FANDOM


TÜRKİYE BADMİNTON FEDERASYONU BAŞKANLIĞI


4.MALİ GENEL KURUL ÇAĞRISI ve GÜNDEM Edit

Yönetim Kurulumuzun 24.09.2014 tarih ve 14 sayılı kararı doğrultusunda; Türkiye Badminton Federasyonu 4. Olağan Mali Genel Kurulu 18 Kasım 2014 Salı günü saat 10:30’da İlci Residence Hotel (G.M.K Bulvarı No: 135 Tandoğan-Ankara) adresinde yapılacaktır, bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde bir sonraki toplantı 19 Kasım 2014 Çarşamba günü yine aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

4.Olağan Mali Genel Kurul duyuruları www.sgm.gsb.gov.tr ve www.badminton.gov.tr adreslerinden yayınlanacaktır.

Genel Kurul Delegelerine duyurulur.


2012-2014 Yılları Faaliyet Raporu BAKINIZ Edit

2012-2014 Denetim Kurulu Raporu BAKINIZ Edit

Türkiye Badminton Federasyonu Yönetim Kurulu Edit

GÜNDEM: Edit

  • 1-Akreditasyon (delegelerin kayıt işlemleri)
  • 2-Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,
  • 3-Genel Kurul Başkanlık Divan Kurulu seçimi, Divan Kuruluna toplantı tutanağının imzalanması için yetki verilmesi,
  • 4-Gündem maddelerinin okunması ve oylanması,
  • 5-Yönetim Kurulu Dönem Faaliyet Raporlarının okunması, oylanması ve ibrası,
  • 6-Denetim Kurulu Dönem Raporlarının okunması, oylanması ve ibrası,
  • 7-2015-2016 yılları tahmini faaliyet raporlarının ve 2015-2016 yılları bütçelerinin okunması, müzakeresi ve oylanması, Bütçe harcama kalemleri arasında değişiklik yapma ve uluslararası federasyonlara mali taahhütlerde bulunma konusunda Yönetim Kuruluna yetki verilmesi,
  • 8-Tahmini bütçenin sunulması, görüşülmesi ve onaylanması,
  • 9-Dilek ve Temenniler, Başkanın teşekkür konuşması, Kapanış.

Listede ismi olan kulüplerimizin en geç 13 Ekim 2014 18.00'e kadar delege isimlerini federasyonumuzun email adresine tbfed@mynet.com ya da faks olarak 0312 3109978 göndermeleri gerekmektedir.

Badminton kulüpleri ve delege listesiEdit

Kulüp Adı Delege
1 Adıyaman Düzbağ Gençlik 1
2 Adıyaman Fatih Anadolu Spor 2
3 Adıyaman Folklor Eğitim Merkezi 1
4 Adıyaman Gölbaşı Lisesi 2
5 Adıyaman Gölbaşı Halk Eğitim 1
6 Aksaray Gençlik Spor Kulübü 2
7 Amasya Gençlik Spor Kulübü 1
8 Amasya Suluova Belediyesi 1
9 Amasya Şehzade Spor Kulübü 1
10 Ankara Altınraketler Spor Kulübü 1
11 Ankara Ayaz Taekwando 1
12 Ankara Barış Fidanları Spor 1
13 Ankara Büyükşehir Bld. Spor 4
14 Ankara Coşkunlar Spor Kulübü 1
15 Ankara Çağlar Taekwando 1
16 Ankara Egospor Kulübü 4
17 Ankara Elmadağ Gençlik 3
18 Ankara Engel Tanımayanlar 1
19 Ankara Fomget Spor 1
20 Ankara Gonca Spor Kulübü 1
21 Ankara Görkem Taekwando 1
22 Ankara Kanka Taekwando  1
23 Ankara Kanka1 Taekwando Spor Kulübü 1
24 Ankara Kaplan Taekwando Spor Kulübü 1
25 Ankara Keçiören Bağlum Spor Kulübü 1
26 Ankara Leopar Taekwando Spor Kulübü 1
27 Ankara Özcan Taekwando Spor Kulübü 1
28 Ankara Özyakutspor Kulübü 1
29 Ankara Petrol Ofisi Spor Kulübü 2
30 Ankara Polat Taekwando Spor Kulübü 1
31 Ankara Pursaklar Belediyesi Spor Kulübü 1
32 Ankara Sincan Star Spor Kulübü 1
33 Ankara Sital Spor Kulübü 1
34 Ankara Sportmen Spor Kulübü 1
35 Ankara Şimşekler Spor Kulübü 1
36 Ankara Taekwando Spor Kulübü 1
37 Ankara Tarhuncu A.Paşa Spor Kulübü 1
38 Ankara Yalçın Taekwando 1
39 Antalya Kemer Belediyesi Spor Kulübü 1
40 Aydın Söke Yenidoğan Spor Kulübü 1
41 Bartın Gençlik ve Spor Kulübü 1
42 Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü 1
43 Bilecik Gençlik ve Spor Kulübü 2
44 Bitlis Gençlik ve Spor Kulübü 1
45 Bolu Belediyesi Spor Kulübü 1
46 Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü 1
47 Burdur Halk Eğitim Spor Kulübü 1
48 Bursa 19 Mayıs Spor Kulübü 1
49 Bursa Gürsu Bld. Spor Kulübü 2
50 Bursa Gürsu Gençlik ve Spor Kulübü 1
51 Bursa Hasanköy Çağlar Spor Kulübü 1
52 Bursa Osmangazi Bld. Spor Kulübü 2
53 Bursa Spor Kulübü 2
54 Bursa Özübirspor Kulübü 1
55 Bursa Zirve Gençlik ve Spor Kulübü 1
56 Bursa Yeşilova Spor Kulübü 1
57 Çankırı Karatekin Üniv. Spor Kulübü 2
58 Çankırı Gençlik ve Spor Kulübü 1
59 Çorum İBD Spor Kulübü 3
60 Çorum Halk Eğitim Spor Kulübü 1
61 Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü 2
62 Diyarbakır İçten Spor Kulübü 1
63 Düzce Gençlik ve Spor Kulübü 2
64 Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü 1
65 Erzincan Özel İdare Spor Kulübü 3
66 Erzincan Türk Telekom Spor Kulübü 2
67 Eskişehir Anadolu Üniv. Spor Kulübü 2
68 Eskişehir Atayurt Spor Kulübü 1
69 Eskişehir Çevsad Spor Kulübü 1
70 Eskişehir Esjim Spor Kulübü 1
71 Eskişehir Es Spor Kulübü 1
72 Eskişehir Gençlik ve Spor Kulübü 2
73 Eskişehir Odunpazarı Gençlik ve Spor Klb. 1
74 Gaziantep Gençlik ve Spor Kulübü 1
75 Hakkari Gençlik ve Spor Kulübü 2
76 Hakkari Zap Gençlik ve Spor Kulübü 1
77 Isparta Bölgespor Kulübü 1
78 İstanbl Damlaspor Kulübü 1
79 İstanbul Esenler İzcilik Spor Kulübü 1
80 İstanbul Gaziosmanpaşa Bld. Spor Kulübü 2
81 İstanbul Havuzbaşı İÖ Gençlik Spor Kulübü 1
82 İstanbul Plevne Lisesi Spor Kulübü 2
83 İstanbul Spor Lisesi Kulübü 2
84 İstanbul Uzgurlar Spor Kulübü 1
85 İzmir Büyükşehir Bld. Spor Kulübü 1
86 İzmir Bergama Bld. Spor Kulübü 1
87 İzmir Juteka Spor Kulübü 1
88 İzmir İşitme Engelliler Spor Kulübü 1
89 Karabük Folklör Spor Kulübü 3
90 Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü 1
91 Kırıkkale Gençlik ve Spor Kulübü 2
92 Kilis Gençlik ve Spor Kulübü 1
93 Konya Büyükşehir Bld. Spor Kulübü 1
94 Kütahya Belediyesi Spor Kulübü 1
95 Kütahya Gençlik ve Spor Kulübü 1
96 Malatya Badminton Spor Kulübü 4
97 Malatya Gençlik ve Spor Kulübü 4
98 Malatya Hasan Varol Spor Kulübü 1
99 Malatya Uluslararası Gençlik Spor Kulübü 3
100 Manisa ASP Spor Kulübü 2
101 Manisa Selendi Bld. Spor Kulübü 1
102 Mersin End. Meslek Lisesi Spor Kulübü 1
103 Mersin Gençlik ve Spor Kulübü 1
104 Mersin İçel Okulları Spor Kulübü 1
105 Mersin Mefad Spor Kulübü 3
106 Muğla Gençlik ve Spor Kulübü 1
107 Muş Gençlik ve Spor Kulübü 1
108 Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 1
109 Nevşehir Gülşehir Gençlik ve Spor Kulübü 1
110 Niğde Gençlik ve Spor Kulübü 1
111 Sakarya Arifiye Gençlik ve Spor Kulübü 1
112 Sakarya Budo Spor Kulübü 1
113 Sakarya Üniv. Spor Kulübü 2
114 Samsun Bafra Akat Gençlik Spor 1
115 Samsun Bafra Badminton Spor Kulübü 2
116 Samsun Bafra Gençlik Spor 1
117 Samsun Kayaspor Kulübü 1
118 Samsun Tekkeköy Dağcılık Spor Kulübü 1
119 Sinop Boyabat Kalespor Kulübü 1
120 Sivas Gençlik ve Spor Kulübü 1
121 Şanlıurfa Gençlik ve Spor Kulübü 1
122 Tokat Gençlik ve Spor Kulübü 1
123 Trabzon Gençlik ve Spor Kulübü 1
124 Tunceli Gençlik ve Spor Kulübü 2
125 Van Gençlik ve Spor Kulübü 1
126 Van İki Nisan İÖO Spor Kulübü 1
127 Zonguldak Kilimli Bld. Spor Kulübü 1
128 Zonguldak Kilimli İdman Spor Kulübü 1
129 Zonguldak Yıldız Gençlik ve Spor Kulübü 1

DELEGE LİSTESİ Edit

NO ADI SOYADI KURUMU GÖREVİ İLİ

TÜRKİYE BADMİNTON FEDERASYONU 4.MALİ GENEL KURULU 01 Ekim 2014 gün ve 29136 sayılı Resmi Gazatede yayınlanan Bağımsız Spor Federasyonlarının Çalışma Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmenlikin 8.Maddesi ile TBF Ana Statüsünün 7.maddesine göre yönetim kurulumuzun 24.09.2014 tarih ve 14 sayılı kararı doğrultusunda; Türkiye Badminton Federasyonu 4.olağan mali genel kurulu 18/19 Kasım 2014 Salı günü saat 10:30'da yapılacaktır. Delege listesi aşağıdadır.

TÜRKİYE BADMİNTON FEDERASYONU Bursa caddesi Bağlarbaşı mah.446.sk. No:15 Keçiören/Ankara

TURKISH BADMINTON FEDERATION Tel.: 0312.310 80 54 Faks : 0312.310 99 78 www.badminton.gov.t

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.