Disambig.svg Bakınız: Portal:Spor



Branşı Adı Soyadı Okulu E- posta
Genel Koordinatör Ali Yıldız Aydınlıkevler İ.Ö.O. itaki2@hotmail.com
Genel Koordinatör Yrd. Yasemin Karaman 50 .Yıl Gökçeler İ.Ö.O.
Atletizm İhsan Taş Necdet Ülger İ.Ö.O.
Çiğdem Çömlekçi Necati Bolkan İ.Ö.O.
Muazzez Yüksel Perşembe Vakfı İ.Ö.O
Pakize Yavuz Mahmut Arslan Anadolu Lisesi
Badminton Yasemin Karaman 50 .Yıl Gökçeler İ.Ö.O.
Ali Yıldız Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Hacer Taş Barbaros İ.Ö.O.
Çiğdem Kuzucu Barbaros İ.Ö.O.
Zeynep Sabiha Engizek Barbaros İ.Ö.O.
Balık Adam Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
S. Ayhan Bilişik Namık Kemal İ.Ö.O.
Basketbol Mustafa Söğüt Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Mustafa Demir Palmiye Koleji
Hakan Çelik Gelişim Koleji
Bülent Yavuz Anadolu Otelcilik ve Turz. Meslek Lis.
Bedensel Engelliler Mustafa Söğüt (Bu alanda Master yapmıştır. ) Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Beyzbol Korfbol, Softbol,Korumalı Futbol ve Ragbi Mete Öcal Hüseyin Polat Eğitim ve Uygulama O
Melike Bulut Özel İçel Koleji
Aybanu Uğur Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi
Bilardo Mustafa Şimşek Kocatepe İ.Ö.O.
Bünyamin Çelik Akkent İ.Ö.O.
Hakan Canbolat Hacı Sabancı Anadolu Lisesi
Bisiklet Güner Tatar Perşembe Vakfı İ.Ö.O.
Muazzez Yüksel Perşembe Vakfı İ.Ö.O.
Çiğdem Çömlekçi Necati Bolkan İ.Ö.O.
Ayşe Aydınoğlu Dumlupınar Lisesi
Binicilik Ali Çolak Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Ali Taşkın Dumlupınar Lisesi
Derya Yıldıran Mersin Lisesi
Bocce- Bowling- Dart Mustafa Şimşek Kocatepe İ.Ö.O.
İbrahim Çelik Gökçebelen İ.Ö.O.
Yusuf Cüceler Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Boks Erhan Karakurt 24 Kasım İ.Ö.O.
Cüneyt Demirci 24 Kasım İ.Ö.O.
Ümit Bitirgiç Türk Telekom İ.Ö.O.
Briç Mustafa Koçyiğit Pirireis İ.Ö.O.
Ali Ceylan Pirireis İ.Ö.O.
Buz Pateni Yasemin Karaman 50. Gökçeler İ.Ö.O.
Yunus Emre Tunçelli Akkent İ.Ö.O.
Sibel Yanardağ Bozan Ş.Pozcu Lisesi
Capoeira Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
Musa Eryılmaz Namık Kemal İ.Ö.O.
Cimnastik Cansın Külekçi Ş.Pozcu Lisesi
Volkan Torun Yahya Günsur TL.EML.
Saadet Özkan Ş.Pozcu Lisesi
Gülseren Turhan Hacı Sabancı Anadolu Lisesi
Çim Hokeyi Ali Yıldız Aydınlıkevler İ.Ö.O. itaki2@hotmail.com
Ali Yüksel Nevit Kodallı Güzel Sanatlar lisesi
Dağcılık Güner Tatar Perşembe Vakfı İ.Ö.O.
Cüneyt Demirci 24 Kasım İ.Ö.O.
Eskrim Volkan Torun Yahya Günsur Lisesi
Ayhan Mayruk 24 Kasım İ.Ö.O.
Sevgi Turan Özel Toros İ.Ö.O.
Futbol Hakan Canbolat Hacı Sabancı And.Lisesi
Musa Eryılmaz Namık Kemal İ.Ö.O.
Cemal Yıldız Adnan Özçelik Anadolu Lisesi
Geleneksel Sporlar Turan Arslan Ş.Pozcu Lisesi
Meryem Çeliktaş Bahçelievler İ.Ö.O.
Nesrin Deke Bahçelievler İ.Ö.O.
Ahu Erdoğan Bahçelievler İ.Ö.O.
Golf Hasan Selağzı Necdet Ülger İ.Ö.O
İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Mahmut Karaoğlu Barbaros İ.Ö.O.
Güreş Turan Arslan Ş.Pozcu Lisesi
Yalçın Döven Ş.Pozcu Lisesi
Ali Rıza Şahin Ş.Pozcu Lisesi
Hentbol Salih Arıkan Dumlupınar Lisesi
Filiz Gökdurna Çankaya İ.Ö.O.
Selma Semis Çiftlik İ.Ö.O.
Serdal Gökdurna Akdeniz Bölge Kom.İ.Ö.O.
Halk Oyunları Cengiz Gültekin Yenişehir halk eğitim gltkn-33@hotmail.com
Ali Taşkın Dumlupınar lisesi
İzcilik Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O.
Öznur Doğan Cumhuriyet İ.Ö.O.
Judo ve Kuraş Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O
Nurten Saraçoğlu Dumlupınar Lisesi
Karate İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Züleyha Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O
Kayak Meryem Çeliktaş Bahçelievler İ.Ö.O.
Ahu Erdoğan Bahçelievler İ.Ö.O.
Nesrin Deke Bahçelievler İ.Ö.O.
KickBoks Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
Musa Eryılmaz Namık Kemal İ.Ö.O.
Kürek Beyhan Doğmacı 100. Yıl İ.Ö.O.
Mustafa Koçyiğit Pirireis İ.Ö.O.
M. Kürşat Ergüçlü Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Masa Tenisi Turan Aslan Ş.Pozcu Lisesi
Mehmet Sucubaşı Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O.
Nalan Özdoğan Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Motosiklet Çetin Bostankolu Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Ahmet Çavuşoğlu Pirireis İ.Ö.O.
Muay Thai Murat Yıldız Namık Kemal İ.Ö.O.
Okçuluk İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Arzu Çavuşoğlu Batıkent İ.Ö.O.
Sinan Abanoz Çankaya İ.Ö.O
Oryantring Ali Rıza Şahin Ş.Pozcu Lisesi
Yalçın Döven Ş.Pozcu Lisesi
Otomobil Sporları Ali Rıza Şahin Ş.Pozcu Lisesi
Yalçın Döven Ş.Pozcu Lisesi
Ali Çolak Aydınlıkevler İ.Ö.O.
Rüzgar Sörfü Yunus Emre Tunçelli Akkent İ.Ö.O
Ayhan Mayruk 24 Kasım İ.Ö.O.
Satranç Cemal Yıldız Adnan Özçelik Anadolu Lisesi
Şamil Güner Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O.
Sutopu İ.Caner Onay Hüseyin Polat Eğitim ve Uygulama Ok.
Mine Yücel Aliye Pozcu İ.Ö.O.
Taekwondo Züheyla Erpehlivan Kocavilayet İ.Ö.O.
Nurten Saraçoğlu Dumlupınar Lisesi
Tenis Hasan Selağzı Necdet Ülger İ.Ö.O
İsmet Selağzı Menteş İ.Ö.O.
Cansın Külekçi Şevket Pozcu Lisesi
Mahmut Karaoğlu Barbaros İ.Ö.O.
Voleybol Ali Ceylan Pirireis İ.Ö.O.
Ahmet Çavuşoğlu Pirireis İ.Ö.O.
Arzu Çavuşoğlu Batıkent İ.Ö.O.
Mehmet Sucubaşı Dr. Kamil Tarhan İ.Ö.O.
Vücut Geliştirme ve Fitness Mustafa Şimşek Kocatepe İ.Ö.O.
Soner Doğmacı 100 Yıl İ.Ö.O.
Wushu Sona Karakoyun Cumhuriyet İ.Ö.O.
Hasan Bihan Cumhuriyet İ.Ö.O.
Yamaç Paraşütü İbrahim Özcan Yenişehir İ.Ö.O
Aytül Olguncan Barbaros İ.Ö.O.
Yelken Beyhan Doğmacı 100. Yıl İ.Ö.O.
Azmi Uğur Tarhan Çankaya İ.Ö.O.



Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.