞUR
ZAMAN GAZETESİ ÜMİT PITIR
SABAH GAZATESİ ŞEVKET COŞKUN
CUMHURİYET GAZETESİ NAZMİ AKDAĞ
DÜNYA GAZETESİ FAHRİYE KUTLAY ŞENYURT
AKŞAM, GÜNEŞ, TERCÜMAN, HABERTÜRK GAZETELERİ BEYCAN ÜÇKARDEŞ
BUGÜN GAZETESİ MUSTAFA TAŞTI
STAR GAZETESİ UĞUR ÖZGÜR
ÖZEL TV İSTASYONLARI
MERSİN TV. AHMET ÜNAL
SUN TV. NEBİL YENİGÜNER
KANAL 2000 İSMAİL SAĞLAR
KANAL 33 TUNCAY DEMİRTAŞ
GÜNEY TV. MUSTAFA KOCAMAZ
RADYO İSTASYONLARI
KENT RADYO MİRZA TURGUT
MERSİN FM, RADYO KLAS AHMET ŞAHİN
RADYO MER RÜSTEM KAYATEPE
RADYO METROPOL NECMİ AYDIN
RADYO SUN ALİ ADALIOĞLU
RADYO SES SÜLEYMAN BESİLİ
RADYO AKTİF SUAT YILDIZ
RADYO ÜLKÜ NEVZAT GİLİK
MİKS FM M. GALİP BAYDUR
RADYO AKDENİZ M. NİZAMETTİN HANCIOĞLU
ÇETİN RADYO SALİHA TELEFON
ÇAĞRI RADYO SAİT UZUNDAL
RESMİ İLAN ALAN GÜNLÜK GAZETELER
HAKİMİYET GAZETESİ H. METE AKTAŞ
HABERCİ GAZETESİ SELMAN ÖZİPEK
BUGÜN MERSİN GAZETESİ SEFER AVGÖREN
ÇUKUROVA GAZETESİ SEFER AVGÖREN
İÇEL EKSPRES GAZETESİ NEVZAT YASTI
GÜNEYDE İMECE GAZETESİ NAZMİ AKDAĞ
ANADOLU GAZETESİ NAZMİ AKDAĞ
GÜNEY GAZETESİ AYDAN TUNÇ YEŞİL
YENİGÜN GAZETESİ ATİLLA TULAY
MERSİN GAZETESİ SELAHİDDİN AKKUŞ
ÖZGÜR HABER GAZETESİ SEFER AVGÖREN
AKDENİZ GAZETESİ GÜLŞAN BEYAZ ATEŞ
DÜZENLİ ÇIKAN GÜNLÜK GAZETELER
AKDENİZ OLAY GAZETESİ SELAHİDDİN AKKUŞ
YENİ GÜNEY GAZETESİ A. HAMİT İZOL
MERSİN 33 GAZETESİ ZELİHA AKKUŞ
DÜZENLİ ÇIKAN HAFTALIK GAZETELER
İSTİKBAL GAZETESİ RÜŞTÜ AYDIN
MERSİN TERCÜMAN GAZETESİ ABDİ ŞATIROĞLU
MERSİN EKONOMİ POLİTİKA GAZETESİ SELAHİDDİN AKKUŞ
MERSİN SES GAZETESİ M. SUPHİ ARIKAN
GÜLNAR GAZETESİ RAMAZAN SARITAŞ
YENİ GÖKALP GAZETESİ MEHMET TORUN
44- ÖZEL BANKALAR
AKBANK MURAT ALTUN
HSBC BÖLGE MÜDÜRÜ FERİDUN YAYMAN
FORTİSBANK CAN EĞİLMEZCAN
DENİZ BANK YUSUF SAYAN
TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI HÜSEYİN BURCU
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ATİLLA FETTAHLI
ING BANK CELAL SÜRER
TÜRKİYE İŞ BANKASI YUSUF SOLAK
KUVEYT TÜRK BANK MUSTAFA DEDİK
ŞEKERBANK OGÜN TUVAL
FİNANS BANK BAHAR PEKER
TÜRKISH BANK A.Ş. MUSTAFA SEVEN
YAPI KREDİ BANKASI CELALETTİN TAPÇAK
BANK ASYA MEHMET FATİH BALLI
45- DIŞ ÜLKE TEMSİLCİLİKLERİ
KONSOLASLAR
KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ MERSİN KONSOLOSU ZALİHE ERDEN
FAHRİ KONSOLOSLAR
AVUSTURYA FAHRİ KONSOLOSU HÜSEYİN FAZIL TÜTÜNER
BREZİLYA FAHRİ KONSOLOSU M.CENGİZ SÖNMEZ
DANİMARKA FAHRİ KONSOLOSU JOZEF ATAT
ETİYOPYA FAHRİ KONSOLOSU BÜLENT ELBEYLI
FİLİPİNLER FAHRİ KONSOLOSU ŞÜKRÜ DİYAB
G.AFRİKA FAHRİ KONSOLOSU NUMAN OLCAR
HONDURAS FAHRİ KONSOLOSLUĞU JANETTE TORRES TRASTULLO
İSVEÇ FAHRİ KONSOLOSU MİŞEL ŞAŞATİ
İSVİÇRE FAHRİ KONSOLOSU FİLİP TAHİNCİ
KIRGIZİSTAN FAHRİ KONSOLOSU MAHMUT ARSLAN
POLONYA FAHRİ KONSOLOSU JAN TAŞÇI
SRİ LANKA CUMHURİYETİ FAHRİ KONSOLOSLUĞU AZAT BAÇGEROĞLU
ŞİLİ FAHRİ KONSOLOSU KEREM MURADİ
46- KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ GÜÇLENDİRME VAKFI HİKMET ALTUNDAĞ
BÖLGE TEMSİLCİSİ
TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ GÜÇLENDİRME VAKFI MUALLA AŞUT
FAHRİ TANITIM KURULU BAŞKANI
BM. .OCUKLARA YARDIM FONU (UNİCEF) TÜRKİYE MİLLİ KOMİTESİ DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI ALİ DELİBAŞ
MERSİN GÖRME ÖZÜR. BİRLEŞ.VE KALK. DERNEĞİ BAŞKANI AHMET REMZİ İNAN
İÇEL SOROPTİMİST KULÜBÜ DERNEĞİ AYŞEGÜL UYSAL
MERSİN VEREM SAVAŞ DERNEK BAŞKANI ATİLLA TÜMAY
TÜRKİYE YARDIMSEVENLER DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI AYSEL YÜCEER
TÜRKİYE ANITLAR DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI İRFAN İNANOĞLU
TÜRK HAVA KURUMU MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI AKIN ATİLLA
TÜRK ANNELER DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI NİHAL AYDIN
TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI MEHMET ŞÜKRÜ DEMİR
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI NECMİ ERDEM
TÜRK DİABET CEMİYETİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI AHMET UYAR
TÜRKİYE HARP MALÜLÜ GAZİLER, ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI AHMET ERCAN SEZER
TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI REMZİYE GÜNAY ERYILMAZ
TÜRKİYE PEDİATRİ KURUMU DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI NECDET KUYUCU
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI ÜNSAL YETİM
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI KEMAL CINDIZ
ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE YARDIM DERNEĞİ BAŞKANI SUNA ÜNLÜSELEK
DİL VE EDEBİYAT DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI MUSTAFA ERİM
HAYIRLAR YAPTIRMA ESKİ KIYMATLİ ESERLERİ İMAR, KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI MUHAMMET SEVER
KIBRIS TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI BİLGE TATUER
KIRIM TÜRKLERİ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI ORHAN OĞUZ ÇETİNKAYA
KİMSE YOKMU DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI ŞAHİN MİRİCİ
MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI CELALETTİN ÇIPLAK
TCDD EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIM DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI YAŞAR YILBAŞ
TÜRKİYE EMEKLİ AST. DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI ÖKKEŞ ÖZÇELİK
TÜRKİYE POLİS EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ŞUBESİ BAŞKANI VAKKAS KAMA
TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI VEDA YÜREK
TÜRK OCAKLARI MERSİN ŞUBESİ ASLAN KÜÇÜK
TÜRK ZİRAATÇILAR DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI GÜLŞEN TALAŞ
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI FİKRET BABUŞ
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEK. DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI SACİDE ULUĞ
TÜRK JİNEKOLOJİ DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI SAFFET DİLEK
İLİM YAYMA CEMİYETİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI SEZAİ İNCESU
SAKATLAR DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI ÖNDER ATAÇ
TEMA VAKFI MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI M.ŞÜKRÜ ALTINOVA
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI HÜLYA YÜCEL
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.