Yenişehir'de ilköğretim okul aile birliği listesi[]
İLKÖĞRETİM OKULLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ LİSTESİ | |||
Çankaya ilköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Neşe Kantar | Başkan | 06.11.2010 |
2 | Fatma Atıcı | Başkan yrd. | 06.11.2010 |
3 | Leyla Altınbaşak | Üye | 06.11.2010 |
4 | Elçin Kartal | Üye | 06.11.2010 |
Karahacılı ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Hacı Ali Kınalı | Başkan | 22.10.2010 |
2 | Şener Kınalı | Başkan yrd. | 22.10.2010 |
3 | Ahmet Kuş | Üye | 22.10.2010 |
4 | Ahmet Anıl | Üye | 22.10.2010 |
5 | Kenan Sezer | Üye | 22.10.2010 |
50 yıl gökçeller ilköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Güler Uz | Başkan | 16.10.2010 |
2 | Hatice Özcan | Bşk yrd | 17.10.2010 |
3 | Hatice Ateş | Üye | 18.10.2010 |
4 | Durna Mutlu | Üye | 19.10.2010 |
5 | Hatice Göktaş | Üye | 20.10.2010 |
Akdeniz bölge komutanlığı ilköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ali Fideli | Başkan | 27.10.2010 |
2 | Rıdvan Kiraz | Başkan yrd. | 27.10.2010 |
3 | Meral Çinpolat | Uye | 27.10.2010 |
4 | Rahime Kara | Üye | 27.10.2010 |
5 | Ayşe Akpınar | Üye | 27.10.2010 |
Perşembe vakfı ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Sibel Taş | Başkan | 06.11.2010 |
2 | Gönül Kelleci | Başkan yrd | 06.11.2010 |
3 | Mustafa Yıldız | Üye | 06.11.2010 |
4 | Hasan Demir | Üye | 06.11.2010 |
5 | Esen Bozkurt | Üye | 06.11.2010 |
Çavak günferi karaağac ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Mustafa Karabey | Başkan | 22.10.2010 |
2 | Sevgi Köker | Başkan yrd. | 22.10.2010 |
3 | Ramazan Kırmızı | Üye | 22.10.2010 |
4 | Mahmut Çetin | Üye | 22.10.2010 |
5 | Mehmet Yılancı | Üye | 22.10.2010 |
24 kasım ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Nazife Hanzade | Başkan | 16.10.2010 |
2 | Hakan Çelik | Başkan yrd. | 16.10.2010 |
3 | Tuna Güneş | Üye | 16.10.2010 |
4 | Ayfer Kurt | Üye | 16.10.2010 |
Bahçelievler i.ö.ok | |||
S.No | Adı soyadı | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Hürriyet Yavuz | Başkan | 06.11.2010 |
2 | Aygen Yorulmaz | Bşk. Yrd. | 06.11.2010 |
3 | Bahattin Yıldız | Sayman | 06.11.2010 |
4 | Hüseyin Ünal | Yazman | 06.11.2010 |
5 | Selay Biçer | Üye | 06.11.2010 |
Aliye pozcu i.ö.o. | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Emel Şenyıldız | Başkan | 26.10.2010 |
2 | Naime Eker | Başkan yrd. | 09.11.2010 |
3 | Özlem Özbeyli | Üye | 26.10.2010 |
4 | Hakan Demirci | Üye | 26.10.2010 |
Necdet ülger i.ö.ok. | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ufuk Eyüpoğlu | Başkan | 06.11.2010 |
2 | İnci Başoğlu | Bşk. Yrd. | 06.11.2010 |
3 | Münire Karadağ | Üye | 06.11.2010 |
4 | Yadigar Taş | Üye | 06.11.2010 |
5 | Mehmet Diler | Üye | 06.11.2010 |
Aydınlıkevler ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Serpil Aydın | Başkan | 27.11.2010 |
2 | Gülcan Sönmez | Bşk.yrd. | 27.11.2010 |
3 | Şengül Ünal | Üye | 27.11.2010 |
4 | Nazife Sızan | Üye | 27.11.2010 |
100.yıl akkent ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Bülent Bayram | Başkan | 18.10.2010 |
2 | Neslihan Beytaş | Başkan yrd. | 18.10.2010 |
3 | Feyza Demircan | Üye | 18.10.2010 |
4 | Memet Yuca | Üye | 18.10.2010 |
5 | Mehmet Acar | Üye (müd. Yrd.) | 18.10.2010 |
Kocatepe ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Efendi Güneş | Başkan | 07.10.2010 |
2 | Zehra Kavcı | Başkan yrd. | 07.10.2010 |
3 | Gülcan Demir | Üye | 07.10.2010 |
4 | Dilek Sancar | Üye | 07.10.2010 |
5 | Mehmet Binboğa | Üye | 07.10.2010 |
Dr kamil tarhan ilköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Gülder Bora | Bşk. | 26.10.2010 |
2 | Ayşe Kaplan | Yazman | 26.10.2010 |
3 | Saniye Hızlı | Sayman | 26.10.2010 |
4 | Emine Çetinkaya | Bşk.yrd | 26.10.2010 |
5 | Ahmet Fındık | Okul md. | 26.10.2010 |
6 | İsmet Kahraman | Sor.md.yrd. | 26.10.2010 |
7 | Mehmet Sucubaşı | Üye öğret. | 26.10.2010 |
Türk telekom ilköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Selda Özentaş | Başkan | 19.10.2010 |
2 | Veysel Korkmaz | Başkan yrd. | 19.10.2010 |
3 | Dilek Doğdu | Üye | 19.10.2010 |
4 | Gülay Özalp | Üye | 19.10.2010 |
Müfide ilhan ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Emine Topuz | Başkan | 25.10.2010 |
2 | Canan Tumluer | Başkan yrd. | 25.10.2010 |
3 | Satı Demir | Üye | 25.10.2010 |
4 | Yeliz Şimşek | Üye | 25.10.2010 |
5 | Pınar Yorka | Üye | 25.10.2010 |
Kocavilayet ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Eşref Yılmaz | Başkan | 23.10.2010 |
2 | Eyüp Ateş | Başkan yard. | 23.10.2010 |
3 | Mehmet Melcik | Muhasip üye | 23.10.2010 |
4 | Mustafa Yılmaz | Sekreter | 23.10.2010 |
5 | Kemal Ardslandaş | Öğretmen üye | 23.10.2010 |
6 | Ökkeş Karakiprik | Müdür yrd | 23.10.2010 |
7 | Nazmi Kendigelen | Müdür | 23.10.2010 |
Değirmençay ilköğretim okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Hasan Karadurmuş | Başkan | 20.10.2010 |
2 | Servet Karagöz | Başkan yrd. | 20.10.2010 |
3 | Muhsin Kara | Üye (muhasip) | 20.10.2010 |
4 | Muhammet Güvençli | Üye (yazman) | 20.10.2010 |
5 | Bülent Savaş Çetin | Üye (müdür) | 20.10.2010 |
6 | Mehmet Akgün | Üye(md. Yrd) | 20.10.2010 |
7 | Erhan Ünügür | Üye (öğretmen) | 20.10.2010 |
Çiftlik İlköğretim Okul | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Songül CAN | Başkan | 20.10.2010 |
2 | Tülin UYANIK | Başkan Yardımcısı | 20.10.2010 |
3 | Hayriye UÇAR | Üye | 20.10.2010 |
4 | Yasemin KARAKOYUNLU | Üye | 20.10.2010 |
5 | Ayşe YEL | Üye | 20.10.2010 |
Barbaros İlköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Fikret YALÇIN | Başkan | 18.10.2010 |
2 | Aynur KABAKÇI | Başkan Yard. | 18.10.2010 |
3 | Handan GÜRGEN | Üye (Muhasip) | 18.10.2010 |
4 | Necati AVŞAR | Üye (Yazman) | 18.10.2010 |
Şevket Pozcu Lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Bengü Ertaş | Başkan | 05.11.2010 |
2 | Emra Baydar | Başkan Yard. | 05.11.2010 |
3 | Nida Özdemir | Üye | 05.11.2010 |
4 | Birgül Aksar | Üye | 05.11.2010 |
Necati Bolkan İlköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Mustafa Akdulum | Başkan | 15.10.2010 |
2 | Nalan Sağlam | Başkan Yard. | 15.10.2010 |
3 | Emine Arslan | Üye (Muhasip) | 15.10.2010 |
4 | Deniz Yaramış | Üye (Yazman) | 15.10.2010 |
5 | Arzu Aksoylu | Üye (Den. Kurulu) | 15.10.2010 |
Barbaros İlköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Fikret YALÇIN | Başkan | 18.10.2010 |
2 | Aynur KABAKÇI | Başkan Yard. | 18.10.2010 |
3 | Handan GÜRGEN | Üye (Muhasip) | 18.10.2010 |
4 | Necati AVŞAR | Üye (Yazman) | 18.10.2010 |
Namık Kemal İlköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Gülten CAN | Başkan | 28.10.2010 |
2 | Ali Raci UMAÇ | Bşk.Yrd | 28.10.2010 |
3 | Hülya ERKAN | Üye | 28.10.2010 |
4 | Arzu BİRİNCİOĞLU | Üye | 28.10.2010 |
Hüseyin Polat Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Meral GÜDER | Başkan | 26.10.2010 |
2 | Eşe KARA | Başkan Yrd. | 26.10.2010 |
3 | Ziyneti ŞAHİN | Üye | 26.10.2010 |
4 | Mahmut KUTLU | Üye | 26.10.2010 |
Batıkent İlköğretim | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Selma KEŞLİ | Başkan | 28.11.2010 |
2 | Ayşe HARMANŞAH | Başkan Yardımcısı | 28.11.2010 |
3 | Derya BENZER | Üye | 28.11.2010 |
4 | Semra UĞUR | Üye | 28.11.2010 |
5 | Sedat COŞKUN | Öğretmen Temsilcisi | 08.09.2010 |
Yenişehir İlköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Elif Gül Çelik | Başkan | 40467 |
2 | Didem Solunoğlu | Başkan Yardımcısı | 40467 |
3 | Elif Akay | Üye | 40467 |
4 | Aslı Alkaç | Üye | 40467 |
5 | Zehra Sonsöz | Üye | 40467 |
Gökçebelen İlköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ercan Uğuz | Başkan | 20.10.2010 |
2 | Recep Kartal | Başkan Yardımcısı | 20.10.2010 |
3 | Ahmat Anlaş | Üye | 20.10.2010 |
4 | Ali Boztaş | Üye | 20.10.2010 |
5 | Ali Sabri Küçük | Üye | 20.10.2010 |
Cumhuriyet İlköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Müge Candaş | Başkan | 23.10.2010 |
2 | Nurdan Yıldız | Başkan Yardımcısı | 23.10.2010 |
3 | Rabia Gülen | Üye | 23.10.2010 |
4 | Şebnem Çelik | Üye | 23.10.2010 |
5 | Perihan Kadızade | Üye | 23.10.2010 |
Menteş İlköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ekrem Aslan | Başkan | 16.10.2010 |
2 | Gönül Cömert | Başkan Yardımcısı | 16.10.2010 |
3 | Okan Denizer | Muhasip Üye | 16.10.2010 |
4 | Neziha Özkan | Üye | 16.10.2010 |
5 | Mustafa Yakın | Üye | 16.10.2010 |
M.Adnan Özçelik İlköğretim Okulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Burcu Yılmaz | Başkan | 06.10.2010 |
2 | Şenay Özden | Başkan Yardımcısı | 06.10.2010 |
3 | Mürselin Şener | Üye | 06.10.2010 |
4 | Yeşim Aktepe | Üye | 06.10.2010 |
5 | M.Fatih Akarçay | Üye | 06.10.2010 |
6 | Mevlüt Türe | Üye | 06.10.2010 |
7 | Recep Sevim | Üye | 06.10.2010 |
Mersin Yahya Akel Fen Lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Hüseyin Namlı | Okul Müdürü | 28.10.2010 |
2 | Muhammet Keçebaş | Başkan | 28.10.2010 |
3 | Yıldız Sağlam | Başkan Yardımcısı | 28.10.2010 |
4 | Murat Kanmış | Muhasip Üye | 28.10.2010 |
5 | Asuman Kaya | Sekreter Üye | 28.10.2010 |
6 | Adem Sezer | Müdür Yardımcısı | 06.09.2010 |
7 | Gülay Kulakçı | Öğretmen Üye | 06.09.2010 |
01/09/2010 İLE 01/06/2011 TARİHLERİ ARASINDAKİ OKUL AİLE BİRLİĞİ GELİR-GİDER CETVELİ | ||||||||
S.NO |
İLKÖĞRETİM OKULLARI |
GELİR |
GİDER |
FARK | ||||
1 |
100.Yıl Akkent ilköğretim Okulu |
13.234,00 |
15.095,00 |
-1.861 | ||||
2 |
24 Kasım İlköğretim Okulu |
119.805,20 |
107.471,54 |
12.333,66 | ||||
3 |
50.Yıl Gökçeller İlköğretim Okulu |
7.175,88 |
6.477,97 |
697,91 | ||||
4 |
Akdeniz Bölge Komutanlığı İlköğretim Okulu |
8.278,50 |
8.300,55 |
-22,05 | ||||
5 |
Aliye Pozcu İlköğretim Okulu |
97.185,00 |
79.530,00 |
17.655,00 | ||||
6 |
Bahçelievler İlköğretim Okulu |
65.404,00 |
61.370,00 |
4.034,00 | ||||
7 |
Barbaros İlköğretim Okulu |
130.723,70 |
127.876,67 |
2.847,03 | ||||
8 |
Batıkent İlköğretim Okullu |
9.095,00 |
9.965,00 |
-870 | ||||
9 |
Cumhuriyet İlköğretim Okulu |
43.068,08 |
41.552,69 |
1.515,39 | ||||
10 |
Çankaya ilköğretim Okullu |
68.747,85 |
49.244,32 |
19.503,53 | ||||
11 |
Çavak Günferi Karagenç İlköğretim Okulu |
6.279,00 |
5.038,56 |
1.240,44 | ||||
12 |
Çiftlik İlköğretim Okulu |
6.534,75 |
6.959,28 |
-424,53 | ||||
13 |
Değirmençay ilköğretim Okulu |
8.875,00 |
7.436,00 |
1.439,00 | ||||
14 |
Dr.Kamil Tarhan llköğretim Okulu |
49.038,00 |
56.421,00 |
-7.383 | ||||
15 |
Emirler İlköğretim Okulu |
0,00 | ||||||
16 |
Gökçebelen ilköğretim Okulu |
1.619,50 |
1.492,66 |
126,84 | ||||
17 |
Karahacılı İlköğretim Okulu |
16.769,00 |
15.648,00 |
1.121,00 | ||||
18 |
Kocatepe ilköğretim Okulu |
6.106,76 |
5.977,10 |
129,66 | ||||
19 |
Kocavilayet ilköğretim Okulu |
0,00 | ||||||
20 |
Mehmet Adnan Özçelik İlköğretim Okulu |
27.097,95 |
29.612,95 |
-2515 | ||||
21 |
Necati Bolkan İlköğretim Okulu |
20.533,96 |
17.413,93 |
3.120,03 | ||||
22 |
Aydınlıkevler İlköğretim Okulu |
79.967,00 |
81.081,00 |
-1.114,00 | ||||
23 |
Menteş İlköğretim Okulu |
10.190,73 |
15.571,58 |
-5.385,80 | ||||
24 |
Müfide İlhan İlköğretim Okulu |
28.115,00 |
15.617,96 |
12.497,04 | ||||
25 |
Namık Kemal ilköğretim Okulu |
0,00 | ||||||
26 |
Necdet Ülger İlköğretim Okulu |
24.562,00 |
20.688,06 |
3.873,94 | ||||
27 |
Perşembe Vakfı ilköğretim Okulu |
30.514,00 |
28.665,00 |
1.849,00 | ||||
28 |
Piri Reis ilköğretim Okulu |
88.475,84 |
86.337,11 |
2.138,73 | ||||
29 |
Türk Telekom İlköğretim Okulu |
25.045,00 |
17.560,40 |
7.484,60 | ||||
30 |
Yenişehir İlköğretim Okulu |
34.415,45 |
37.495,71 |
-3.080,26 | ||||
31 |
Hüseyin Polat Eğ.Uyg Okulu ve Iş.Eğt.Mrk. |
20.125,49 |
6.239,22 |
13.886,27 | ||||
S.NO |
ORTAÖĞRETİM OKULLARI |
|||||||
1 |
Dumlupınar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi |
38.345,00 |
36.971,36 |
1.373,64 | ||||
2 |
Hacı Sabancı Anadolu Lisesi |
108.645,26 |
98.673,51 |
9.971,75 | ||||
3 |
Hacı Zarife-Çelebi Aygar Anadolu Lisesi |
49.704,10 |
42.308,17 |
7.395,93 | ||||
4 |
Mahmut Arslan Anadolu Lisesi |
51.123,82 |
26.385,12 |
24.738,70 | ||||
5 |
Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi |
81.907,59 |
67.802,41 |
14.105,18 | ||||
6 |
Mersin Anadolu Lisesi |
50.568,00 |
53.331,00 |
-2.763 | ||||
7 |
Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi |
0,00 | ||||||
8 |
Mersin Şevket Pozcu Lisesi |
0,00 | ||||||
9 |
Nevit Kodallı Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi |
55.820,40 |
49.355,71 |
6.464,69 | ||||
10 |
Yahya Akel Fen Lisesi |
60.039,50 |
69.910,39 |
-9.870,89 | ||||
11 |
Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi |
0,00 | ||||||
12 |
Mersin Sosyal Bilimler Lisesi |
16.276,83 |
15.078,76 |
1.198,07 | ||||
S.NO |
OKULÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI |
|||||||
1 |
Cumhuriyet Anaokulu |
59.500,00 |
54.266,00 |
5.234,00 | ||||
2 |
Dumlupınar Anaokulu |
44.113,65 |
31.131,90 |
12.981,75 | ||||
3 |
Şevket Pozcu Anaokulu |
95.048,50 |
68.184,90 |
26.863,60 | ||||
4 |
Yenişehir Belediyesi Anaokulu |
83.967,50 |
78.622,06 |
5.345,44 | ||||
5 |
Sevgi Anaokulu |
0,00 | ||||||
Yenişehir Halk Eğitim Merkezi |
65.047,00 |
56.421,00 |
8.626,00 |
Yenişehir'de ortaöğretim okul aile birliği listesi[]
ORTAÖĞRETİM OKUL AİLE BİRLİĞİ LİSTESİ | |||
Mahmut arslan anadolu lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Hüsniye Sağıroğlu | Başkan | 05.11.2010 |
2 | Ercüment Yegül | Başkan yrd. | 05.11.2010 |
3 | Erdal Göçtü | Üye | 05.11.2010 |
4 | Mefibe Arslan | Üye | 05.11.2010 |
5 | Ahmet Ceren | Üye | 05.11.2010 |
Mehmet adnan özçelik anadolu lisesi müdürlüğü | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Cengiz Can | Başkan | 23.10.2010 |
2 | Erol Erşahan | Başkan yard. | 23.10.2010 |
3 | Mehtap Tepe | Üye | 23.10.2010 |
4 | Gülseven Musabeyoğlu | Üye | 23.10.2010 |
5 | Canan Kıyıcı | Üye | 23.10.2010 |
Hacı sabancı anadolu lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ayşe Akay | Başkan | 07.10.2010 |
2 | Fatma Akın | Başk yrd | 07.10.2010 |
3 | Erdal Dalkılıç | Üye | 07.10.2010 |
4 | Yıldız Balakkız | Üye | 07.10.2010 |
Hacı Zarife – Çelebi Aygar Anadolu Lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Serap Yılmaz | Başkan | 31.10.2010 |
2 | Meral Duran | Başkan Yard. | 31.10.2010 |
3 | Neriman Cirit | Üye | 31.10.2010 |
4 | Melek Dursun | Üye | 31.10.2010 |
5 | Gülberna Yaşar | Üye | 31.10.2010 |
Mersin Anadolu Lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Mahmut ÖZSAVRAN | Başkan | 09.10.2010 |
2 | Rukiye YILDIRIM | Başkan Yrd. | 09.10.2010 |
3 | Nil TAŞOĞLU | Üye | 09.10.2010 |
4 | Ayhan POLAT | Üye | 09.10.2010 |
5 | Gülbahar ARGUN | Üye | 09.10.2010 |
Yahya Akel Fen Lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Hüseyin NAMLI | Okul Müdürü | Doğal üye |
2 | Muhammet KEÇEBAŞ | Başkan | 28.10.2010 |
3 | Yıldız SAĞLAM | Başkan Yardımcısı | 28.10.2010 |
4 | Murat KANMIŞ | Muhasip Üye | 28.10.2010 |
5 | Asuman KAYA | Sekreter Üye | 28.10.2010 |
6 | Adem SEZER | Müdür Yardımcısı | 06.09.2010 |
7 | Gülay KULAKCI | Öğretmen Üye | 06.09.2010 |
Nevit kodallı güzel sanatlar ve spor lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Güllü Özdemir | Başkan | 23.10.2010 |
2 | Şenay Tosyalı | Başkan yrd. | 23.10.2010 |
3 | Dilek Taşçı | Üye | 23.10.2010 |
4 | Sevsan Zeydan | Üye | 23.10.2010 |
Otelcilik ve turizm meslek lisesi | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Senem Öztürk | Başkan | 06.12.2010 |
2 | Beyse Ergin | Başkan yrd. | 07.12.2010 |
3 | Hanife Kıl | Üye | 08.12.2010 |
4 | Hülya Ertaş | Üye | 09.12.2010 |
5 | Nizam Aşık | Üye | 10.12.2010 |
Mersin sosyal bilimler lisesi müdürlüğü | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Cevdet Bal | Başkan | 11.10.2010 |
2 | Mustafa Yıldız | Başkan yrd. | 11.10.2010 |
3 | Betül Kanbur | Üye | 11.10.2010 |
4 | Emin Tunçaz | Üye | 11.10.2010 |
5 | Aydemir Amanvermez | Üye | 11.10.2010 |
Yahya Günsür Tek ve EML | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Muharrem Karaoğlu | Başkan | 30.10.2010 |
2 | Mehmet Öztürk | Başkan Yard. | 30.10.2010 |
3 | Hatice Aslan | Üye | 30.10.2010 |
4 | Selda Güneş | Üye | 30.10.2010 |
Dumlupınar Tek.Lis ve EML | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Özlem Özçınar | Başkan | 10.11.2010 |
2 | Hatice Gürbüz | Bşk.Yrd | 10.11.2010 |
3 | Ayşe Karaburçak | Üye | 10.11.2010 |
4 | Serpil Saydam | Üye | 10.11.2010 |
Yenişehir halk egitim merkezi müdürlüğü | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Mustafa Kandırmaz | Müdür | 22.10.2010 |
2 | İsmail Çetinkaya | Başkan | 23.10.2010 |
3 | Neşe Üstün | Başkan yrd. | 24.10.2010 |
4 | Gülay Karakan | Üye | 25.10.2010 |
5 | Halil Aslanalp | Üye | 26.10.2010 |
6 | Güzin Özdemir | Üye | 27.10.2010 |
Filiz Akın | Üye | 28.10.2010 |
Yenişehir'de okul öncesi okul aile birliği listesi[]
OKUL ÖNCESİ AİLE BİRLİĞİ LİSTESİ | |||
Dumlupınar anaokulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ahmet Sunaoğlu | Başkan (veli) | 24.10.2010 |
2 | Döndü Genç | Başkan yrd. ( veli ) | 24.10.2010 |
3 | Mustafa İmir | Muhasip Veli | 24.10.2010 |
4 | Orhan Kurtulmuş | Üye Veli | 24.10.2010 |
5 | Mey S. Tokatlı | Müdür | 24.10.2010 |
6 | Çiğdem Öz | Müdür yardımcısı | 24.10.2010 |
7 | Mehtap Özaydın | Öğretmen | 24.10.2010 |
Şevket pozcu anaokulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Derya Sever | Başkan | 22.10.2010 |
2 | Hikmet Yıldız | Başkan yrd. | 22.10.2010 |
3 | Mustafa Bayrakçı | Uye | 22.10.2010 |
4 | Güven Gülpınar | Üye | 22.10.2010 |
5 | Naime Ünal | Üye | 22.10.2010 |
6 | Esin Akçum | Üye | 22.10.2010 |
Yenişehir Sevgi Anaokulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Fatma Berna Gürhan | Başkan | 28.10.2010 |
2 | Mustafa Ulusoy | Başkan yrd. | 28.10.2010 |
3 | Kemal Şahin | Üye | 28.10.2010 |
4 | Gülten Doksözlü | Üye | 28.10.2010 |
Cumhuriyet Anaokulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Kenan Sar | Başkan | 14.10.2010 |
2 | Ayşe Kara | Başkan Yard. | 14.10.2010 |
3 | Yasemin Dede | Üye | 14.10.2010 |
4 | Hatice Yenilmez | Üye | 14.10.2010 |
Yenişehir Belediyesi Anaokulu | |||
S.No | Adı SOYADI | Görevi | Seç.Tah. |
1 | Ayşe Gölköy | Başkan | 05.03.2009 |
2 | Karaip Delikaya | Başkan Yrd. | 07.10.2009 |
3 | Mürüvet Demirkoparan | Üye | 05.03.2009 |
4 | Eyyüp Taş (Müd.Yard.) | Üye | 16.10.2010 |
4 | Ayşe Akdeniz | Üye | 16.10.2010 |
5 | Hatice Bayıl (Yazman) | Üye | 16.10.2010 |