FANDOM


Bakınız

Yenişehir Kaymakamlığı
Yenişehir Kaymakamlığı/Eski halinin resimleri


Brifing
Yenişehir Kaymakamlığı/Brifing
Yenişehir brifingi
Yenişehir brifingi
Yenişehir İlçe Milli Eğitim brifingi
Yenişehir Kaymakamlığı/Brifing

Yenişehir Birincilikleri
Yenişehir'de ilkler
Yenişehir başarıları
Yenişehir'de eğitim başarıları
Yenişehir'de okul salonları
Yenişehir'de eğitim projeleri

Rakamlarla Yenişehir'de eğitim
Rakamlarla Yenişehir'de halk eğitimi
Rakamlarla Yenişehir HEM
Rakamlarla Yenişehir'de eğitim yıllara göre
Rakamlarla Yenişehir'de eğitim 2010-2011
Rakamlarla Yenişehir'de eğitim 2009-2010
Rakamlarla Yenişehir'de eğitim 2008-2009
Rakamlarla Yenişehir'de eğitim 2007-2008
Rakamlarla Yenişehir'de okul öncesi eğitim
Rakamlarla Yenişehir'de Ana-Kız Okuldayız Projesi
Rakamlarla Yenişehir'de Akıllı Tahta
Rakamlarla Yenişehir'de Dyned
Rakamlarla Yenişehir'de öğretmenler
Rakamlarla Yenişehir'de öğrenciler
Rakamlarla Yenişehir'de derslik sayıları
Rakamlarla Yenişehir'de Açık Okul
Rakamlarla Yenişehir'de Atıl Bilgisayar
Rakamlarla Yenişehir'de dil eğitimi
Rakamlarla Yenişehir'de SBS
Rakamlarla Yenişehir'de OKS
Rakamlarla Yenişehir'de ÖSS
Rakamlarla Yenişehir'de LYS
Rakamlarla Yenişehir'de Yatılı öğrenciler
Rakamlarla Yenişehir'de eğitim yatırımları
Rakamlarla Yenişehir'de okul aile birlikleri
Rakamlarla Yenişehir'de okullarda spor
Rakamlarla Yenişehir'de Beyaz bayrak
Rakamlarla Yenişehir'de PDR faaliyetleri
Rakamlarla Yenişehir'de Dil labaratuarları

Rakamlarla Yenişehir'de okullarda spor
Rakamlarla Yenişehir'de spor alanları
Rakamlarla Yenişehir'de kort sayıları
Rakamlarla Yenişehir'de cimnastik
Rakamlarla Yenişehir'de basketbol
Rakamlarla Yenişehir'de spor başarıları

Rakamlarla Yenişehir'de SGB
Rakamlarla Yenişehir'de TSM
Rakamlarla Yenişehir'de sağlık
Rakamlarla Yenişehir'de nüfus
Rakamlarla Yenişehir'de spor
Rakamlarla Yenişehir'de tapu bilgileri
Rakamlarla Yenişehir'de tarım
Rakamlarla Yenişehir'de SYDV
Rakamlarla Yenişehir'de müftülük

Rakamlarla Yenişehir'de asayiş
Rakamlarla Yenişehir'de emniyet
Rakamlarla Yenişehir'de jandarma

Rakamlarla Yenişehir'de Yazı İşleri
Rakamlarla Yenişehir'de idare kurulu

Rakamlarla Yenişehir'de kamu personeli

Rakamlarla Yenişehir'de mahalli idareler
Rakamlarla Yenişehir Bedediyesi
Rakamlarla Değirmençay Belediyesi Rakamlarla Yenişehir köyleri
Yenişehir'de mahalleler :23+2

Rakamlarla Yenişehir'de KÖYDES
Rakamlarla Yenişehir'de KHGB


Yenişehir'de ilköğretim okul aile birliği listesiEdit

 İLKÖĞRETİM OKULLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ LİSTESİ
Çankaya ilköğretim Okulu
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Neşe KantarBaşkan06.11.2010
2Fatma AtıcıBaşkan yrd.06.11.2010
3Leyla AltınbaşakÜye06.11.2010
4Elçin KartalÜye06.11.2010
Karahacılı ilköğretim okulu
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Hacı Ali KınalıBaşkan22.10.2010
2Şener KınalıBaşkan yrd.22.10.2010
3Ahmet KuşÜye22.10.2010
4Ahmet AnılÜye22.10.2010
5Kenan SezerÜye22.10.2010
    
50 yıl gökçeller ilköğretim 
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Güler UzBaşkan16.10.2010
2Hatice ÖzcanBşk yrd17.10.2010
3Hatice AteşÜye18.10.2010
4Durna MutluÜye19.10.2010
5Hatice GöktaşÜye20.10.2010
    
Akdeniz bölge komutanlığı ilköğretim 
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Ali FideliBaşkan27.10.2010
2Rıdvan KirazBaşkan yrd.27.10.2010
3Meral ÇinpolatUye27.10.2010
4Rahime Kara Üye27.10.2010
5Ayşe AkpınarÜye27.10.2010
    
Perşembe vakfı ilköğretim okulu 
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Sibel TaşBaşkan06.11.2010
2Gönül KelleciBaşkan yrd06.11.2010
3Mustafa YıldızÜye06.11.2010
4Hasan DemirÜye06.11.2010
5Esen BozkurtÜye06.11.2010
    
Çavak günferi karaağac ilköğretim okulu 
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Mustafa KarabeyBaşkan22.10.2010
2Sevgi KökerBaşkan yrd.22.10.2010
3Ramazan KırmızıÜye22.10.2010
4Mahmut ÇetinÜye22.10.2010
5Mehmet YılancıÜye22.10.2010
24 kasım ilköğretim okulu 
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Nazife HanzadeBaşkan16.10.2010
2Hakan ÇelikBaşkan yrd.16.10.2010
3Tuna GüneşÜye16.10.2010
4Ayfer KurtÜye16.10.2010
Bahçelievler i.ö.ok   
S.NoAdı soyadıGöreviSeç.Tah.
1Hürriyet YavuzBaşkan06.11.2010
2Aygen YorulmazBşk. Yrd.06.11.2010
3Bahattin YıldızSayman06.11.2010
4Hüseyin ÜnalYazman06.11.2010
5Selay BiçerÜye06.11.2010
    
Aliye pozcu i.ö.o.   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Emel ŞenyıldızBaşkan26.10.2010
2Naime EkerBaşkan yrd.09.11.2010
3Özlem ÖzbeyliÜye26.10.2010
4Hakan DemirciÜye26.10.2010
    
Necdet ülger i.ö.ok.   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Ufuk EyüpoğluBaşkan06.11.2010
2İnci BaşoğluBşk. Yrd.06.11.2010
3Münire KaradağÜye06.11.2010
4Yadigar TaşÜye06.11.2010
5Mehmet DilerÜye06.11.2010
    
Aydınlıkevler ilköğretim okulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Serpil AydınBaşkan27.11.2010
2Gülcan SönmezBşk.yrd.27.11.2010
3Şengül ÜnalÜye27.11.2010
4Nazife SızanÜye27.11.2010
    
100.yıl akkent ilköğretim okulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Bülent BayramBaşkan18.10.2010
2Neslihan BeytaşBaşkan yrd.18.10.2010
3Feyza DemircanÜye18.10.2010
4Memet YucaÜye18.10.2010
5Mehmet AcarÜye (müd. Yrd.)18.10.2010
Kocatepe ilköğretim okulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Efendi GüneşBaşkan07.10.2010
2Zehra KavcıBaşkan yrd.07.10.2010
3Gülcan DemirÜye07.10.2010
4Dilek SancarÜye07.10.2010
5Mehmet BinboğaÜye07.10.2010
    
Dr kamil tarhan ilköğretim   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Gülder BoraBşk.26.10.2010
2Ayşe KaplanYazman26.10.2010
3Saniye HızlıSayman26.10.2010
4Emine ÇetinkayaBşk.yrd26.10.2010
5Ahmet FındıkOkul md.26.10.2010
6İsmet KahramanSor.md.yrd.26.10.2010
7Mehmet SucubaşıÜye öğret.26.10.2010
    
Türk telekom ilköğretim   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Selda ÖzentaşBaşkan19.10.2010
2Veysel KorkmazBaşkan yrd.19.10.2010
3Dilek DoğduÜye19.10.2010
4Gülay ÖzalpÜye19.10.2010
    
Müfide ilhan ilköğretim okulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Emine TopuzBaşkan25.10.2010
2Canan TumluerBaşkan yrd.25.10.2010
3Satı DemirÜye25.10.2010
4Yeliz ŞimşekÜye25.10.2010
5Pınar YorkaÜye25.10.2010
    
Kocavilayet ilköğretim okulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Eşref YılmazBaşkan23.10.2010
2Eyüp AteşBaşkan yard.23.10.2010
3Mehmet MelcikMuhasip üye23.10.2010
4Mustafa YılmazSekreter23.10.2010
5Kemal ArdslandaşÖğretmen üye23.10.2010
6Ökkeş KarakiprikMüdür yrd23.10.2010
7Nazmi KendigelenMüdür23.10.2010
    
Değirmençay ilköğretim okulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Hasan KaradurmuşBaşkan20.10.2010
2Servet KaragözBaşkan yrd.20.10.2010
3Muhsin KaraÜye (muhasip)20.10.2010
4Muhammet GüvençliÜye (yazman)20.10.2010
5Bülent Savaş ÇetinÜye (müdür)20.10.2010
6Mehmet AkgünÜye(md. Yrd)20.10.2010
7Erhan ÜnügürÜye (öğretmen)20.10.2010
 Çiftlik İlköğretim Okul   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Songül CANBaşkan20.10.2010
2Tülin UYANIKBaşkan Yardımcısı20.10.2010
3Hayriye UÇARÜye20.10.2010
4Yasemin KARAKOYUNLUÜye20.10.2010
5Ayşe YELÜye20.10.2010
    
  Barbaros İlköğretim   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Fikret YALÇINBaşkan18.10.2010
2Aynur KABAKÇIBaşkan Yard.18.10.2010
3Handan GÜRGENÜye (Muhasip)18.10.2010
4Necati AVŞARÜye (Yazman)18.10.2010
Şevket Pozcu Lisesi    
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Bengü ErtaşBaşkan05.11.2010
2Emra BaydarBaşkan Yard.05.11.2010
3Nida ÖzdemirÜye 05.11.2010
4Birgül AksarÜye 05.11.2010
    
Necati Bolkan İlköğretim Okulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Mustafa AkdulumBaşkan15.10.2010
2Nalan SağlamBaşkan Yard.15.10.2010
3Emine ArslanÜye (Muhasip)15.10.2010
4Deniz YaramışÜye (Yazman)15.10.2010
5Arzu AksoyluÜye (Den. Kurulu)15.10.2010
Barbaros İlköğretim    
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Fikret YALÇINBaşkan18.10.2010
2Aynur KABAKÇIBaşkan Yard.18.10.2010
3Handan GÜRGENÜye (Muhasip)18.10.2010
4Necati AVŞARÜye (Yazman)18.10.2010
    
 Namık Kemal İlköğretim    
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Gülten CANBaşkan28.10.2010
2Ali Raci UMAÇBşk.Yrd28.10.2010
3Hülya ERKANÜye28.10.2010
4Arzu BİRİNCİOĞLUÜye28.10.2010
Hüseyin Polat Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Meral GÜDERBaşkan26.10.2010
2Eşe KARABaşkan Yrd.26.10.2010
3Ziyneti ŞAHİNÜye26.10.2010
4Mahmut KUTLUÜye26.10.2010
Batıkent İlköğretim     
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Selma KEŞLİBaşkan28.11.2010
2Ayşe HARMANŞAHBaşkan Yardımcısı28.11.2010
3Derya BENZERÜye28.11.2010
4Semra UĞURÜye28.11.2010
5Sedat COŞKUNÖğretmen Temsilcisi08.09.2010
    
Yenişehir İlköğretim Okulu    
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Elif Gül ÇelikBaşkan40467
2Didem SolunoğluBaşkan Yardımcısı40467
3Elif AkayÜye40467
4Aslı AlkaçÜye40467
5Zehra SonsözÜye40467
    
  Gökçebelen İlköğretim Okulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Ercan UğuzBaşkan20.10.2010
2Recep KartalBaşkan Yardımcısı20.10.2010
3Ahmat AnlaşÜye20.10.2010
4Ali BoztaşÜye20.10.2010
5Ali Sabri KüçükÜye20.10.2010
    
Cumhuriyet İlköğretim Okulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Müge CandaşBaşkan23.10.2010
2Nurdan YıldızBaşkan Yardımcısı23.10.2010
3Rabia GülenÜye23.10.2010
4Şebnem ÇelikÜye23.10.2010
5Perihan KadızadeÜye23.10.2010
    
Menteş İlköğretim Okulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Ekrem AslanBaşkan16.10.2010
2Gönül CömertBaşkan Yardımcısı16.10.2010
3Okan DenizerMuhasip Üye16.10.2010
4Neziha ÖzkanÜye16.10.2010
5Mustafa YakınÜye16.10.2010
    
M.Adnan Özçelik İlköğretim Okulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Burcu YılmazBaşkan06.10.2010
2Şenay ÖzdenBaşkan Yardımcısı06.10.2010
3Mürselin ŞenerÜye06.10.2010
4Yeşim AktepeÜye06.10.2010
5M.Fatih AkarçayÜye06.10.2010
6Mevlüt TüreÜye06.10.2010
7Recep SevimÜye06.10.2010
    
Mersin Yahya Akel Fen Lisesi   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Hüseyin Namlı Okul Müdürü28.10.2010
2Muhammet KeçebaşBaşkan28.10.2010
3Yıldız SağlamBaşkan Yardımcısı28.10.2010
4Murat KanmışMuhasip Üye28.10.2010
5Asuman KayaSekreter Üye28.10.2010
6Adem SezerMüdür Yardımcısı06.09.2010
7Gülay KulakçıÖğretmen Üye06.09.2010

01/09/2010 İLE 01/06/2011 TARİHLERİ ARASINDAKİ OKUL AİLE BİRLİĞİ GELİR-GİDER CETVELİ

S.NO

İLKÖĞRETİM OKULLARI

GELİR

GİDER

FARK

1

100.Yıl Akkent ilköğretim Okulu

13.234,00

15.095,00

-1.861

2

24 Kasım İlköğretim Okulu

119.805,20

107.471,54

12.333,66

3

50.Yıl Gökçeller İlköğretim Okulu

7.175,88

6.477,97

697,91

4

Akdeniz Bölge Komutanlığı İlköğretim Okulu

8.278,50

8.300,55

-22,05

5

Aliye Pozcu İlköğretim Okulu

97.185,00

79.530,00

17.655,00

6

Bahçelievler İlköğretim Okulu

65.404,00

61.370,00

4.034,00

7

Barbaros İlköğretim Okulu

130.723,70

127.876,67

2.847,03

8

Batıkent İlköğretim Okullu

9.095,00

9.965,00

-870

9

Cumhuriyet İlköğretim Okulu

43.068,08

41.552,69

1.515,39

10

Çankaya ilköğretim Okullu

68.747,85

49.244,32

19.503,53

11

Çavak Günferi Karagenç İlköğretim Okulu

6.279,00

5.038,56

1.240,44

12

Çiftlik İlköğretim Okulu

6.534,75

6.959,28

-424,53

13

Değirmençay ilköğretim Okulu

8.875,00

7.436,00

1.439,00

14

Dr.Kamil Tarhan llköğretim Okulu

49.038,00

56.421,00

-7.383

15

Emirler İlköğretim Okulu

0,00

16

Gökçebelen ilköğretim Okulu

1.619,50

1.492,66

126,84

17

Karahacılı İlköğretim Okulu

16.769,00

15.648,00

1.121,00

18

Kocatepe ilköğretim Okulu

6.106,76

5.977,10

129,66

19

Kocavilayet ilköğretim Okulu

0,00

20

Mehmet Adnan Özçelik İlköğretim Okulu

27.097,95

29.612,95

-2515

21

Necati Bolkan İlköğretim Okulu

20.533,96

17.413,93

3.120,03

22

Aydınlıkevler İlköğretim Okulu

79.967,00

81.081,00

-1.114,00

23

Menteş İlköğretim Okulu

10.190,73

15.571,58

-5.385,80

24

Müfide İlhan İlköğretim Okulu

28.115,00

15.617,96

12.497,04

25

Namık Kemal ilköğretim Okulu

0,00

26

Necdet Ülger İlköğretim Okulu

24.562,00

20.688,06

3.873,94

27

Perşembe Vakfı ilköğretim Okulu

30.514,00

28.665,00

1.849,00

28

Piri Reis ilköğretim Okulu

88.475,84

86.337,11

2.138,73

29

Türk Telekom İlköğretim Okulu

25.045,00

17.560,40

7.484,60

30

Yenişehir İlköğretim Okulu

34.415,45

37.495,71

-3.080,26

31

Hüseyin Polat Eğ.Uyg Okulu ve Iş.Eğt.Mrk.

20.125,49

6.239,22

13.886,27

S.NO

ORTAÖĞRETİM OKULLARI

1

Dumlupınar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

38.345,00

36.971,36

1.373,64

2

Hacı Sabancı Anadolu Lisesi

108.645,26

98.673,51

9.971,75

3

Hacı Zarife-Çelebi Aygar Anadolu Lisesi

49.704,10

42.308,17

7.395,93

4

Mahmut Arslan Anadolu Lisesi

51.123,82

26.385,12

24.738,70

5

Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

81.907,59

67.802,41

14.105,18

6

Mersin Anadolu Lisesi

50.568,00

53.331,00

-2.763

7

Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi

0,00

8

Mersin Şevket Pozcu Lisesi

0,00

9

Nevit Kodallı Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

55.820,40

49.355,71

6.464,69

10

Yahya Akel Fen Lisesi

60.039,50

69.910,39

-9.870,89

11

Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0,00

12

Mersin Sosyal Bilimler Lisesi

16.276,83

15.078,76

1.198,07

S.NO

OKULÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI

1

Cumhuriyet Anaokulu

59.500,00

54.266,00

5.234,00

2

Dumlupınar Anaokulu

44.113,65

31.131,90

12.981,75

3

Şevket Pozcu Anaokulu

95.048,50

68.184,90

26.863,60

4

Yenişehir Belediyesi Anaokulu

83.967,50

78.622,06

5.345,44

5

Sevgi Anaokulu

0,00

Yenişehir Halk Eğitim Merkezi

65.047,00

56.421,00

8.626,00

Yenişehir'de ortaöğretim okul aile birliği listesiEdit

  ORTAÖĞRETİM OKUL AİLE BİRLİĞİ LİSTESİ
Mahmut arslan anadolu lisesi   
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Hüsniye Sağıroğlu Başkan 05.11.2010
2 Ercüment Yegül Başkan yrd. 05.11.2010
3 Erdal Göçtü Üye 05.11.2010
4 Mefibe Arslan Üye 05.11.2010
5 Ahmet Ceren Üye 05.11.2010
       
Mehmet adnan özçelik anadolu lisesi müdürlüğü 
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Cengiz Can Başkan 23.10.2010
2 Erol Erşahan Başkan yard. 23.10.2010
3 Mehtap Tepe Üye 23.10.2010
4 Gülseven Musabeyoğlu Üye 23.10.2010
5 Canan Kıyıcı Üye 23.10.2010
       
Hacı sabancı anadolu lisesi  
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Ayşe Akay Başkan 07.10.2010
2 Fatma Akın Başk yrd 07.10.2010
3 Erdal Dalkılıç Üye 07.10.2010
4 Yıldız Balakkız Üye 07.10.2010
       
Hacı Zarife – Çelebi Aygar Anadolu Lisesi   
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Serap Yılmaz Başkan 31.10.2010
2 Meral Duran Başkan Yard. 31.10.2010
3 Neriman Cirit Üye 31.10.2010
4 Melek Dursun Üye 31.10.2010
5 Gülberna Yaşar Üye 31.10.2010
       
Mersin Anadolu Lisesi   
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Mahmut ÖZSAVRAN Başkan 09.10.2010
2 Rukiye YILDIRIM Başkan Yrd. 09.10.2010
3 Nil TAŞOĞLU Üye 09.10.2010
4 Ayhan POLAT Üye 09.10.2010
5 Gülbahar ARGUN Üye 09.10.2010
       
 Yahya Akel Fen Lisesi  
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Hüseyin NAMLI Okul Müdürü Doğal üye
2 Muhammet KEÇEBAŞ Başkan  28.10.2010
3 Yıldız SAĞLAM Başkan Yardımcısı 28.10.2010
4 Murat KANMIŞ Muhasip Üye 28.10.2010
5 Asuman KAYA Sekreter Üye 28.10.2010
6 Adem SEZER Müdür Yardımcısı 06.09.2010
7 Gülay KULAKCI Öğretmen Üye 06.09.2010
       
Nevit kodallı güzel sanatlar ve spor lisesi  
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Güllü Özdemir Başkan 23.10.2010
2 Şenay Tosyalı Başkan yrd. 23.10.2010
3 Dilek Taşçı Üye 23.10.2010
4 Sevsan Zeydan Üye 23.10.2010
       
Otelcilik ve turizm meslek lisesi 
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Senem Öztürk Başkan 06.12.2010
2 Beyse Ergin Başkan yrd. 07.12.2010
3 Hanife Kıl Üye 08.12.2010
4 Hülya Ertaş Üye 09.12.2010
5 Nizam Aşık Üye 10.12.2010
       
Mersin sosyal bilimler lisesi müdürlüğü 
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Cevdet Bal Başkan 11.10.2010
2 Mustafa Yıldız Başkan yrd. 11.10.2010
3 Betül Kanbur Üye 11.10.2010
4 Emin Tunçaz Üye 11.10.2010
5 Aydemir Amanvermez Üye 11.10.2010
     
  Yahya Günsür Tek ve EML 
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Muharrem Karaoğlu Başkan 30.10.2010
2 Mehmet Öztürk Başkan Yard. 30.10.2010
3 Hatice Aslan Üye  30.10.2010
4 Selda Güneş Üye  30.10.2010
       
Dumlupınar Tek.Lis ve EML  
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Özlem Özçınar Başkan 10.11.2010
2 Hatice Gürbüz Bşk.Yrd 10.11.2010
3 Ayşe Karaburçak Üye 10.11.2010
4 Serpil Saydam Üye 10.11.2010
       
       
Yenişehir halk egitim merkezi müdürlüğü  
S.No Adı SOYADI Görevi Seç.Tah.
1 Mustafa Kandırmaz Müdür 22.10.2010
2 İsmail Çetinkaya Başkan 23.10.2010
3 Neşe Üstün Başkan yrd. 24.10.2010
4 Gülay Karakan Üye 25.10.2010
5 Halil Aslanalp Üye 26.10.2010
6 Güzin Özdemir Üye 27.10.2010
  Filiz Akın Üye 28.10.2010

Yenişehir'de okul öncesi okul aile birliği listesiEdit

 OKUL ÖNCESİ AİLE BİRLİĞİ LİSTESİ
Dumlupınar anaokulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Ahmet SunaoğluBaşkan (veli)24.10.2010
2Döndü GençBaşkan yrd. ( veli  )24.10.2010
3Mustafa İmirMuhasip Veli24.10.2010
4Orhan KurtulmuşÜye Veli24.10.2010
5Mey S. TokatlıMüdür 24.10.2010
6Çiğdem ÖzMüdür yardımcısı24.10.2010
7Mehtap ÖzaydınÖğretmen24.10.2010
    
Şevket pozcu anaokulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Derya SeverBaşkan22.10.2010
2Hikmet YıldızBaşkan yrd.22.10.2010
3Mustafa BayrakçıUye22.10.2010
4Güven GülpınarÜye22.10.2010
5Naime ÜnalÜye22.10.2010
6Esin AkçumÜye22.10.2010
    
Yenişehir Sevgi Anaokulu  
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Fatma Berna GürhanBaşkan28.10.2010
2Mustafa UlusoyBaşkan yrd.28.10.2010
3Kemal ŞahinÜye28.10.2010
4Gülten DoksözlüÜye28.10.2010
    
Cumhuriyet Anaokulu   
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Kenan SarBaşkan14.10.2010
2Ayşe KaraBaşkan Yard.14.10.2010
3Yasemin DedeÜye 14.10.2010
4Hatice YenilmezÜye 14.10.2010
    
Yenişehir Belediyesi Anaokulu    
S.NoAdı SOYADIGöreviSeç.Tah.
1Ayşe  GölköyBaşkan05.03.2009
2Karaip  Delikaya Başkan Yrd.07.10.2009
3Mürüvet  DemirkoparanÜye05.03.2009
4Eyyüp  Taş  (Müd.Yard.)Üye16.10.2010
4Ayşe  AkdenizÜye16.10.2010
5Hatice  Bayıl (Yazman)Üye16.10.2010
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.