FANDOM


Bakınız

Spor
Spor
Yenişehir'de spor
Yenişehir'de beden eğitimi öğretmenleri
Spor salonları
Yenişehir'de spor salonları
Spor klüpleri
Yenişehir Spor Kulübleri
Yenişehir beden eğitimi öğretmenleri
Yenişehir Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü


Spor Aksiyon Beden Eğitimi Öğretmenlerinin branş belirleme toplantısı
Yenişehir'de beden eğitimi öğretmenlerinin spor branşlarına göre görev ve sorumluluk taksimatı
Yenişehir'de spor salonlarının kullanım saatleri
Yenişehir. Spor Aktiviteleri Fikir Cimnastiği:
Yenişehir'de beden eğitimi öğretmenlerinin spor branşlarına göre görev ve sorumluluk taksimatı
Yenişehir'de spor salonlarının kullanım saatleri
Yenişehir'de spor branşları ve sorumluları ve yapılan faaliyetler
Yenişehir'de Spor Aktivitelerinin yapılması ve Spor Salonlarının çalıştırılması için Komisyon kurulmasına karar verildi:
Spor Şablonları'
Şablon:Spor
Şablon:Klüpler
Şablon:Badminton anrtenörlüğü
Şablon:Spor branşları sorumluları
Şablon:Yenişehir'de spor
Şablon:Yenişehir'de beden eğitimi öğretmenleri
Şablon:Yenişehir'de Atletizm
Şablon:Yenişehir'de tenis
Şablon:Yenişehir'de Futbol
Şablon:Yenişehir'de hentbol
Şablon:Wimbledon turnuvaları
Şablon:Yenişehir'de spor
Şablon:Yenişehir'de badminton
Şablon:Yenişehir'de badminton
Şablon:YŞ Badminton
Şablon:Yenişehir'de tenis
Şablon:Yenişehir'de basketbol


Yenişehir'de Spor Branşlarından Sorumlu Koordinatör OkullarEdit

SPOR BRANŞLARINDAN SORUMLU OKULLAR
Spor Branşları Koordinatör Okul Yardımcı Okullar Okul Müdürleri İletişim
Atletizm Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Atletizm 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Atletizm Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Atletizm Mahmut Arslan And. L. Erdal Göçtü 3260087
Atletizm Perşembe Vakfı İÖO Kamil Söğüt 3253086
Atletizm 100.Yıl Akkent İÖO Hüseyin Taştan 3410771
Badminton Aliye Pozcu İÖO Öztürk Kaya 3259600
Badminton 50.Yıl Gökçeller İÖO Hasan Coşgun 3289419
Badminton Kocatepe İÖO Ramazan Deveci 3417593
Badminton Batıkent İÖO Şemsettin Tekin 3413409
Badminton Barbaros İÖO Tahir Turan 3254342
Badminton Dumlupınar EML Ahmet Ruşen 3311413
Balık Adam Namık Kemal İÖO İsmail Merttürk 3256023
Basketbol Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258152
Basketbol Özel Doğa İÖO Hafize Bilgenoğlu 4732421
Basketbol And.Otelcilik ve Turizm M.L. Ziya Doğan 3279700
Basketbol 100.Yıl Akkent İÖO Hüseyin Taştan 3410771
Basketbol Barbaros İÖO Tahir Turan 3254342
Basketbol Yenişehir İÖO İbrahim Göküş 3294500
Basketbol Sosyal Bilimler L. Sema Sarı 3411100
Bedensel Engelliler Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258152
Bedensel Engelliler H.Sabancı And.L. M.Adnan Aydın 3259037
Beyzbol Korfbol,Softbol,Korumalı Futbol ve Ragbi Özel İçel Kolj. Raif Çakmak 3279900
Bilardo Kocatepe İÖO Ramazan Deveci 3417593
Bilardo Hacı Sabancı And.L. M.Adnan Aydın 3259037
Bisiklet Perşembe Vakfı İÖO Kamil Söğüt 3253086
Bisiklet Mersin Lisesi Hanifi Çirkin 3261481
Bisiklet Dumlupınar EMŞL Ahmet Ruşen 3311413
Bisiklet Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258152
Bisiklet Yahya Günsür TEML Zeki Urhan 4732872
Binicilik Mersin Lisesi Hanifi Çirkin 3261481
Binicilik Dumlupınar EML Ahmet Ruşen 3311413
Binicilik Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258152
Bocce- Bowling- Dart Öz.Güney Gelişim İÖO Filiz Budur 4732534
Bocce- Bowling- Dart Kocavilayet İÖO Nazmi Kendigelen 4732140
Bocce- Bowling- Dart Çavak G.K.İÖO Yasin Keleş 4722018
Bocce- Bowling- Dart Gökçebelen İÖO Ahmet Anlaş 4732420
Bocce- Bowling- Dart Kocatepe İÖO Ramazan Deveci 3417593
Bocce- Bowling- Dart Öz.Doğa İÖO Hafize Bilgenoğlu 4732421
Bocce- Bowling- Dart Öz.Doğa L. Kasım Ateş 4732421
Bocce- Bowling- Dart Sosyal Bilimler L. Sema Sarı 3411100
Bocce- Bowling- Dart Öz.Yıldırımhan İÖO Servet Genç 4732804
Bocce- Bowling- Dart Yahya Akel Fen L. Hüseyin Namlı 4732121
Bocce- Bowling- Dart Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Boks Şevket Pozcu L. H.yaşar Yavuz 3275807
Boks 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Boks Türk Telekom İÖO Ali Galip Duran 3273311
Briç

Pirireis İ.Ö.O

Fevzi Altuntaş 3250744
Buz Pateni 50. Yıl Gökçeller İÖO Hasan Coşgun 3289419
Buz Pateni Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Capoeira Namık Kemal İÖO İsmail Merttürk 3256023
Cimnastik Cumhuriyet Anaokulu Gülperi Arıkan 3290356
Cimnastik Sevgi Anaokulu Nezaket Aktaş 3410403
Cimnastik Ş.Pozcu Anaokulu Gülay Koçak 3274538
Cimnastik Ynş.Belediyesi Anaokulu Naciye Ercan 3273812
Cimnastik Dumlupınar Anaokulu Mey S.Tokatlı Mayruk 3272177
Cimnastik Barbaros İÖO Tahir Turan 3254342
Cimnastik Türk Telekom İÖO Ali Galip Duran 3273311
Cimnastik Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Cimnastik Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Cimnastik 100.Yıl Akkent İÖO Hüseyin Taştan 3410771
Çim Hokeyi Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258152
Çim Hokeyi Necati Bolkan İÖO Suat Hayri Tütmez 3414340
Çim Hokeyi Öz.Gelişim İÖO Filiz Budur 4732534
Dağcılık 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Dağcılık Perşembe Vakfı İÖO Kamil Söğüt 3253086
Eskrim Yahya Günsur Tek.EML. Zeki Urhan 4732872
Eskrim 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Eskrim Özel Toros İÖO İbrahim Belci 3258828
Eskrim Öz.Yıldırımhan İÖO Servet Genç 4732804
Futbol Namık Kemal İÖO İsmail Merttürk 3256023
Futbol H.Sabancı And.L. Mehmet Adnan Aydın 3259037
Futbol Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Futbol Akd.Bölg.Komt.İÖO M.Bülent Atalay 4732714
Geleneksel Sporlar Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Geleneksel Sporlar Bahçelievler İÖO Mehmet Düzey 3267473
Golf Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Golf Menteş İÖO Veli Atak 3417134
Golf Barbaros İÖO Tahir Turan 3254342
Güreş Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Hentbol 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Hentbol Çankaya İÖO Mehmet Bircan 3275919
Hentbol Çiftlik İÖO Kenan Doğan 3610305
Hentbol Dumlupınar EML Ahmet Ruşen 3311413
Halk Oyunları Dumlupınar EML Ahmet Ruşen 3311413
Halk Oyunları Öz.İçel Kolj. Raif Çakmak 3279900
İzcilik Cumhuriyet İÖO Ragıp Çiftçi 3255914
İzcilik Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Judo ve Kuraş Namık Kemal İÖO İsmail Merttürk 3256023
Judo ve Kuraş Kocavilayet İÖO Nazmi Kendigelen 4732140
Karate Menteş İÖO Veli Atak 3417134
Karate Kocavilayet İÖO Nazmi Kendigelen 4732140
Kayak Bahçelievler İÖO Mehmet Düzey 3267473
Kayak Öz.İçel Kolj. Raif Çakmak 3279900
KickBoks Namık Kemal İÖO İsmail Merttürk 3256023
Kürek 100.Yıl Akkent İÖO Hüseyin Taştan 3410771
Kürek Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Kürek Aliye Pozcu İÖO Öztürk Kaya 3259600
Masa Tenisi Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Masa Tenisi Dr.Kamil Tarhan İÖO Ahmet Fındık 3259042
Masa Tenisi Aliye Pozcu İÖO Öztürk Kaya 3259600
Motosiklet Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Motosiklet Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Muay Thai Menteş İÖO Veli Atak 3417134
Okçuluk Menteş İÖO Veli Atak 3417134
Okçuluk Batıkent İÖO Şemsettin Tekin 3413409
Okçuluk Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Oryantiring Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Oryantiring Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Otomobil Sporları Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Otomobil Sporları Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258152
Rüzgar Sörfü 100.Yıl Akkent İÖO Hüseyin Taştan 3410771
Rüzgar Sörfü 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Satranç M.Adnan Özçelik And.L. Mehmet Sungur 4732560
Satranç Dr.İ.Kamil Tarhan İÖO Ahmet Fındık 3259042
Satranç Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Sutopu Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Sutopu 24 Kasım İÖO Hıdır Boz 3289468
Taekwondo Kocavilayet İÖO Nazmi Kendigelen 4732140
Taekwondo Dumlupınar EML Ahmet Ruşen 3311413
Tenis Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Tenis Menteş İÖO Veli Atak 3417134
Tenis Şevket Pozcu L. H.Yaşar Yavuz 3275807
Tenis Barbaros İÖO Tahir Turan 3254342
Voleybol Pirireis İÖO Fevzi Altuntaş 3250744
Voleybol Aydınlıkevler İÖO H.Mehmet Tunç 3258251
Voleybol Batıkent İÖO Şemsettin Tekin 3413409
Voleybol Dr.İ.Kamil Tarhan İÖO Ahmet Fındık 3259042
Vücut Geliştirme ve Fitness Kocatepe İÖO Ramazan Deveci 3417593
Vücut Geliştirme ve Fitness 100.Yıl Akkent İÖO Hüseyin Taştan 3410771
Wushu Cumhuriyet İÖO Ragıp Çiftçi 3255914
Yamaç Paraşütü Yenişehir İÖO İbrahim Göküş 3294500
Yamaç Paraşütü Barbaros İÖO Tahir Turan 3254342
Yelken Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Yelken Çankaya İÖO Mehmet Bircan 3275919
Yüzme Necdet Ülger İÖO Mustafa Özgür 3410313
Yüzme Çankaya İÖO Mehmet Bircan 3275919


Yenişehir Beden Eğitimi Öğretmenlerinin Görevli Oldukları Spor BranşlarıEdit

|- |- |- |-

|-

|-

|-

|-

Branşı



Adı Soyadı




Branş Organizasyonlarından Sorumlu Okul
E-posta
Genel KoordinatörAli YıldızAydınlıkevler İ.Ö.O

Genel Koordinatör Yrd.

Yasemin Karaman

50 .Yıl Gökçeller İ.Ö.O

 
AtletizmErhan Karakurt24 Kasım İÖO 
Atletizmİhsan TaşNecdet Ülger İÖO 
AtletizmMuazzez YükselPerşembe Vakfı İ.Ö.O 
AtletizmPakize Yavuz Mahmut Arslan Anadolu Lisesi 
Atletizm Bünyamin Çelik 100.Yıl Akkent İÖO
BadmintonYasemin Karaman 50 .Yıl Gökçeler İ.Ö.O 
BadmintonBurcu Özcan ÇobanH.Z.Çelebi Aygar And.L. 
BadmintonÇiğdem KuzucuBarbaros İ.Ö.O. 
Badminton Ali Taşkın Dumlupınar EML
Badminton Sinan AbanozÇankaya İÖO 
Badminton

Arzu Çavuşoğlu

Batıkent İÖO
Balık AdamMurat YıldızNamık Kemal İ.Ö.O. 
Balık AdamS. Ayhan BilişikNamık Kemal İ.Ö.O 
BasketbolMustafa SöğütAydınlıkevler İ.Ö.O 
BasketbolMustafa DemirÖzel Doğa Koleji 
BasketbolYunus Emre Tunçelli 100.Yıl Akkent İÖO 
Basketbol Aytül Olguncan Barbaros İÖO Basketbol İbrahim Özcan Yenişehir İÖO Basketbol Tamer Selçuk Sosyal Bilimler Lisesi
BasketbolBülent Yavuz

Anadolu Otelcilik ve Turzm.Meslek Lisesi

Bedensel Engelliler

Mustafa Söğüt (Bu alanda





Master yapmıştır. )
Aydınlıkevler İ.Ö.O 

Beyzbol Korfbol,Softbol,Korumalı





Futbol ve Ragbi
Mete Öcal

Hüseyin Polat Eğitim Ve Uygulama Okulu

 

Beyzbol Korfbol,Softbol,Korumalı





Futbol ve Ragbi
Melike BulutÖzel İçel Koleji 

Beyzbol Korfbol,Korumalı Futbol








ve Ragbi
Aybanu Uğur

[[Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ]

 
BilardoMustafa ŞimşekKocatepe İ.Ö.O 
BilardoBünyamin ÇelikAkkent İ.Ö.O 
BilardoHakan Canpolat

Hacı Sabancı Anadolu Lisesi

 
BisikletGüner Tatar

Perşembe Vakfı İ.Ö.O

 
BisikletMuazzez Yüksel

Perşembe Vakfı İ.Ö.O

BisikletÇiğdem ÇömlekçiNecati Bolkan İ.Ö.O 
BisikletAyşe AydınoğluDumlupınar Lisesi 
BinicilikAli ÇolakAydınlıkevler İ.Ö.O 
BinicilikAli TaşkınDumlupınar Lisesi 
BinicilikDerya YıldıranMersin Lisesi 
Bocce- Bowling- DartMustafa ŞimşekKocatepe İ.Ö.O 
Bocce- Bowling- Dartİbrahim ÇelikGökçebelen İ.Ö.O 
Bocce- Bowling- DartYusuf CücelerAliye Pozcu İ.Ö.O 
BoksErhan Karakurt24 Kasım İ.Ö.O 
BoksCüneyt Demirci24 Kasım İ.Ö.O 
BoksÜmit BitirgiçTürk Telekom İ.Ö.O 
BriçMustafa KoçyiğitPirireis İ.Ö.O 
BriçAli CeylanPirireis İ.Ö.O 
Buz PateniYasemin Karaman50. Gökçeler İ.Ö.O 
Buz PateniYunus Emre TunçelliAkkent İ.Ö.O 
Buz PateniSibel Yanardağ BozanŞ.Pozcu Lisesi 
CapoeiraMurat YıldızNamık Kemal İ.Ö.O 
CapoeiraMusa EryılmazNamık Kemal İ.Ö.O 
CimnastikYunus Emre Tuncelli100.Yıl Akkent İ.Ö.O 
CimnastikVolkan TorunYahya Günsur TL.EML. 
CimnastikSaadet ÖzkanŞ.Pozcu Lisesi 
CimnastikGülseren Turhan

Hacı Sabancı Anadolu Lisesi

 
Çim HokeyiAli YıldızAydınlıkevler İ.Ö.O. 
Çim HokeyiAli Yüksel

Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Spor Lisesi

 
DağcılıkGüner Tatar

Perşembe Vakfı İ.Ö.O

 
DağcılıkCüneyt Demirci24 Kasım İ.Ö.O. 
EskrimVolkan TorunYahya Günsur Lisesi 
EskrimAyhan Mayruk24 Kasım İ.Ö.O. 
EskrimSevgi TuranÖzel Toros İ.Ö.O. 
FutbolHakan CanbolatHacı Sabancı And.Lisesi 
FutbolMusa EryılmazNamık Kemal İ.Ö.O. 
FutbolCemal Yıldız

Adnan Özçelik Anadolu Lisesi

 
Geleneksel SporlarTuran ArslanŞ.Pozcu Lisesi 
Geleneksel SporlarMeryem ÇeliktaşBahçelievler İ.Ö.O. 
Geleneksel SporlarNesrin DekeBahçelievler İ.Ö.O. 
Geleneksel SporlarAhu ErdoğanBahçelievler İ.Ö.O. 
GolfHasan SelağzıNecdet Ülger İ.Ö.O 
Golfİsmet SelağzıMenteş İ.Ö.O. 
GolfMahmut KaraoğluBarbaros İ.Ö.O. 
GüreşTuran ArslanŞ.Pozcu Lisesi 
GüreşYalçın DövenŞ.Pozcu Lisesi 
GüreşAli Rıza ŞahinŞ.Pozcu Lisesi 
HentbolSalih ArıkanDumlupınar Lisesi 
HentbolFiliz GökdurnaÇankaya İ.Ö.O. 
HentbolSelma SemisÇiftlik İ.Ö.O. 
HentbolSerdal Gökdurna

Akdeniz Bölge Komutanlığı İ.Ö.O

 
Halk OyunlarıCengiz Gültekin

Yenişehir halk Eğitim Merkezi

Halk OyunlarıAli TaşkınDumlupınar lisesi 
İzcilikZüheyla ErpehlivanKocavilayet İ.Ö.O. 
İzcilikÖznur DoğanCumhuriyet İ.Ö.O. 
Judo ve KuraşZüheyla ErpehlivanKocavilayet İ.Ö.O 
Judo ve KuraşNurten SaraçoğluDumlupınar Lisesi 
Karateİsmet SelağzıMenteş İ.Ö.O. 
KarateZüleyha ErpehlivanKocavilayet İ.Ö.O 
KayakMeryem ÇeliktaşBahçelievler İ.Ö.O. 
KayakAhu ErdoğanBahçelievler İ.Ö.O. 
KayakNesrin DekeBahçelievler İ.Ö.O. 
KickBoksMurat YıldızNamık Kemal İ.Ö.O. 
KickBoksMusa EryılmazNamık Kemal İ.Ö.O. 
KürekBeyhan Doğmacı100. Yıl İ.Ö.O. 
KürekMustafa KoçyiğitPirireis İ.Ö.O. 
KürekM. Kürşat ErgüçlüAliye Pozcu İ.Ö.O. 
Masa TenisiTuran AslanŞ.Pozcu Lisesi 
Masa TenisiMehmet Sucubaşı

Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O

 
Masa TenisiNalan ÖzdoğanAliye Pozcu İ.Ö.O. 
MotosikletÇetin BostankoluAydınlıkevler İ.Ö.O. 
MotosikletAhmet ÇavuşoğluPirireis İ.Ö.O. 
Muay ThaiMurat YıldızNamık Kemal İ.Ö.O. 
Okçulukİsmet SelağzıMenteş İ.Ö.O. 
OkçulukArzu ÇavuşoğluBatıkent İ.Ö.O. 
OkçulukSinan AbanozÇankaya İ.Ö.O 
OryantringAli Rıza ŞahinŞ.Pozcu Lisesi 
OryantringYalçın DövenŞ.Pozcu Lisesi 
Otomobil SporlarıAli Rıza ŞahinŞ.Pozcu Lisesi 
Otomobil SporlarıYalçın DövenŞ.Pozcu Lisesi 
Otomobil SporlarıAli ÇolakAydınlıkevler İ.Ö.O. 
Rüzgar SörfüYunus Emre TunçelliAkkent İ.Ö.O 
Rüzgar SörfüAyhan Mayruk24 Kasım İ.Ö.O. 
SatrançCemal Yıldız

Adnan Özçelik Anadolu Lisesi

 
SatrançŞamil Güner

Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O

Sutopuİ.Caner Onay

Hüseyin Polat Eğitim Uygulama Eğitim Merkezi

 
SutopuMine YücelAliye Pozcu İ.Ö.O. 
TaekwondoZüheyla ErpehlivanKocavilayet İ.Ö.O. 
TaekwondoNurten SaraçoğluDumlupınar Lisesi 
TenisHasan SelağzıNecdet Ülger İ.Ö.O 
Tenisİsmet SelağzıMenteş İ.Ö.O. 
TenisCansın KülekçiŞevket Pozcu Lisesi 
TenisMahmut KaraoğluBarbaros İ.Ö.O. 
VoleybolAli CeylanPirireis İ.Ö.O. 
VoleybolAhmet ÇavuşoğluPirireis İ.Ö.O. 
VoleybolArzu ÇavuşoğluBatıkent İ.Ö.O. 
VoleybolMehmet Sucubaşı

Dr. Kamil Tarhanİ.Ö.O

Vücut Geliştirme ve Fitness

Mustafa ŞimşekKocatepe İ.Ö.O. 

Vücut Geliştirme ve Fitness

Soner Doğmacı100 Yıl İ.Ö.O. 
WushuSona KarakoyunCumhuriyet İ.Ö.O. 
WushuHasan BihanCumhuriyet İ.Ö.O. 
Yamaç Paraşütüİbrahim ÖzcanYenişehir İ.Ö.O 
Yamaç ParaşütüAytül OlguncanBarbaros İ.Ö.O. 
YelkenBeyhan Doğmacı100. Yıl İ.Ö.O. 
YelkenAzmi Uğur TarhanÇankaya İ.Ö.O. 
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.