FANDOM


1.Akdeniz Bölge Komutanlığı İlköğretim Okulu.....Bülent Mehmet Atalay

2.Akkent İlköğretim Okulu...........Hüseyin Taştan

3.Aliye Pozcu İlköğretim Okulu......Öztürk Kaya

4.Bahçelievler İlköğretim Okulu.....Mehmet Düzey

5.Barbaros İlköğretim Okulu.........Tahir Duran

6.Batıkent İlköğretim Okulu.........Adnan Yılmaz

7.Cumhuriyet Anaokulu..............Gülperi Arıkan

8.Cumhuriyet İlköğretim Okulu......Ragıp Çiftçi

10.Çankaya İlköğretim Okulu.........Mehmet Bircan

11.Çavak Günferi Karagenç İlköğretim Okulu.......Yasin Keleş

12.Çiftlik İlköğretim Okulu........Kenan Doğan

13.Değirmençay İlköğretim Okulu.....Bülent Savaş Çetin

14.Dr.Kamil Tarhan İlköğretim Okulu.Ahmet Fındık

15.Dumlupınar Anaokulu.............Meysuham Tokatlı

16.Dumlupınar Lisesi..............Ahmet Ruşen

17.Emirler İlköğretim Okulu.......Leyla Yılmaz

18.Gökçebelen İlköğretim Okulu.....Ahmet Anlaş

19.Hacı Sabancı Anadolu Lisesi.....Mehmet Adnan Aydın

20.Hacı Zarife Çelebi Aygar Anadolu Lisesi..Hatice Aygar

21.Hüseyin Polat Eğitim Uygulama Okulu ve İş.Eğt.Mrk.....Recep Ali Tez

22.Karahacılı İlköğretim Okulu......Kenan Sezer

23.Kocatepe İlköğretim Okulu......Ramazan Deveci

24.Kocavilayet İlköğretim Okulu...Nazmi Kendigelen

25.Mahmut Arslan Anadolu Lisesi...Erdal Göçtü

26.Mehmet Adnan Özçelik İlköğretim Okulu....M.Fatih Akarçay

27.Necati Bolkan İlköğretim Okulu....Suat Hayri Tütmez

28.Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi..Ziya Doğan

29.Mersin Anadolu Lisesi..................Hanifi Çirkin

30.Aydınlıkevler İlköğretim Okulu....Hacı Mehmet Tunç

31.Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi....Mehmet Sungur

32.Mersin Sosyal Bilimler Lisesi......Sema Sarı

33.Menteş İlköğretim Okulu.....Veli Atak

34.Şevket Pozcu Lisesi.........H. Yaşar Yavuz

35.Müfide İlhan İlköğretim Okulu......Aldoğan Eroğlu

36.Namık Kemal İlköğretim Okulu......İsmail Mertürk

37.Necdet Ülger İlköğretim Okulu......Mustafa Özgür

38.Nevit Kodallı Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi...İbrahim Tol

39.Perşembe Vakfı İlköğretim Okulu............Kamil Söğüt

40.Pirireis İlköğretim Okulu..................Fevzi Altıntaş

41.Sevgi Ana Okulu............................Nezaket Aktaş

42.Şevket Pozcu Anaokulu......................Gülay Koçak

43.Türk Telekom İlköğretim Okulu..............Ali Galip Duran

44.Yahya Akel Fen Lisesi......................Hüseyin Namlı

45.Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi...Zeki Urhan

46.Yenişehir Belediyesi Anaokulu................Naciye Ercan

47.Yenişehir İlköğretim Okulu...................İbrahim Göküş

48.24 Kasım İlköğretim Okulu....................Hıdır Boz

49.50.Yıl Gökçeller İlköğretim Okulu............Hasan Çoşgun

50.Mersin Öz.Eğitim Vakfı Öz.Toros Koleji.......Zülal Arslandaş

51.Özel Akdeniz Doğa İlköğretim Okulu........Hafize Bilgenoğlu

52.Özel Akdeniz Doğa Lisesi.....Ufuk Öner

53.Özel Güney Gelişim İlköğretim Okulu.......Filiz Budur

54.Özel İçel İlköğretim Okulu................Raif Çakmak

55.Özel İçel Koleji.............Adnan Dölekoğlu

56.Özel Toros Anaokulu.........Filiz Akyol

57.Özel Toros Fen Lisesi.......Oya Özveren

58.Özel Toros İlköğretim..............İbrahim Belci

59.Özel Yıldırım Bayezit Lisesi..Ömer Özden

60.Özel Yıldırımhan Lisesi.....Nureddin Koca

61.Özel Yıldırımhan Fen Lisesi...Nureddin Koca

62.Özel Yıldırımhan İlköğretim Okulu........Servet Genç

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.