FANDOM


Bakınız

Şablon:TOSFbakınız - d


OSF ISF Okul sporları Okul Sporları Federasyonu Okul Spor Kulüpleri Yönetmeliği Okul Spor Kolları Yönetmeliği
TOSF Türkiye Okul Sporları Federasyonu TOSF/Faaliyet Raporları TOSF/III. Olağan Mali Genel Kurul Türkiye Okul Sporları Federasyonu/III. Olağan Genel Kurulu Türkiye Okul Sporları Federasyonu/Başkan seçimi Türkiye Okul Sporları Federasyonu/Delegeler TOSF/Tahkim Kurulu TOSF/Yönetim Kurulu TOSF/Denetim Kurulu TOSF/Disiplin Kurulu TOSF/İcra Kurulu TOSF/Danışma Kurulu TOSF/Hakem Kurulu
Okul Sporları Federasyonu Mersin İl Temsilciliği Okul Sporları Federasyonu Bursa İl Temsilciliği
Okul Sporları Federasyonu http://www.tosf.gov.tr Başkan: Ayhan Pala ayhanpala@tosf.gov.tr
ayhanpala61@hotmail.com YK - Türkiye Okul Sporları Federasyonu Spor Genel Müdürlüğü/Okul sporları [1] Spor Genel Müdürlüğü/Okul Sporları Daire Başkanlığı yok, ama olmalı- Spor Genel Müdürlüğü/Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı bu başkanlık ilgilenir gibi.. - GSB ile MEB işbirliği protokolü Okul Sporları Yarışmaları Genelegeleri Okul Sporları Görevlendirmeleri Ücret Yönergesi GSB-MEB 2012-2013 Öğretim Yılı Yarışma Talimatı Federasyon/Ana statüleri BAĞIMSIZ SPOR FEDERASYONLARININ ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK
Federasyon seçimleri Tahkim Kurulu Federasyon Başkanları Seçim Yönetmeliği aşağıda federasyonun resmi ana statüsünün linki yer alıyor... Madde 34'nin 4. alt bendine dikkat edin lütfen.. ifade net; "bütçenin yüzde 15'ini kulüplere ve altyapıya yardım olarak vermeliler"... zaten bilançoları iki hafta sonra yayınlayacaklar ve verilmediği görülecek... tabi ki OSF/mali bütçeyi ibra ettirecekleri bölümde de hesabını 3289 sayılı Spor Genel Müdürlüğünün Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun Kanun Numarası: 3289 [2]
TOSF ANA STATÜSÜ Türkiye Okul Sporları Federasyonu/Başkan seçimi Türkiye Okul Sporları Federasyonu/Delegeler Türkiye Okul Sporları Federasyonu/Ana statü Okul Spor Kolları Yönetmeliği
Türkiye Badminton Federasyonu/Başkan seçimi Türkiye Badminton Federasyonu/Delegeler
Spor federasyonu Spor Federasyonları Okul Sporları Federasyonu Türkiye Okul Sporları Federasyonu
Şablon:Okulsporlarıbakınız Şablon:Federasyonbakınız

%==Tarihçe== Federasyon, 08.06.2005 tarihli ve 162 sayılı Bakanlık oluru ile kurulmuştur.

Türkiye Okul Sporları Federasyonu; 3289 sayılı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun ek-9 uncu maddesi başlığında “Bağımsız spor federasyonları” olarak, “özerk” ibareleri “bağımsız” olarak değiştirilmiş, tüzel kişilik kazanmıştır.

Federasyon çalışmalarını, 01 Ekim 2014 ve 29136 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Türkiye Okul Sporları Federasyonu Ana Statüsü ile 19 Temmuz 2012 tarih ve 28658 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bağımsız Federasyonların Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda yürütmektedir.

Federasyonda, yönetim kurulu ve Spor Genel Müdürlüğü personeli olan çalışanlarının uyumlu iletişimi sayesinde geleneklerine bağlı bir yapı bulunmaktadır. Mevzuatlara uygun federasyon görevleri yerine getirmektedir.

Geçmiş Başkanlar;Edit

2005 - 2010 Mehmet Ata ÖZER 2010 - 2016 Ayhan PALA 2016 - ........ Ömür Fatih KARAKULLUKÇU

Resmi Gazete Ana statü: Edit

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2007/07/20070710-7.htm

Başkan Ayhan PALA Edit

  • 01.04.1965 Yılında Trabzon da doğdu.
    Ayhan Pala
  • İl Orta ve lise öğrenimini Trabzon'da tamamladı.
  • Spor hayatına 1980 yılında Trabzon Yalıspor' da Futbol, Basketbol Hentbol branşlarında faaliyet göstererek başladı. Daha sonra Jandarma Gücü K.T.Ü Spor Kulüplerinde spor yaşantısını sürdürdü
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nden mezun oldu.
  • Kahramanmaraş Andırın Çok Programlı Lisesi, Trabzon Lisesi Spor Bölüm Başkanlığı – Trabzon Spor Lisesi Kurucu Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
  • OBESİD Beden Eğitimi Öğretmenleri Hizmet içi Eğitim seminerlerinde eğitim görevlisi olarak görev aldı.
  • 15 yıl lig heyeti üyeliğinin yanı sıra Trabzon İl Koordinatörlüğü görevini yürüttü.
  • Evli bir çocuk babasıdır.


Profesyonel Deneyim

  • Türkiye Okul Sporları Federasyonu Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği1.Uluslararası Karadeniz Oyunları
  • 1.Spor Liseleri Spor Ve Sanat Festivali
  • Yıldız Milli Takım Hentbol Antrenörlüğü
  • Genç Milli Takım Hentbol Antrenörlüğü
  • Ulusal Hentbol Hakemliği
  • Kulüp Antrenörlüğü
  • Doğu Karadeniz Sportif Bölge Koordinatörlüğü
  • Türkiye Hentbol Antrenörleri Derneği Kurucu Üyesi
  • Türkiye Hentbol Hakemleri Derneği Kurucu Üyesi
  • Hentbol İhtisas Spor Kulübü Kurucu Üyesi
  • Türkiye Spor Liseleri Koordinatör Müdürlüğü
  • Trabzon Valiliği Sporda Yetenek Seçimi Ve Spora Yönlendirme Projesi İl Koordinatörü


Sahip Olduğu Patent ve Yayınlar

  • Spor Liseleri Spor Dersi Müfredat Programı
  • Spor Liseleri Antrenman Bilgisi Dersi Müfredat Programı
  • Spor Liseleri Spor Yönetimi ve Organizasyon Dersi Müfredat Programı
  • Spor Liseleri İnsan Anatomisi Dersi Müfredat Programı
  • Spor Liseleri Spor tesisleri ve Malzeme Bilgisi Dersi Müfredat Programı
  • Oyun ve Eğitim Kitabı
  • Spor Liseleri Spor Dersi Kitabı
  • Spor Liseleri İnsan Anatomisi dersi kitabı
  • Spor Liseleri Antrenman Bilgisi Dersi Kitabı
  • Spor Liseleri Sah Tesis ve Malzeme Bilgisi Ders Kitap Yazar

    Gönüllü Çalışma Deneyimi
  • 2006 Yılı 17. Milli Eğitim Şura Üyeliği
  • 2008 Yılı 6. Spor Şura Üyeliği
  • Orta Öğretimde Okul Çeşitliği Yerine Program Çeşitliğini Esas Alan Bir Yapıya Geçilmesi Çalıştay Üyeliği
  • Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Yapılandırmacı Eğitim Programı Tanıtım ve Bilgilendirme Eğitim Görevlisi

| class="cborder-right"| |}

İletişim Edit

e-Posta: ayhanpala@tosf.gov.tr ayhanpala61@hotmail.com


Yönetim Kurulu Edit

3 Kasım 2012 öncesi Yönetim Kurulu üyeleriEdit

  • Mehmet KESKİN 1. Başkan Vekili Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Müdürü

kesmezoglu@gmail.com Genel Koordinatör Tüm Birimler Sorumlusu

  • Mustafa DEMİR 2. Başkan Vekili Nermin Mehmet Çelik Anadolu Lisesi Müdürü

mdemir-1952@mynet.com Mali İşler Ve Sponsorluk Kurulu Sorumlusu

  • Harun SÖNMEZ 3. Başkan Vekili MEB Müfettişi

harunsonmez@gmail.com Beden Eğitimi Öğretmenleri-Bölge Temsilcileri Kurulu-İl Ve İlçe Temsilcileri Mevzuat Kurulu Sorumlusu

  • 4.Murat ÇAĞLAYAN Hürriyet Anadolu Lisesi Müd. muratcaglayan16@gmail.com

Okullarda Spor Klüpleri Oluşturma-Spor Kültürünü Geliştirme Sorumlusu

  • 5.Tunç DAĞAL tdagal@gmail.com Spor Koordinatörü
  • 6.Hasan GÜMÜŞKESEN Danışman-Turizimci hasangumuskesen@hotmail.com Sağlık ve Sosyal İşler Sorumlusu
  • 7.Mustafa BÜTÜNER 50.Yıl Lisesi Müdürü mu.fa@hotmail.com Denetim-Disiplin Ve Hakem İşleri Sorumlusu
  • 8.Levent EYÜBOĞLU Ö.Burç And.İ.M.Lis& Ö.Burç Gzl Snt. ve Sp. Lis. Müd.

eyuboglulevent@gmail.com Bilim-Eğitim-Arge Sorumlusu

  • 9.Mustafa DİŞBUDAK Mimar Kemalettin Kız Tekn. ve Mes. Lis.​Müd. Yrd.

mustafadisbudak@gmail.com Medya Tanıtım Ve Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

  • 1.Tuncer KURT Erzurum Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müd. Yrd.
  • 2.Gökhan KAYIHAN Trabzon Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Beden Eğitimi Öğr.
  • 3.İbrahim IRMAK Aksaray Kamber Demir Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni

Denetim Kurulu Edit

İlter ALTINSOY (Bşk.) Milli Piyango İdaresi Teftiş Kurulu Müf.

Hasan KAPLAN MEB Yurtdışı Eğitimi Genel Müdürü

Münevver YAMAN Bursa Necatibey K.M.L Spor Kulübü Başkanı

Dosya:TOSF Denetleme-Kurul-Raporu.pdf

Yedek Üyeler Edit

Birol ORAK Antalya Karatay Lisesi Müdürürü

Ali İhsan ÖZBEK Isparta Gürkan Lisesi Müdürü

Disiplin Kurulu ​​ Av. Sevcan ŞEN GÜNAY (Bşk) Trabzon Barosu Av.

Elif KULEYN Trabzon Barosu

Mehmet Mert DİNÇEL Emekli Albay

Ali Bayram TETİK İzmir Kipa 10. Yıl Lis. Müd

Adnan YAVUZ İstanbul Beylerbeyi Hacı Sabancı And. Lis. Müd.


Yedek Üyeler Edit

Mustafa DOĞRUL Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisesi Müd.

Ali AKDENİZ Ankara Batıkent Lisesi Müdürü


TÜRKİYE OKUL SPORLARI FEDERASYONU​ İL TEMSİLCİLERİ Edit

1-ADANA Kamil DİKİCİ 322/3387001 505/4970126 Öğr.Gör.Mdr.Y. Ç.Ü.BESYO mail:kdikici@cu.edu.tr


2-ADIYAMAN İbrahim Murat AKSOY 416/2141022 506/8512020 Bed.E.Ö Adıyaman L. mail: imuratsu@hotmail.com


3-AFYON Muhammed DOĞAN 532/7158917 505/6296630 Bed.E.Ö İşitme Engelliler Ok mail:karacaycash@hotmail.com


4-AĞRI F. Berivan YILDIRIM 532/6902847 Bed.E.Ö İl Spor Müdürlüğü mail: yekdaberivan@gmail.com

5-AKSARAY M.Toprak KESKİN 505/9252569 505/6270777 Bed.E.Ö İl Mil. Eğit. Müd. mail:toprakkeskin@hotmail.com


6-AMASYA Abdullah KODEK 358/2124655 505/9266615 Bed.E.Ö İl Mil. Eğit. Müd. mail: abdullahkodek@hotmail.com


7-ANKARA Sedat İNANÇ 312/2196976 505/7372079 Bed.E.Ö DSİ İlköğretim Ok mail:nancsedat@hotmail.com


8-ANTALYA Mustafa BABACAN 242/3259190 530/2028068 Bed.E.Ö Karatay L. mail: babacanmustafa.07@gmail.com 9 ARDAHAN Şafak KAYA 478/2113065 Bed.E.Ö Anadolu L. 10-ARTVİN Aysel POLATDEMİR 466/2123618 505/3944197 Bed.E.Ö Artvin Ticaret Meslek L. eylulada08@hotmail.com


11-AYDIN Kemal ÖZCAN 256/2250013 505/3118745 Bed.E.Ö Adnan Menderes A.L mail adresi yok


12-BALIKESİR Tahir Mahir BAŞOĞLU 266/2390161 505/4753333 Bed.E.Ö B.Erdayı İ.Ö.O mahirbasoglu@superposta.com


13-BARTIN Altan ÖZTOPRAK 378/2271239 505/4304486 Bed.E.Ö Teknik ve EML algalina@hotmail.com


14-BATMAN Erhan YILMAZ 532/4127472 Bed.E.Ö Fen L. erhaanyilmaz@hotmail.com


15-BAYBURT İsmail AĞBAL 458/2117611 505/5700141 Bed.E.Ö S.Recep Eşiyok İÖO ismail_agbal@mynet.com


16 BİLECİK H. Mete GÜNDOĞDU 228/2125763 505/3502934 Bed.E.Ö Gençlik ve Spor il Md mete_2424@hotmail.com


17-BİNGÖL Yakup ELALTUNKARA 426/2132585 543/4940429 Memur İl Mil. Eğit. Müd. hamzazaza12@hotmail.com


18-BİTLİS İkram ÖZLÜK 532/3562365 Bed.E.Ö Nurullah Ören A.Ö.L ikramozluk@hotmail.com 19 BOLU Ş. Can GARİPOĞU 374/2128586 533/3343037 Bed.E.Ö Atatürk A.L can_garipoglu@hotmail.com 20 BURDUR Gönül BERKİ 248/2335356 505/2778746 Bed.E.Ö Mrk Teknik ve EML gonulberki@mynet.com 21 BURSA Şenol ERKAN 224/2486034 532/3573416 Bed.E.Ö BTSO O. ve Turizm M. L. senolerkan@hotmail.com 22 ÇANAKKALE Mesut DOĞAN 286/2100081 505/7843915 Bed.E.Ö Milli Piyango A.L mesutdogan65@hotmail.com 23 ÇANKIRI Özgür ALTINBİLEZİK 376/1232190 505/7681666 Bed.E.Ö Nevzat Ayaz A.Öğret.L salihefeege@hotmail.com 24 ÇORUM Baki AYGÜN 364/2218720 505/5491764 Bed.E.Ö KT ve ML baygun76@hotmail.com 25 DENİZLİ M. Yalçın BAYRAKÇI 532/4816811 Bed.E.Ö Cumhuriyet A.L mybayrakci@gmail.com 26 DİYARBAKIR İlhami ÇETİN 505/2736505 Bed.E.Ö Ziya Gökalp L. colin_0021@hotmail.com 27 DÜZCE Ali AKGÜN 505/2741989 Bed.E.Ö Düzce İmam Hatip L. aliakgun1461@hotmail.com 28 EDİRNE Selahattin YAYLA 284/2357613 505/6453749 Okul Müdürü Karaağaç Yatılı BİÖO selahattinyayla22@hotmail.com 29 ELAZIĞ M. Mesut DAĞHAN 424/2478923 505/8946600 Bed.E.Ö Karakaya Fen L. mesutdaghan@hotmail.com 30 ERZİNCAN Ali Can ÖLMEZTÜRK 532/2624044 Bed.E.Ö Erzincan Anadolu L. alicanolmazturk@mynet.comn 31 ERZURUM Erdal VURALER 532/3867122 Bed.E.Ö Aydın Doğan Özel İ.ö.o erdalvuraler@hotmail.com 32 ESKİŞEHİR Abdullah ÜNLÜ 222/2306850 535/8192308 Bed.E.Ö Atatürk İ.Ö.O a.unlu55@hotmail.com 33 GAZİANTEP Ali KOÇ 542/8117321 Reklamcı Yeşiltepe mh.216cd 40A alikoc27@mynet.com 34 GİRESUN Gökhan ÜSTÜN 454/2150692 532/6091570 Bed.E.Ö Hamdi Bozbağ A.L ustungokhan@hotmail.com 35 GÜMÜŞHANE Aydın BAYRAK 456/2337734 505/5032634 Bed.E.Ö Telekom Fen L. aydinhoca61@hotmail.com 36 HAKKARİ Nurettin ÖZDEMİR 438/2112682 505/7051009 Şube Müdürü İl Mil. Eğit. Müd. ozdemir_nurettin@hotmail.com 37 HATAY Mehmet YÜCEL 505/2534950 Bed.E.Ö Kırıkhan Naim Atakaş A.L mehmetyucel1974@hotmail.com 38 IĞDIR Caner KARADUMAN 505/8105700 Bed.E.Ö İl Mil. Eğit. Müd. canerkaraduman@hotmail.com 39 ISPARTA Adem AKKULAK 505/2155653 Bed.E.Ö Halıkent L. Adem32_akkulak@hotmai.com 40 İSTANBUL Cavit ÇETİNKAYA 212/5175274 505/2703621 Bed.E.Ö İl Milli Eğitim M.lüğü cavitcetinkaya@hotmail.com 41 İZMİR Kadir SORGUÇ 232/2817071 507/9306340 Bed.E.Ö M. Kemalettin K. T.ve M. L. kadirsorguc@mynet.com 42 K.MARAŞ Salih GÜRSES 505/7518119 Bed.E.Ö Ticaret ve San Od. Tic.M L. salihspor@hotmail.com 43 KARABÜK Sezgin SAYIN 370/4128116 505/5023532 Bed.E.Ö Anadolu imam Hatip L sezginsayin78@hotmail.com 44 KARAMAN Mustafa AK 338/2131151 505/2422209 Bed.E.Ö İstiklal İ.Ö.O mustafam70@hotmail.com 45 KARS Murat NAMKOÇ 505/3935829 Bed.E.Ö İl Milli Mğitim Müdürlüğü namkoc7171@hotmail.com 46 KASTAMONU Turhan KARAGÖZOĞLU 366/2152768 542/3752768 Bed.E.Ö Güzel Sanatlar ve Spor L 888043@meb.k.12.tr 47 KAYSERİ Hakan GÖKDEMİR 352/3382142 505/7703851 Bed.E.Ö M.Sepici 60.yıl Cumhuriyet hakan_gokdemir@hotmail.com 48 KİLİS Yusuf KÜLEKÇİOĞLU 348/8131106 505/5246767 Öğretmen Kemaliye İ.Ö.O mykulekcioglu@hotmail.com 49 KIRIKKALE İlker DİRİ 318/2246103 505/4076438 Bed.E.Ö Atatürk İ.Ö.O ilkerdiri@hotmail.com 50 KIRKLARELİ Önder KÖSE 288/2126375 505/5782199 Bed.E.Ö TOBB Anadolu L. onderkose71@hotmail.com 51 KIRŞEHİR Tuncer ALTAŞ 386/2136418 505/3750836 Bed.E.Ö Mehmet Akif Ersoy L tefe40@hotmail.com 52 KOCAELİ Göksel Ali ARGUN 532/6833058 5055756859 Bed.E.Ö İl Milli Eği.Müdürlğü 53 KONYA M.Aydoğan KARAKAYA 332/3512512 507/2380175 Bed.E.Ö Mar. Mustafa Kemal İ.Ö.Ö mehmetaydogankarakaya@hotmail.com 54 KÜTAHYA Refik YÜCESOY

505/3112329 Bed.E.Ö Kılıçarslan And. L. yucesoy74@hotmail.com 55 MALATYA YunusÇATAL 422/3232505 505/9237633 Bed.E.Ö İl Milli Eğitim M.lüğü yunuscatal44@hotmail.com 56 MANİSA Ahmet KIRNAK 236/2339128 505/5371919 Bed.E.Ö 23 Nisan Ulusal Egemenl ahmet_kirnak@hotmail.com 57 MARDİN Eyyup İRDAM 505/2964358 Bed.E.Ö Meyfa L. ridman90@hotmail.com 58 MERSİN İrfan ÇALIŞIR 324/3250743 505/6465757 Bed.E.Ö Piri Reis İ.Ö.O İrfan-33@hotmail.com 59 MUĞLA Hüseyin Ülkü KİRAZ 252/2141921 505/8066917 Bed.E.Ö Türdü 100.Yıl i.ö.o ulku.kiraz@gmail.com 60 MUŞ Hakan OKUT 436/2122356 505/4414061 Bed.E.Ö Şeker Anadolu L. hakan_okut@hotmail.com 61 NEVŞEHİR Ercan KILIÇ 384/2127787 505/4300215 Bed.E.Ö Yeniçeşme i.Ö.O bayercanhalil@hotmail.com 62 NİĞDE Emrah Ragıp ÇALGIN 388/2323272 505/5526168 Bed.E.Ö İl Mil. Eğit. Müd. emrahcalgin@hotmail.com 63 ORDU Yakup DAVUTOĞLU 452/2336985 506/3599789 Bed.E.Ö Cumhuriyet L. a_ykp52@hotmail.com 64 OSMANİYE Yücel ERDOĞAN 328/8149193 505/2400300 Bed.E.Ö Atatürk L. yülerdogan@gmail.com 65 RİZE Mustafa KALENDER 464/2130639 505/3177064 Bed.E.Ö İl Mil. Eğit. Müd. m.kalender53@hotmail.com 66 SAKARYA Mehmet AKOVA 264/2416287 505/7954205 Bed.E.Ö İl Mil. Eğit. Müd. m_akova54@hotmail.com 67 SAMSUN Süleyman DEMİRTAŞ 362/2381890-118 536/5683614 Bed.E.Ö Koşaca İ.O.Ö suleymandemirtas@windowslive.com 68 SİİRT Erkan ALGAN 484/2235491 505/4016250 Bed.E.Ö 14 Eylül Anadolu L. erkanalgan56@hotmail.com 69 SİNOP Murat BOSTAN 368/2604252 505/6275378 Bed.E.Ö Sinop L. mgbostan@hotmail.com 70 SİVAS Mahmut POYRAZ 346/2214114 505/8176825 Bed.E.Ö İnönü İlköğretim 71 ŞANLIURFA Atilla KESKİN 505/2314242 Bed.E.Ö Cengiz Topel İ.Ö.O atillak@mynet.com 72 ŞİRNAK Sinan AKYOL 543/5509078 Bed.E.Ö Rekabet Kurumu İ.Ö.O nanis_68@hotmail.com 73 TEKİRDAĞ İbrahim Caner ONAY 282/3612013 507/9841071 Bed.E.Ö Talatpaşa İ.Ö.O. caneronay@hotmail.com 74 TOKAT Volkan VURAL 336/2280458 530/8828490 Bed.E.Ö M.S.E Görme Engelliler İ.Ö v.vural1871@mynet.com 75 TRABZON Yunus Ali CİVİL 462/2302318 505/6533135 Bed.E.Ö Fatih L. yunusalicivil@gmail.com 76 TUNCELİ İlknur ÇAVDAR 428/2131934 506/3020076 Bed.E.Ö Güzel Sanatlar ve Spor L cavdarilknur@hotmail.com 77 UŞAK Fatihhan ERDOĞAN 276/2542214 532/6874589 Bed.E.Ö Nihat Dülgeroğlu İ.Ö.O fatihhanedan@hotmail.com 78 VAN Veysel BUCAK 432/2177030 534/8290204 Bed.E.Ö Hacı Ömer Sabancı İ.Ö veyselbucak@mynet.com 79 YALOVA Hüseyin KUTRUP 226/8141196 505/5616929 Bed.E.Ö Gaziosmanpaşa İ.Ö.O hkutrup61@hotmail.com 80 YOZGAT Abdullah CEYLAN 354/2122753 505/2607660 Bed.E.Ö Ticaret Meslek L. abdullahceylan66@hotmail.com 81 ZONGULDAK Hüseyin KOLAY 532/2212924 E.Bed. Eği. Ö.

	kolay.huseyin@gmail.com

Haberler TOSF 3. Olağan Genel Kurul Başkanımız Rize Eğitim Çalıştayı'nda Uluslararası yarışmalarda Ülkemizi Temsil Eden Okullar Ödüllendirildi Barcelona Futbol Okulu Yıldızları Rivada Yönetim Kurulumuz İzmir'de Toplandı Tüm Haberler







​​

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.